Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
8. feb 2010

krinolina nejake jazzove, mam sa dohodnut na prevzati, asi darujem dalej

krinolina
8. feb 2010

niekomu snad urobi radost...jaaaj aj ja chcem dat vyhrat uz

varticek
8. feb 2010

ahojte. aj ja som vyhrala to CD co tin 🙂

girka
8. feb 2010

no vela klubov stoji aj na tom, ze si mozu od teba ziadat aj pokladnicne bloky, napr harmony, toto fa a aj nivea 😉

susanap
8. feb 2010

Este je klub Tic-tac. Da sa tam aj zbierat body ale aj posielat nalepky z cukrikov. Ja mam odtial tricko + privesok.

krinolina
8. feb 2010

posta...dva listy bratovi....5x vypis z banky, a bytove parfemy plus este inkaso...som sklamana 😒

krinolina
8. feb 2010

vyhral niekto nieco na modernej zene???neviem kto este vyhral ten slovnik ale aj inokedy...je mozne ze uz 4 tyzdne cakam na vyhru???

zuzka2010
8. feb 2010

aj ja som vyhrala ten slovnik a stale nic

avanka
8. feb 2010

Ja som niekde vyhrala knizku Snezenky a machri po 20 rokoch. 😀 mi teraz mm volal, ze to prislo k tete do Ciech
tak sa tesim

girka
8. feb 2010

na http://www.metafora.cz/knihy/soutezte je odpoved na 4.otazku 8 stran fotografii, tak este mate cas, sutazte 😉

avanka
8. feb 2010

Girka, ty uz ju mas??? mne dnes pisali z Martinusu, ze uz ju poslali, tak do 3 dni...to zase bude bitka, kto bude prvy citat, ci ja alebo mm 😀 😀 😀

girka
8. feb 2010

nie, mne odpisala teta z tej sutaze, ze mam tuto otazku zle, ab som sa opravila, tak som to tipla, druhy krat mi napisala uz aj spravnu odpoved, tak ju tu samozrejme mate 😉

avanka
8. feb 2010

no este najst tie zvysne odpovede 😅 😅

girka
8. feb 2010

poviem ti
1.New hampshire, USA
2.symbolista
3.vo Washinghtone
4.8 stran
5.slobodomurari 😉

krinolina
8. feb 2010

a na tej metafore som asi sutazila alebo ja neviem ale sa mi zda ze som sem pisala odpovede dakedy v sobotu ci v piatok jaaaj ale ja som skusila teraz a to uz vyzera ze uz sa nemoze odpovedat
aspon u mna

babatko88
8. feb 2010

kočky, hodte mi prosím link na bueno, sa mi vymazala história a neviem ako to bolo ☹ som ja ale chomelo, čo!? díky 😀

krinolina
8. feb 2010

galeriebueno.cz

adulikka
8. feb 2010

dalo mi točiť rimmel a nič

roxynqka
8. feb 2010

Ahojte baby 🙂
Keď som nebola doma, došiel mi papierik z pošty a je na ňom že od I. Vagnerovej? Nedošlo aj Vám niečo? 🙂

nika1988
8. feb 2010

ahojte pridala som sa ku vám nebude vám to vadit

girka
8. feb 2010

nika kludne, je nas tu uz dost a radsej takto, ze aj cosi napises, ako ti, co sem chodia, ale vobec neprispievaju, tak vitaj 😉

claudee
8. feb 2010
nikoletkaa
8. feb 2010

girka,,ale nie nivea tam zbieras iba kody z vyrobkov