Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nankaa2
10. sep 2010

@renettka ty si neni nahodou ta co odtialto odisla do tej skupiny na FB??? 😠

nankaa2
10. sep 2010

@sofinka14 nic si z toho nerob ja mam na buene len 100 co sa mi vobec nepripocitavaju body 😀

martina003
10. sep 2010

@petka1982 Ahojte, este som nikdy v zivote nic nevyhrala, takze sacherka bola riadnym prekvapenim a mozem Vam povedat, ze chutila fakt vyborne 😉 , takze tato sutaz je naozaj aj o vyhrach 🙂

renettka
10. sep 2010

@nankaa2 a máš s tým nejaký problém ?

renettka
10. sep 2010

@nankaa2 veď na fb chodí skoro každý..nie?

nankaa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nankaa2
10. sep 2010

jáááj a dneska mi prisla poukazka na 30 eur na fotenie v ateliery chce niekto?????? podarujem 🙂

titkovamiriam
10. sep 2010

nankaa2 aj ja som tam bola na pozvanie a potom ma ,,vyhodili,,lebo som davala linky aj sem... 😀 😀 😀 😀

nankaa2
10. sep 2010

@titkovamiriam a bola tam aj ta renettka nie? co sem teraz pridavala odkazy aby sme hlasovali nie? no ja som v tej skupine nebola a ani tam nechcem byt :D ale to je nefer ze ta vyhodili tssss

nankaa2
10. sep 2010

jaaj a inak na FB je skupina ze Datin.sk tam su dost casto sutaze o notebooky neviem ci to poznate ak hej tak si toto nevsimajte 😀

nankaa2
10. sep 2010

http://www.facebook.com/home.php?#!/BIODERMA?re...
aj tu byvaju sutaze ale to asi poznate

titkovamiriam
10. sep 2010

tak zasa mna to niak netrapilo,ci tam bola renetka fakt neviem,fotka mi nieje povedoma,no ja aj tak nehlasujem uz na ziadnych sutaziach 😉 .vela bab mi potom pisalo linky sukromne ale ja si ich viem najst aj sama 😀 😀 a na Fb je inak viac skupin aj so vzorkami aj so sutazami no toci sa to stale dokola to iste... 😀 idem kuk moje maily ci tam nemam nieco ...a hodim to sem,no aj to sa uz vela raz opakuje... 😀

nankaa2
10. sep 2010

ved ani mna netrapi ci tam bolo alebo nie ale je zaujimave ze dlho sem nic neprispievala a zrazu prispeje 😀 no mna aj tak uz nebavi sutazit asi neni inspiracia 😖 ale tak sem tam sem hodim nejaky ten link na sutaz 🙂