Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nankaa2
27. apr 2010

livkam ide tu o sutaze a vzorky 🙂 davame sem linky aktualnych sutazi do ktorych sa moze hoci kto zapojit 😉

snilko7 hej bolo ale lepsie dva krat ako ani raz 😉

livkam
27. apr 2010

Super, ja som na nete vždy večer, tak keď niečo nájdem, tak to hodím sem. ahojte

lucie.krajcarova
27. apr 2010

joicee, díky. tak to si budu šetřit na dobu, až budu chtít vypadat dobře 🙂 ten wellaflex.

blankaj
28. apr 2010

nova sutaz na 🙂 www.dobrenapady.info

adulikka
28. apr 2010

na woman nová otázka

volala mi zas pani ohľadom strojčeka holiaceho ,tak som si objednala

sofinka14
28. apr 2010

adulikka mne volali za kartu (stojí 33€) a mám zľavu vo vybraných obchodoch 🙂 , že rokujú aj s tescom na zľavy, tak by to bolo super 😵

leena24
28. apr 2010
livkam
28. apr 2010
zili
28. apr 2010

Ahoj, píšu diplomku na téma Kvalita výživy předškolních dětí a byla bych moc, ráda, kdybyste mi vyplnily tento dotazník: http://kvalita-vyzivy-predskolnich-deti.vyplnto...
Je to 20 otázek a týkají se výživy, biopotravin a biopotravin ve školkách. Je to pro rodiče dětí ve věku 3-6 let, které chodí do školky. Každý vyplněný dotazník mi moc pomůže, protože mám doma roční cácorku a tak samozřejmě nestíhám. Takže jestli ho pošlete svým známým, budu moc ráda. Děkuju

titkovamiriam
28. apr 2010

Ahojte! ide od zadu-otazky som vyplnila aj nehala mail na hodnotenie-osobne neverim na biopotraviny 😉

to objednanie holiaceho strojceka POZOR budu ti chodit same hovadiny za ktore musis zaplatit a nez to podhlasujes sa aj zblaznis ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,lebo co budes mat na ceste musis prevziat a strojcek je o nicom tak maxim na 5 pouziti ☹

titkovamiriam
28. apr 2010

livkam vitaj budeme radi ked nas bude co najviac ja moc nestiham uz vyhladavat no aspon sutaze co mi chodia ne maily sem davam a hladam cez vikend 😀 ,volakedy toho bolo strasne vela a hlavne vzoriek no teraz su vsetci lakomi 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
28. apr 2010

adulika, taky souhlasím s miriam, objednala jsem si strojek, zaplatila 79 kč, ale pak už žiletky stály 399, tak jsem to hned zrušila 😠

livkam
28. apr 2010

tu je veľa súťaží a aj vzoriek
http://www.slovenske-sutaze.sk/

ajulienka81
28. apr 2010

ahojte, ja dnes nejako nestiham hladat, mam pocit, ze je tych sutazi pomenej:(

s tymi ziletkami je to tak, ako baby hovoria, mamina objednala a potom mali zacat chodit pravidelne, ale v pohode odhlasila. Ja sa do takychto veci radsej nepustam, je to tak aj s nejakym spodnym pradlom a aj ponuka na kozmetiku mi tak prisla. Mna to ale otravuje a mam strach, ako to bude potom s tych odhlasenim. a ceny sa samozrejme po prvej objednavke zvysia.

Pekny vecer este, ahojte