Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

elkazu
20. feb 2010

mozno uz bolo - http://www.otpready.sk/sk/default.aspx - treba sa ale zaregistrovat

bambulka_079
20. feb 2010

krin , mna iba mrzi , ze to dopadlo takto , ako to dopadlo .. pretoze ten kto rozhoduje o tom , kto tam bude a kto nie .. nebere vobec ohlad na druhych .. to ma mrzi , nielen za mna .. ale za ostatnych ...

buchta11
20. feb 2010

Bože ale ste strachu ze si same nenajdete sutaze alebo ze budete musiet aj pohnut trochu rozumom a same hladat odpovede? Je naša vec ci chceme mat vlastnu skupinu na FB.. a tu to aj tak vazne zavru kedze sa tu len hadate

elkazu
20. feb 2010

http://www.kofola.sk/kofola_sk/index.cfm - pridane 12.2., takze by to mohlo byt aktuale, len sa neviem dostat na blizsie informacie

bambulka_079
20. feb 2010
bambulka_079
20. feb 2010

buchta , si tu registrovala rok a pol .. a mas 2121 prispevkov , tak neviem co robis na facebooku medzi nimi prave ty .. 😀

bambulka_079
20. feb 2010

pardon 282 *

ingulienocka
20. feb 2010

co sa tu stalo :( ☹ ☹ sa mi nepaci ta separacia... a to som pomohla komu sa dalo...

bambulka_079
20. feb 2010

ingulienocka .. vies , buchta je tu teraz velka sefka .. takze .. ona riadi , kto bude v skupine na facebooku a kto nie ..

boldy
20. feb 2010

tak je mi to luto co sa tu stalo, naozaj, tiez ma nevzali, nevadi ze som tu viac ako rok hoci nepridavam vela, lebo som v zahranici a venujem sa viac dietatu a rodine ako tu zavislacit
krinolina> a kto rozhoduje ked tebe sa mali posielat emaily? no nevadi, ze si tu len par mesiacov a mas taku moc no... hlavne ze som ti hlasovala milku *aj inym_ a tiez rimmel blog ale nemusim to tu kazdy den rozpravat
a co mi je luto ozaj aj vyhrala nejaka menej znama zavislacka, tak sa tu negratulovala a nereagovalo ako tie ktore maju statstie stale, no skoda tejto temy ozaj, ja teiz som nesuhlasila s odpovedami rovno co sa tu davaju, ale ze to zajde az tak daleko k selektovaniu ?

katuskapd
20. feb 2010

ahojte to tu mate pestre 😀

bambulka mne sa zda ze za sefku si sa pasovala ty tu.

fakt nema zmysel sa urazat a vytacat, a hodnotit kto je kolko na konikovi a na Fb je to kazdeho osobna vec, a veci stylu, vsak mam aj ine zaujmy, rodinu a tak, tu odzneli uz tolko krat v inych temach, a potom si zamkli, takze tak

krinolina
20. feb 2010

boldy ja som kazu jednu ktora sa mi ozvala na IP ale reagovala tu vo fore napisala nech sa vyjadria kto je za a kto proti ...mrzi ma ze to vnimas tak ze som tu malo a mam velku moc naozaj uz aj lutujem ze tu skupinu som zalozila ja ☹
...ja som sa vzdy pekne podakovala a som vam naozaj vdacna vsetkym ktore ste mi bodik dali...a vzdy som sa tesila z kazdej ktora vyhrala..a drzim vam palce aj nadalej

bambulka_079
20. feb 2010

katuska , za sefku sa tu nepovazujem , ani by som nechcela byt .. iba ma mrzi , ako to tu vsetko dopadlo ..
krin , ja si myslim ze si v pohode , a teba z nicoho neobvinujem ! 🙂

titkovamiriam
20. feb 2010

neda mi reagovat-je mi z toho na nic ked vidim ako to tu vyzera.videla som rozne hadky v kontroverznych temach aj som pridala svoj nazor ale ze sa budeme urazat v takejto teme to uz fakt nechapem.ja som na fb ,,odstahovana,,uz davno a chodim na konika uz len do par tem skoda ze opustam dalsiu nezmyselne pokazenu...... ☹ ☹ ☹

ingulienocka
20. feb 2010

☹ ☹ ☹ ☹ a mne nikto nic nenapisal... ach jo...ja som tu rada chodila...

danulienka24
20. feb 2010

Mám za to, že za všetkým je strach, peniaze a moc.. a keď sa k tomu pridá ľudská hlúposť, chamtivosť, pretvárka, faloš, tak to inak ani dopadnúť nemôže.. Tí, ktorí súťažia budú súťažiť i naďalej.. a v každom prípade všetko je na nete.. čiže tie súťaže si nikto nevycucá z prsta a ani sa sami od seba nestratia..boli, sú a aj budú, len ich treba nájsť, zasúťažit a čakať na koho sa šťastie usmeje.. veľa šťastia a fajn výhier všetkým prajem:o)

dindi22
20. feb 2010

jemine, ženy...ja vás nechápem. Čítam vašu "hádku", ale musím povedať, je to trápne. Je to ako v škôlke...Neviem, komu o čo ide, veď táto téma fungovala dlho bez problémov...tak?
Trochu ma zarazilo, ako ste si to vymysleli...Tie, čo ste sa odsťahovali, tak je to trochu nefér voči tým, čo tu nechodili často, ale predsa prispievali, alebo majú len obmedzený internet, čiže nemôžu vyhľadávať súťaže od rána do noci, a tak pridajú len zopár linkov...Teda, chcela som povedať, vy ste tým pádom vo výhode-NEVERíM, že nebudete navštevovať koníka-i keď inkognito. My-teda nepozvané ženy na Facebook vstup nemáme...Takže už viem, kto bude všetko vyhrávať!!!
Ale ok, mne je to jedno, ja sem chodím fakt len občas (keď som na Slovensku), takže ja sa kvôli pozvánke na Facebook hádať nemienim...
A vy, ostatné ženy tu na koníku-veď kašlite na to, nestresujte sa...Ja im doprajem tých 15 výhier na týždeň. Ja toľko nevyhrávam, nevymieňam počítač a súťaže za manžela...To asi preto som vyhrala dokopy len 3x...ale to stačí, ja sa nesťažujem.
Držím vám tu na koníku palce, a ak založíte nejakú tému i vy na Facebooku, tak dajte vedieť...Myslím, že by to bolo férové🙂))

claudee
20. feb 2010

ako krásne sa vynárajú ludia, ktorí sem predtým neprispievali 🙂 výborne

dindi22
20. feb 2010

ak myslíš mňa, ja som tu prispievala, ale ma to prešlo po tom, čo mi na otázky ohľadom súťaže nik neodpísal a ignoroval. Jediná, čo mi za výhru zablahoželala bola Katuska...Pridávala som súťaže, všetkým som hlasovala na blbej Milke..ale ja za to nič nepýtam...

dindi22
20. feb 2010

http://www.littera.sk/
vpravo dolu je súťaž

claudee
20. feb 2010

nemyslela som teba 😉 dindi

claudee
20. feb 2010

čo si nervozna? 🙂 ved tu o nič nejde, preboha.. každý si bude súťažit dalej, len iným spôsobom..pohoda

dindi22
20. feb 2010

ale ja nie som nervozna, len je to nefér voči ostatným ženám/teraz nemyslím mňa

elkazu
20. feb 2010

Pls, komu sa tato tema paci, nech prispieva k veci, komu nie, nech sem nechodi. Kockam sa tu nepacilo, tak sa zariadili, tak ich uz nechajte a neutocte na ne preto! co im chcete diktovat,kde maju prispievat? este tu zostalo par ludi, ktori chcu sutazit alebo pridu novi, tak sa drzte temy.

claudee
20. feb 2010

skús napísať niektorej z ostatných báb na fb

boldy
20. feb 2010

claudee. jasne, ze tebe o nic nejde ved si na fb, ale ked si nebola este tak ti lepilo.. ja som tu uz davno, ked ty si este ani regnuta nebola
je to jedno prajem nech toho povyhravate habadej, ja mam ciste svedomie, aj na maggi som mala 300 bodov max, lebo som na to nemala cas a nehrala som na vsetkych clenov rodiny aspon

krinolina
20. feb 2010

boldy ja som tvoju IP zaregistrovala ako aj ostatnych...kedze ja som tu temu lenz alozila tak sa pytal ostatnych vies kolko statusov tam bolo ze nick baby ci ano ci nie...ked suhlasia poslem pozvanky k tebe sa nejako nevyjadrili uz 2x som tam pisala