Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
20. feb 2010

Ešte ma napdlo, ten hrad, čo bola súťaž na Buene, nakoniec aký ste dali? Aký to asi bol podľa indíciií?
Lebo ja som bola nútená len tipovať, lebo som ho musela napísať v pondelok, lebo do piatku som bola v Prahe a nemala som možnosť dostať sa na internet.

nankaa2
20. feb 2010

Ja súťažím rok a ešte som nič nevyhrala a stale vyplnam a hladam sutaze 😀 aj ked ma to hneva, že som nevyhrala este nic a ked citam tu ze vela bab vyhrava stale tak ma to az prestava bavit ☹ 😒

danulienka24
20. feb 2010

Dadi Spišský hrad tu dominoval v odpovediach, takže asi ten, ale presne Ti povedať neviem, nakoľko ja na buene nesúťažím 🙂

bambulka_079
20. feb 2010

ja som dala Spissky , ale ci to je dobre , netusim.

lusana
20. feb 2010

nankaa ja som súťažila celý november a december a vyhrala som jeden krát, teraz som január, február nevyplnila nič, lebo sa mi nechcelo, robila som iba bueno

danulienka24
20. feb 2010

nankaa2 nádej umiera posledná, hlavne neklesaj na duchu a nechci za každú cenu vyhrať.. skôr si povedz: vyskúšam, snáď sa na mňa šťastie usmeje..a keď nie, nič sa nedeje, idem ďalej a hrám, súťažím opäť..🙂 lebo ak niečo veľmi chceš, tak to nemáš hneď, ale skôr či neskôr to dostaneš.. vieš ako sa vraví.. trpezlivosť ruže prináša ..alebo vyčkaj času ako hus klasu.. :o))

dadula7777
20. feb 2010
wighy
20. feb 2010

no baby uff
ja to chapem takto, tu neide o to kto je "vyveleny" a "nevyvoleny" ale o to ze vsetky dobre vieme ze sem nakuka plno ludi ktory sem vobec neprispievaju/samozrejme maju na to pravo/ ale ked si zoberiete ostatne baby co sem chodia vynalozia nemalu namahu aby sem dali nejake nove sutaze a niektore sem davaju aj odpovede a kopec ludi si sem len klikne a "bezpracne" kasiruje 😉 proste mi to pride ako smiractvo a to sa mi nepaci ale kazdy nech si robi co chce toto je len moj nazor

a tiez neide o to ci tu niekto sedi hodin alebo 12 ale o to ze kazdy moze prispiet malou kvapkou 😉

danulienka24
20. feb 2010

wighy..keby to nechceli, tak to nerobia.. a kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody.. a neboj na mikalove a ani na podobných závisláčkach celý koník, ani súťaženie nestojí.. takže ak mali potrebu sa oddeliť, prosím, každý nech si každý súťaží, zariadi tak, ako najlepšie vie a chce.. toľko z mojej strany.

snilko7
20. feb 2010

neboj babenky, ja som tiež nebola zaradená medzi vyvolené, hoci som prispievala ale posledné mesiace mi zial nejdú odosielať príspevky, tak som len hlasovala za vás...aj teraz sa mi podarilo odoslať príspevok až na x tý krát a to ma fakt nebaví 😢 😢 a zial neviem prísť na chybu, prečo mi to nejde...súťaže budem hladať aj nadalej a ak sa mi podarí tak aj prispejem, žial času nie je veľa a ešte aj ten prehliadač mi k tomu nepomáha 😉

avanka
20. feb 2010

ahojte, suhlasim s Wighy......lebo sama viem, co je najst zopar vyhernych linkov...tiez ich nepridavam vela, ale snazim sa a to je hlavne....

a Nankaa, ako nic proti tebe, ale ty sa tu rozculujes nad rozdelenim a pritom sama napises, ze sem baby davaju linky, ktore ty uz mas davno vyplnene 😲 😲 😲 no ako prepac, ale ani jeden link si sem nedala, a pritom by vobec nevadilo, keby sa opakoval....takych tu uz bolo....vies, ako sa hovori, ze po boji je kazdy general?

a kecy o tom, ze sa niekto zivi vyhrami zo sutazi.....baby trosku sa nad sebou zamyslite, ci z vas nehovori zavist....
ano, opakuju sa tu mena, su tu baby, ktore vyhravaju opakovane, ale nenapadlo vas, ze maju asi len stastie, nic viac za tym nie je????

aj ja som na materskej a pocitac mam zapnuty, len ked mi maly spi cez obed a vecer, tiez som zoparkrat vyhrala, ale to neznamena, ze tu vysedavam od rana do vecera......vyplnim sutaz a nahodou sa stane, ze ma vylosuju....nic viac za tym nie je...ziadnych 30 mailovych adries ani nic podobne..... a rozhodne ma tieto vyhry neuzivia, zivi ma manzel a to je hlavne........z knizky ani z poukazky na okuliare sa nenajem, nekupim svojmu synovi Sunar, plenky a pod.

vobec sa nechcem hadat, ani nechcem teraz vyvolavat rozbroje, len vam chcem vysvetlit, ako to vsetko je........

lusana
20. feb 2010

avanka veď to je jedno vy budete súťažiť na fb a ostatný tady,

danulienka24
20. feb 2010
lusana
20. feb 2010

avanka, ešte sa chcem opýtať, čo od tohoto očakávaš? Myslíš, že budeš vyhrávať častejšie? Pýtam sa to v dobrom

bambulka_079
20. feb 2010

danulienka , presne si to vystihla 🙂 preto hovirm .. ze by sme si mali nejaku skupinu na FB alebo niekde inde vymysliet aj my ..

nankaa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
20. feb 2010

Lusana, ja viem, ze to uz je jedno 😅 😅 nikto nechcel, aby to takto skoncilo...

a Dani, ja som len reagovala na prispevok Nanky, ze "aj tak sem baby pridavaju linky na sutaze, ktore ona uz ma daaaaaaaaavno vyplnene"
keby tak strasne chcela, mohla predsa prispiet svojou troskou do mlyna...

a ak to vidis takto je to smutne....lebo teraz sa tu zacali ukazovat baby, o ktorych sme predtym nechyrovali, vies? pritom stacilo, aby napisali ahojte, pridam sa k vam, ako som to urobila pred asi rokom ja...

lusana
20. feb 2010

veď je to jedno, kdo chce nech číta, kdo chce nech súťaží, kdo chce nech dáva linky

danulienka24
20. feb 2010

..bambulka, je jedno kde som, dolezite je s kym som.. a viem, ze mudry clovek si nic zle o mne nepomysli a mienka hlupaka ma nezaujima.. takze to neriesim, sme tu a cas ukaze, ako sa to vsetko vykrystalizuje:o) .. a halvne sa netrap nad tym, co zmenit nevies, ale trap nad tym, co zmenit vies..🙂

nankaa2
20. feb 2010

a ja som sa tu ukazala uz davno len nikto si ma nevsimol 😀 a ked som sem aj napisala tak nikto ani mu

avanka
20. feb 2010

Lusana, nie neocakavam od toho nic take, ja tych vyhier na konte vela nemam, nejake 2 knihy, 3 krat po sebe sa mi zadarilo na Femme, listky do kina, DVD, standartne Maggi, kucharka 😅
ja totiz nemam cas a ani nemam zaujem sediet cely den pri nete.....za chvilku sa Luky zobudi, vypinam PC a venujem sa jemu....
a rozhodne nevyplnam kazdu sutaz, len o tie, o ktore mam naozaj zaujem

A Nankaa, prepac ak som sa ta dotkla, nezaregistrovala som ta, ale mas len 32 prispevkov....

avanka
20. feb 2010

Nankaa, ani mna si na zaciatku nikto nevsimol, ale pisala som dalej 😀

nankaa2
20. feb 2010

hej mam neni som tu dlho ale uz som sa tu asi pred dvomi mesiacmi spytala ako to chodi na kucharke bo nejak tam klamu alebo aspon mna tak som sa spytala na nazor a sutaze si hladam sama a aj to len take o kozmetiku no take co ma proste zaujmu

bambulka_079
20. feb 2010

mna mrzi jedna jedina vec , ze ja som tu pridana uz dlhsie .. za milky som hlasovala .. pridala zopar sutazi .. bohuzial , teraz som nemala cas na sutaze .. pretoze som mala viac dolezitejsich veci .. lenze vsetci si myslia ze som tu nova .. zato ze som tu nepisala denno denne .. a pritom keby pozru strany dozadu .. ked sa hlasovalo za milky tak som pisala ze som tu nova .. ze som nasla stranku uplne nahdne ze je ot tu super atd ...

nankaa2
20. feb 2010

a tie baby co si chcu vytvorit skupinu na FB ci ako to je na sutaze tak asi nechcu aby im bolo ukradnute z ceny alebo ako 😀

avanka
20. feb 2010

Vidis a o tom to je 😅 😅 😅 😅 ty si sutaze hladas sama a ostatne ich tu davali pre vsetkych a verejne a nechceli nahrabat len pre seba, ako tu bli oznacene................