Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
12. feb 2010

a ja sa vzdavam ja som dala bob a bobek a budem verit ze su to oni...opravit sa tam uz neda ze? 😅

mikalove
12. feb 2010

už tam nepíš lebo ťa vyradia

nikinka82
12. feb 2010

Kočky aj mňa to napadlo, keď som na to myslela, že Bob a Bobek majú dlhé uši... blbne mi net, tak neviem, či sa na Bueno ešte vôbec dostanem 😒 a to som ešte chcela čosi nahrať... 😖

nikinka82
12. feb 2010

Hopsa, sa vyjadrujem.... no napadlo ma, že ich majú rovnaké 😀 prepáčte... 😀

katuskapd
12. feb 2010

a myslite ze to bude raozpravka?

nikinka82
12. feb 2010

katuska vo mne to akosi hneď evokuje tie rozprávkové bytosti... veď ľudia nemávajú "dlhé uši"...?? Ak by písali veľké.. to skôr..ale dlhé uši... 😕 😨

katuskapd
12. feb 2010

vsak ja nic 😀 😀 😀 uz som presla vsetky rozpravky ceske a nikde som nenarazila na take nieco,
niekto spominal aj vlk a zajac, to by tiez mohlo byt

ajinka19
12. feb 2010

ja skusim asi az zajtra

nikinka82
12. feb 2010

Ináč aj Spejbl a Hurvínek vyzerajú byť dosť ušatí 😀 fakt neviem.. ešte koľko mi dovolí net posurfujem, no možno to tiež odložím na zajtra..

lenkanemeckova
12. feb 2010

ahojky, taky jsem teď lustrovala na googlu.. ale nenapadá mě nic lepšího než ten vlk se zajícem.. taky počkám na zítřek... doufám že dají lepší nápovědu 😀

Jinak gratulka k výhrám, hlavně glum... to je super výhra 😉

krinolina
12. feb 2010

original 😖 😖 😖 http://sklad.obrazku.cz/stranka/307659_DSC01100...

a tomaskova fotomontaz pre mna 😀 😉 😉 😉 http://sklad.obrazku.cz/stranka/307660_Milka.jp... 😵 😵

no nie je zlatyyyy 🙂 🙂

saisa1
12. feb 2010

je skvely 🙂 vyborne ti to urobil 🙂
ja som dnes bola pozriet, nam este nic nevisi, tak neviem kedy to tam daju... a som trochu sklamana, ze je to len vitrina na autobusovej zastavke, ked pisali do mailu, ze to bude v nadzivotnej velkosti... :(

krinolina
12. feb 2010

to pisali ze nadzivotna velkost???ja neviem ale co som videla v nitre tak cca 2 metre to ma lebo to je vyssie ako ja...ale len co som videla nejake na heineken vitrinu ale to je asi univerzalna velkost ved to si oni prenajmu len tu plochu

ze je super xixi a ma to na pozadi na pocitaci xixi ..ja som najskor myslela ze to ozaj, ale mi napisal ze to spravil vo photoshope tak ma to sklamalo trosku ...som myslela ze ked mne mail neodpisali e moznoze sa uvedomili, ale tak neuvedomili sa

katuskapd
12. feb 2010

krin pekne skoda ze ti to nevyslo ☹

inak ak ma niekto zaujem o tie upirske denniky, vsetky 4 diely, ozvite sa cez IP

mikalove
12. feb 2010

Súťaž TWILIGHT

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE:

1.cena: kalendár Twilight - Barbora Beriacová
2.cena: odznak Twilight, Magdaléna Kosnovská
3.cena: odznak Twilight - Marta Pagáčová
GRATULUJEME!

Súťaž trvala od 2.2.2010 do 9.2.2010

leena24
12. feb 2010
varticek
12. feb 2010

no veru to bob a bobek asi nebude podľa tej druhej indície

katuskapd
13. feb 2010

http://www.cokoladovanie.sk/sk/zoznamvyhercov.html

dobre rano,
to len jeden dostane tie peniaze, dobreeeee.

no pekna indicia, a teraz budme mudre 😀 😀 😀