Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

varticek
17. feb 2010

katuska IP

tin007
17. feb 2010

mikalove citala som podmienky fann.cz, je to pre obcanov cr

mikalove
17. feb 2010

ja viem,ale aj také tu chodia 😉

betka14
17. feb 2010

aj men dalo točiť rimmela le nič 😠

ajinka19
17. feb 2010

mne karta harmony klubu prisla este minuly rok...aj som sem davala vtedy link ak si dobre pamatam.

babula90
17. feb 2010

tak som konecne posutazila, aj receptik, co som na Valentina piekla do Markizy poslala. 🙂

ajinka19
17. feb 2010

ja dnesne posutazim az zajtra,som nejaka unavena,idem do postele.majte sa krasne,caute zajtra🙂))

varticek
17. feb 2010

http://www.csfd.cz/soutez.php
nová súťaž + výherci

babula90
17. feb 2010

ajinka, ja som bola zase pozadu 30 strán 😵 jednoducho nestíham, ale dnes mi uverejnili ohlas v Šarme 😀

elkazu
17. feb 2010
nikinka82
17. feb 2010

☹ čo mám robiť? Práve som si uvedomila, že mi bueno nepripisuje žiadne body za komenty.. za príspevok do poradne prirátalo, ale za komenty vôbec. A všimla som si to už včera..len dnes som tam (ani tu) celý deň nebola.. a aj som na to zabudla... no nezmenilo sa. Mám im napísať či čo??? 😔

varticek
17. feb 2010

nikinka mam rovnaky problem, uz som im pisala, ale asi len pred 2 hodinami, takze zatial ziadna odpoved

nikinka82
17. feb 2010

Varticek dik za unúvanie, tak ja neviem, baby mi do poradne (na buene) napísali, že som vraj prekročila nejaký limit... vraj to má byť 500 komentov za týždeň, tak mne sa nezdá, že by som toho bola toľko písala, ale fakt je , že som to nepočítala. A vôbec nechápem, či to rátajú od začiatku týždňa či ako??? 😖

varticek
17. feb 2010

no je mozne, ze aj ja som tolko napisala, neviem, ale hladala som v pravidlach, ci tam maju zadany nejaky limit a nie je tam o tom ani slovo, tak uvidim, co mi odpisu

nikinka82
17. feb 2010

Tak im skúsim aj ja napísať, nech sa aspoň uvedomia a hádam aspoň jednej z nás opíšu s rozumným vysvetlením 🙂 takže na dnes to tam asi vzdám 🙂 pôjdem čítať knihu 😀 ináč klasika - ostatné súťaže nestíham a teraz sa mi ani nechceeee 🙂

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubadlo27
17. feb 2010

k tomu harmony clubu, ste uz aj posielali EAn kody?

Ako sa stať aktívnym členom Klubu?

Aktívnym členom Klubu sa stanete, keď nám v poštovej zásielke pošlete min. 3 čiarové EAN kódy z produktov Harmony. Nezabudnite uviesť Vaše klubové číslo. Ak ešte nie ste členom Klubu, tak nám spolu s EAN kódmi zašlite Vaše osobné identifikačné údaje /meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska =poštová adresa, telefonický kontakt, e-mailová adresa/.
V každom ďalšom roku Vás budeme evidovať ako aktívneho člena len v tom prípade, ak nám počas roka pošlete minimálne 3 EAN kódy z produktov Harmony. Aktívnemu členovi je zasielaný každoročne katalóg darčekov Klubu Harmony a má možnosť zapájať sa do internetových súťaží na web stránke Klubu

a.oni
18. feb 2010

Ahojte, v pondelok mi prišla výhra z Chvíľky - kozmetika Loreal - ani som nevedela, že som vyhrala, včera prišli lístky do kina na Kawasakiho ruže, ja som v harmony klube asi 1rok, pred mesiacom prišiel nový katalóg darčekov

a.oni
18. feb 2010

ešte som sa našla medzi výhercami na fantázii . kniha stratený symbol 🙂

betka14
18. feb 2010

na buene nový test

laulau
18. feb 2010

Dievcata, prosim vas, do harmony zbierate vsetky ean kody, aj tie, pri kt. nie je text zbierajte body? Diky za odpoved.

boldy
18. feb 2010

gratulka k vyhram, ja nestiham poslednu dobu.,,, baby neviete tie odpovede na sunarke niekto z tajenky?

krinolina
18. feb 2010

bueno aj ked asi viete...1C 2C 3A 4C 5D 6B 7C 8D 9B 10D---->21 BODOV