Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ivako
3. dec 2009

myslím,že bola reč o tých lístkov tak o 2-3 stranky dozadu

bzzmajka
3. dec 2009

http://magazin.ceskenoviny.cz/souteze/soutez3/

dnes končí... prosím dajte niekto odpoved

aj odpoved na 9:31 by sa hodila

dindi22
3. dec 2009

bzzmajka-odpoveď na Twilight je- dokopy sú 4 diely
-1 diel vyšiel v r. 2005
-v Harry Potterovi si zahral Robert Pattinson

aksulvap
3. dec 2009

tuším tu niekto spomínal, že vyhral s Activiou jogurtom v SMS súťaži darček od Avonu...

prosím, ozvite sa mi, či už darček prišiel, ja som tiež vyhrala, už je dávno po súťaži a zatiaľ nič neprišlo 😢 Ďakujeeeeem

glumdolf
3. dec 2009

bzzmajka: nesúhlasím s dindi22 - 1 diel vznikol v 2003. Tu je výcuc z článku:2. června 2003 se život Stephenie Meyerové dramaticky změnil. Žena v domácnosti a matka tří synů se probrala ze snu uvádějící zdánlivě skutečné postavy, které nemohla dostat pryč z hlavy. O tři měsíce později dokončila svoji první knihu, Twilight (Stmívání).

bzzmajka
3. dec 2009

Dakujem-e / viaceré.

a.oni
3. dec 2009

Ahojte, vyhrala som s acidkom polokošeľu 🙂 , dnes by mali chodiť maily z fann - dolcegabanna

dindi22
3. dec 2009

no ja som všade našla toto-Súmrak (Twiling) - jej prvý román - vyšiel v roku 2005 a ešte toho istého roku bola Stephenie označená za najsľubnejšiu autorku roka.

dindi22
3. dec 2009

ospravelnujem sa-twilight!!!!, nie twiling

mikalove
3. dec 2009

prišiel mi z kucharky pizza set a z valosunu šialka a taška

bzzmajka
3. dec 2009

no baby, keby ste hned k linkom aspon občas poslali odpovede, bola by vačšia šanca na výhru u každého

ja som dala rok 2005 ale tak čo už, na tie vzorky som vážne zvedavá...

dindi22
3. dec 2009

Je to 2005, v roku 2003 sa jej len prisnil sen o upírovi a tak v tom roku to začala písať. Publikácia vo vydavateľstve vyšla v roku 2005.

katuskapd
3. dec 2009

ahojte, tak konecne prisiel sunar, 2 balenia, super som zas usetrila 😀

katuskapd
3. dec 2009

tak akurat mi postarka doniesla listky na tu koledu, ale to je len taky sek, a plati pre 4 osoby
a 2 zlte listky, ze to bolo velke, tak to nezobrala, jeden su kalendare co som objednavala a druhy neviem, uvidim 🙂

bubadlo27
3. dec 2009

bzzmajka, prepac, ale vacsina bab, co dava linky na sutaze, prave vtedy nestutazi a robieva to po veceroch ked deti spia, cest vynimkam 😉
a tie odpovede, to je kazdeho osobna vec ci ich sem napise, alebo nie, a sanca na vyhru sa tym u vsetkych znizuje, lebo si ani predstavit nevies, kolko bab to tu len cita, nic nenapise a sutazi ☹

a inak ahojte, mne dnes nic, len prehliadka na gynde s receptom 😀 😀

katuskapd
3. dec 2009

buba ked len recept tak ok, vzdy lepsie ako knizka 😀 😀

bzzmajka suhlasim s bubadlom, kazdy chce vyhrat, a ked krvopotne najdem odpovede, urcite ich nedam len tak sem 😎

ivako
3. dec 2009

suhlasim s bubadlo,to by bolo pre niekeho super,link na sutaž a hned aj odpoved a sam nepridá ani jeden link

-ono je dost tažké tie linky na sutaže hladat,zaberie to dost casu

mikalove
3. dec 2009

buba možno chcela knižku 😀

inak pridávam sa ,súťažím po nociach a nehodím sem odpovede aby si ich ráno niekto do ružova vyspinkaný vyplnil

jojka120
3. dec 2009

Až keď nájdeme lásku, zistíme, čo nám dovtedy v živote chýbalo. - heslo na wanda
DODANE - C

bubadlo27
3. dec 2009

ti robite srandu s tou knizkou cooooo? 😀 😀 😀 😀 , jedna neplanovana stacila 😉 🙂

teda, ja som sa uz dlho doruzova nevyspinkala, poradte co mam preto urobit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

glumdolf
3. dec 2009

súhlasím s ivako a mikalove. Odpovede určite netreba dávaŤ - veď trošku si treba tie výhry aj zaslúžiŤ. 🙂 Inak ten twilight sa nepýtajú kedy bola kniha vydaná ale kedy vznikla. Ale to je iba môj názor, že je to rok 2003. Inak baby Ďakujem, že sem dávate linky na súŤaže, ja sa snažím tiež niečim prispieť - ale vy ste moc rýchle a vždy ma predbehnete.

katuskapd
3. dec 2009

buba pockat este asi 10 rokov bez dalsej knizky 😀 😀 😀

liana189
3. dec 2009

ja som sutazila s activiou,tiez mi este nic neprislo, ale v pravidlach je napisane ze ceny by mali byt rozdane do 30,decembra..vrr si este chvilu pockame

titkovamiriam
3. dec 2009

ja sem rada dam ked najdem odpoved a som rada ked tak spravia aj iny... 🙂

bubadlo27
3. dec 2009

katuska to by som uz mala 40 a nervy v cudu 😀 😀 😀 😀 ale ked motyka vystreli a budem sa nudit 😅 🙂