Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

azuz
29. júl 2010

@martinka17 no super ze 🙂 🙂 🙂 skusim to aj ja 😉 inak ja som si objednala tu plazovu podlozku a nic moc, blbost riadna, skoda len tiee body 😒

martinka17
29. júl 2010

@azuz
budúci rok majú výročie, podľa mňa bude niečo zaujímavé. Ináč ja som sa tak obabrala o body na tej riasenke,....bola príšerná 😝 Ale zase tá osuška, tak tá je super 😅

simcab
29. júl 2010

@martinka17 vďaka, som sii ho nevšimla 😅

azuz
29. júl 2010

@martinka17 tak to som zvedava na ten buduci rok 🙂 osusku mam aj ja, len som ju este nerozbalila, mam aj starsiu, ta je super velka a teraz som objednala aj to digi svihadlo 😀

melissa0013
29. júl 2010

Dobrý večer kočky neviete mi nahodou povedat ci na ceskej stránke nejlevnejsipleny.com mi mozu poslat balík aj na slovensko. Chcela som sa s nimi spojit ale nejdu mi odosielat maily tak sa pytam ci tu nahodou nema niekto skusenost. dakujem. Inak pocula som od známej z Prahy ze si tam objednala plienky a poslali jej k tomu ako darcek aj hryzatko tak mozno to aj do tejto temy troska pasuje. Dakujem

adulikka
29. júl 2010

ja mám z nivei tento rok hodinky chlapcom do izby...zatiaľ idú 🙂

martinka17
30. júl 2010

@azuz
tak tú "starú" veľkú osušku som mala aj ja, roky bola odložená pre bábo, tak ju teraz má moje bábo, ináč som ju rozbalila, začala používať a do mesiaca otehotnela 😲 😀

ajulienka81
30. júl 2010

@melissa0013 aj na slovensku je stranka najlacnejsie plienky, distibuuju z Trencina, tam sa to da kupit aj osobne. pozri, ci sa ti neoplati objednat odtial🙂

matula1194
30. júl 2010

@martinka17 prosím tako funguju ti body v nivea??ja som tiez clenkou klubu ale najak som to nepochopila... ☹ mam zbierat kody z vyrobkov alebo take daco a co s nimi??

melissa0013
30. júl 2010

Ajulienka81 to som pozerala ale toto sa mi zda vyhodnejsie je tu viac ks v baleni, cize aj cena za ks vychadza lepsie.

ajulienka81
30. júl 2010

@melissa0013 na jasne, ja som to neporovnavala, len ma napadlo, ze aj u nas je nieco take. ved uvidis podla postovneho, ci sa to stale viac oplati 😉

majina.b
30. júl 2010

suťažili ste v JOGISE.eu ? čo je odpoveď na * K *? je to do teploty alebo iná elektro skratka ?

sofinka14
30. júl 2010

@majina.b ja som dala kelvin

majina.b
30. júl 2010

sofi dik,

ja som našla označenie na žiarovkach - K svetlosť ale aj kelvina

martinka17
30. júl 2010

@matula1194
zbieraš čiarové kódy z výrobkov,ak je krabička, tak celú krabičku a každý výrobok, resp. ten čiarový kód má istú hodnotu, a potom si vyberieš niečo z katalógu🙂 Taká gulička je tuším za 2 body, sprcháče tiež 😉 Ale na nivea.sk nájdeš aj bodobé ohodnotenie.

adulikka
30. júl 2010

ja som akurát si ešte stihla objednať diár nivea,aj som dotazník vyplnila...spomenula si na to ,keď tu píšete o nivei...objednávka už iba do zajtra

martinka17
30. júl 2010

@adulikka
ja ten dotaznák neviem odoslať, som prišla o 7 bodov 😠 😠

adulikka
30. júl 2010

martinka17 a si zaregistrovaná na stránke nivea?