Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

danulienka24
20. feb 2010

ajinka19 a spol. Tak teraz neviem o čo Vám ide skupinka vyvolených z facebooku? Na jednu stranu sa tu vyselektujete, vlastnú diskusiu si vytvoríte a na druhú stranu tu chodíte, šmírujete a zbytočne do konflitu veci ťaháte..Každý má právo na vlastný názor a človek, ak je normálny to rešpektuje a nevyvoláva hádky, nedorozumenia, konflikty a pod. Mám za to, že na dvoch stoličkách sa sedieť nedá.. takže niekedy treba dopredu rozmýšľať, čo človek urobí.. nakoľko každý má právo slobodnej voľby, ale potom nech si nesie aj zodpovednosť sám.. A myslím, že všetky holky, ktoré sa tu zaregistrovali nemali a určite tu nechodili tajne, každý prispieval, pomáhal iným, ako sa to dalo..lenže čo z toho: staré známe: za dobrotu na žebrotu?!.. takže najprv nech si každý pred vlastným prahom uprace..toľko z mojej strany.

bambulka_079
20. feb 2010

danulienka ma pravdu ... co z toho , ze my tu pridavame sutaze .. vy si pridavate na svojom fore .. a tu sa pridete iba pozriet , nic nepridate .. ? .. hm ? kde je spravodlivost ? ... ajinka , buchta a spol . nemyslite len na seba , lebo sa vam to v zivote vypomsti ... viem , o com hovorim !

ajinka19
20. feb 2010

danulienka a napisala niektora z nas,že sem chodit uz nebude???preco by sme mali šmirovat?ved doteraz tu HLAVNE prispievali tie,ktore su teraz aj na FB.A okrem toho,ze pises o hadkach...doteraz tu žiadna takáto nebola,pokým si nezačala ty nás urážať,že sme hlupi,lakomi, zavistliv a nenazratí

danulienka24
20. feb 2010

..zjavne som trafila klinec po hlavicke, a na koho to bolo myslele, ten sa tam nasiel, inak si neviem vysvetlit, preco by ste tu ohladom toho take cirkusy robili? 😝 😀

krinolina
20. feb 2010

danulienka..mam za to...niekto vela sleduje sudnu sien 😀

ajinka19
20. feb 2010

bambulka a ODKEDY tu konkretne vy dve pridavate sutaze,ak sa smiem spytat?baby tu pridavali doteraz,tak nepis o tom,ze sem nic nepridavaju,asi necitas tuto diskusiu od zaciatku,ak si si nevsimla,toto je uz druhe pokracovanie...vlastne tretie ak sa dobre pamatam,predtym sa to volalo len vzorky zdarma,az potom to boli aj sutaze a iny relax.

titkovamiriam
20. feb 2010

aji ja som napisala ze sem nepridem ☹ no to len preto ze ma hneva ako to tu dopadlo,tiez sem mozem chodit a nakuknut ani sa registrovat nemusim a potom sa v tichosti vytesovat co vsetko mi prislo... 😲 .no ja som sa rada podelila o linky a aj poradila ako pisat napr. o vzorky a teraz zrazu toto ...no co uz ☹

ajinka19
20. feb 2010

krin 😀 😀 😀 danulienka,nie ze si trafila klinec po hlavicke,ale asi si spadla na hlavu.cirkus tu nerobime,my sa len branime tvojim hlupym urazkam.

nikoletkaa
20. feb 2010

vidim zeked sa niekton ieoc opyta nemate namahu odpovedat mu namiesto toho sa tu hadate a urazate

ajinka19
20. feb 2010

miriam,ja viem,ze si prispievala a dost vela.

danulienka24
20. feb 2010

..to je o tom, že všetko beriete príliš vážne.. chce to trošku nadhľadu, brať veci s rezervou a ak sa dá, tak aj s humorom.. a uvedomiť si, že keď nejde o život nejde o nič.. a kvôli súťažiam a vzorkám sa hádať mi príde také primitívne, detinské, čiže kto chce, nech súťaží, prisieva i naďalej..

bambulka_079
20. feb 2010

ajinka19 , som tu necely mesiac regnuta , nasla som vas nahodne .. tak preto som tych sutazi tak vela nepridala vies ??? .. za milky som vam hlasovala ... to si si isto nevsimla .. ale , neriesim to radsej ..

bambulka_079
20. feb 2010

a este jedna vec... ktoru tu pisem uz 3.krat ..ale ty AJINKA , si si to asi neprecitala .. keby som mrcha , kt. chce len sutazit a nie prispievat , tak sa pred tym mesiacom nezaregistrujem ,a iba sledujem sutaze , to je logicke , nie ???

ajinka19
20. feb 2010

milku som skoncila po 3 dnoch,mala som tam klikaca.
danulienka ty si skus precitat co pises.v podstate pises sama o sebe,a to preto,že ty si zacala uražať nás.

danulienka24
20. feb 2010
nikoletkaa
20. feb 2010

mam napad uz sa nehadajte my si sutazme tu oni na fb a bude pokoj

ajinka19
20. feb 2010

a teraz si to pekne napisala...neznamy z netu....tak nechapem,co sa do toho vlastne mas.
Končím,idem na FB

krinolina
20. feb 2010

danulienka24....vyjadrujes sa sice mudro a inteligentne, ale uz len to ze sa vyjadrujes o tom nesvedci, narazam na toto citujem:
" ..bez urážky, ale ste na tom dosť biedne, ak Vás dokáže uraziť niekto neznámy z netu (človek, ktorého ani osobne v reálnom živote nepoznáte "...a myslim ze prve ste sa urazili vy

...ved to nerieste...nechapem na co sa to tu riesi,, odisli sme, ano, svet sa preto nezrutil...forum zostalo, mozte diskutovat, sutazit, pomahat si aj nadalej ako sme to robili my predtym

danulienka24
20. feb 2010

..ano forum ide a funguje dalej..ak ho pre hadky a odvratenie od temy naezrusia.. takze naozaj sa vsetci spravajme ako ludia a nie ako deti v predskolskom zariadeni.. ja za seba, nove sutaze a aj odpovede som davala a budem davat aj nadalej a ak viem, vzdy rada pomozem.. vela stastia a uspechov v sutazeni vsetkym prajem..a taktiez prijemny sobotnajsi vecer, uzite si ho v klude v pohode radosti stasti, najlepsie ako viete a chcete :o)

danulienka24
20. feb 2010

20:32 http://www.enavigace.net/obchod/soutez.php

Správne odpovede:
1. Mio V505u a Mio V735u
2. 42
3. k navigaci je jako příslušenství dodávána couvací kamera
4. jedno
🙂

danulienka24
20. feb 2010

http://jogise.eu/?svietidla=rsa&lang=sk

tie magické dátumy, tak mňa napadá: 02.01.2010 - to už bolo, tak hádam 20.10.2010 🙂 a ešte dve, ak Vás nejaké napadnú, sem s nimi 😀

avanka
20. feb 2010

Lusana, opakovanie je matka mudrosti 😀 😀

ahojte, prajem vam krasny vecer....

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/562/sut...

ukmima
20. feb 2010

Nechapem , naco sa este hadate...Danulienka..24..si registrovana od oktobra...2008...a mas prispevkov 86...a to polku z toho, co sa hadate...nedosiahnete nic, iba to, ze s super fora sa spravila hnusna diskusia....idem na FB...nedalo mi napisat..dobru noc...

lusana
20. feb 2010

20:50 B

danu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusana
20. feb 2010

ukmima veď sa nikdo už neháda tak načo zase rýpeš a keď chceš ísť na FB tak bež