Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bzzmajka
7. jan 2010
krinolina
7. jan 2010

jaaaaj dala by som si take lokse aj my robievame ale len pre domacu spotrebu aj sto kusov na obed vzdy nadavam ale akoze stoji to za to to statie pri sporaku

bzzmajka
7. jan 2010

my doma pre domácu spotrebu len do 30 kusov, ved aj to je dosť, lebo domáca masť...dobre sa jedia ale ja sa dobre priberá od nich.

krinolina
7. jan 2010

tak nas je doma 6 a aj pes to lubi tak kuka smutne vzdy a ked to robime tak ja len pred obedom zjem asi 5 a potom na obed k polievke sosovicovej dalsich pat xixi a potom este cele poobede chodim zobkat ze sem jeden tam dva 😀 😀

a.oni
7. jan 2010

výhercovia : www.dkk.sk, www.fifik.sk

tin007
7. jan 2010

dnes mi volala pani z TV BA, ze som vyhrala vstupenky do SNM na vystavu s Drotom v hlave, uvidim, ci mi to vyjde tam ist, ak nie, tak sem napisem a mozem ich dat niekomu kto na vystavu pojde

nankaa2
7. jan 2010

Uz cakam 4 den a stale mi neschvalili recepty na maggi 😠

nankaa2
7. jan 2010

Baby ja neviem ako to robite, ze vyhravate ja zatial nikdy nic! 😖 ach snad raz nieco vyhram 😀

glumdolf
7. jan 2010

BAby asi som natvrdlá ale kam sa posielajú odpoveden a tvba.sk? Ani formulár ani adresu tam neviem nájsŤ. Asi som slepá. 😒

titkovamiriam
7. jan 2010

a este mi neprisla vyhra s disney klubu 😠

tinka5
7. jan 2010

kocky, neviete aku spievala Leona Senkova v superster, pesnicku od Rotrovej?pravda.sk 😖

nankaa2
7. jan 2010

tinka5 - lasko vonis destem....ci ako to tam je napisane 😉

bzzmajka
7. jan 2010

tink5 to s tým dešťem....milujem tú pesničku

tinka5
7. jan 2010

diky kocky.... 🙂

claudee
7. jan 2010

ja dnes nič.. asi málo súťažím 😝

ingulienocka
7. jan 2010

wighy, neozvali, rovno poslali 🙂

tin007
7. jan 2010

glumdolf poslala som im odpoved na mail tvba@tvba.sk, asi je to tak spravne,kedze som vyhrala 😀

bzzmajka
7. jan 2010

Už hodinu robím zemiakové placky...nevládzem už, tolko som si narobila zemiakov.

wighy
7. jan 2010

bzzmajka mnaaaaaaaaaam ja ich milujem, posli jednu 😅 😅 😅

bzzmajka
7. jan 2010

Moj mužík príde z práce, tak s nakázal..ha ha