Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzka2010
15. okt 2011

nezbierate niektora nalepky na Slovnafte?mam ich strasne vela, tak by som vymenila za ine kody..

michsme
16. okt 2011

inak je nova krajina na buene, podla indicie to moze byt hocico, aj taliansko, aj portugalsko, spanielsko.....

dada1212
16. okt 2011

@michsme tak to hej, môže to byť všeličo, treba počkať a aj tak mám obavy, že túto poznaj zemi už vyhodnotia dosť neskoro, ked už budú odmeny zo zmenárne vybraté,, lebo ked vyhodnotia poznaj zemi 6 a poslednú hádanku tak podľa mňa darčeky budú rýchlo miznúť.

dada1212
16. okt 2011

no vyzerá to na buene podľa mňa na taliansko, ale ešte som nedala nič, nechám si to ešte prejsť hlavou, je aj nová hádanka, tu ste už riešili?

christie
17. okt 2011

www.facebook.com/market24 - fotosutaz na temu "... a prišla jesen".
Dve miesta za najviac likes a jedno od poroty, nemusi teda mat najviac likes 🙂

slamienka
17. okt 2011

@dada1212 ja som dala vnucka

roxynqka
17. okt 2011

Ach to bueno 😒 Ja už mám akurát z tých hádanok a poznej zemi nervy a vrásky 😒 ja si inak myslim, ze to poznej zemi by mohlo byt tiez taliansko ako dada1212 písala 🙂 ale tu hadanku nemam poňatia 😒

roxynqka
17. okt 2011

V pondelok 17.10.2011 Vám rozdáme niekoľko tisíc kníh, dévedéčiek a cédečiek, ktoré nám tu zaberajú miesto. Rozdávať knižky, filmy a hudbu budeme od 13:00 až do vyčerpania zásob v našom vynovenom obchode Gorila Megastore na Špitálskej a v Košiciach na našom odbernom mieste na Mäsiarskej 50.

Ak teda chcete knižky, filmy a hudbu zadarmo zastavte sa 17.10.2011 u nás, v Gorila Megastore v Bratislave alebo na odbernom mieste v Košiciach. O 13:00 začíname rozdávať.

A pre tých, ktorí sa nemôžu zastaviť osobne máme ešte jedno prekvapenie. Vylosujeme 30 objednávok, ktoré si vytvoríte počas tohto pondelka a tieto objednávky Vám pošleme úplne zadarmo (t.j. neplatíte ani za tovar ani za poštovné 🙂

ela2710
17. okt 2011

@roxynqka hadanku tusim, a asi aj risknem, neviem, podla mna je spravna odpoved vnučka - a ak je to naozaj vnucka, tak ta hadanka bola vlastne jednoducha, len zlozito napisana 🙂

slamienka
17. okt 2011

@ela2710 aj ja som dala vnucka, ale stat sa neviem rozhodnut ci taliansko alebo Spanielsko

slamienka
17. okt 2011

@ajulienka81 ty si dala aky stat na buene?