Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slamienka
7. nov 2011

@cencula rada by som ti poradila, ale mne to vobec neslo, uvidim, co bude zajtra

janulabj
7. nov 2011

@cencula mam rovnaky problem ako ty.....a teraz sa neviem dalej pohnut :(

janulabj
7. nov 2011

alebo baby, nedate mi a aj ja vám email? aby som mohla zostavit posadku...dakujem

misska5200
7. nov 2011

ja som tiez zacala hrat na buene a nieco som tam postlacala a mam 3380 orieskov a ked si kupujem lod tak tam musim dat posadku ale neviem ako? pise tam nieco ze tam mam dat hracov

misska5200
7. nov 2011

a nechapem tomu dajak.. zaco sa budu tie vyhry ziskavat?

martinka17
7. nov 2011

@janulabj
@slamienka
@misska5200
@ajulienka81 prečo mi to nedovolí kúpiť loď ☹

piskotik
7. nov 2011

treba navoliť posádku "ja" šípkou , výhry sa získajú keď sa doplavíš na ostrov a tam klikneš na niektoré políčko a buď získaš okamžitú výhru alebo ďalšie oriešky, aspom tak som to pochopila, ja sa už plavím, ale trvá to 2-18h takže pluju a pluju 😀

adulikka
7. nov 2011

už ste niekde videli v obchode súťažné čokolády Orion ? ak ano napíšte v ktorom dík

janulabj
7. nov 2011

tak neviem, mne neide kupit tu prvu lod ani nahodou, zadam tam já,,ale už nemožem vybrat že vybrat ostrov....

laulau
7. nov 2011

ahojte, v tom buene je asi este zmatok - mam uz takmer 7000 bodov, myslim - omylom... lodku zadarmo mi dat nechce a na plachetnicu nemam posadku - ak hladate - rada sa pridam 🙂

martinka17
7. nov 2011

@laulau hľadááám 😀

martinka17
7. nov 2011

@piskotik nefunguje, nedá mi to kúpiť loďku ani malú 😠

janulabj
7. nov 2011

@martinka17 presne aj ja takto

laulau
7. nov 2011

myslim, ze preto neviem kupit malu lod, lebo som v hre rozdily - nevyhrala ☹

piskotik
7. nov 2011

@martinka17 zvolila si posádku "ja"?

janulabj
7. nov 2011

@laulau tym to asi nebude, ja tam vyhrala 2 x a neide to ani mne

martinka17
7. nov 2011

@piskotik áno, orieškov mám cez 20 tisíc a je mi to na prd 😠

martinka17
7. nov 2011

môže to byť tým, že som sa len teraz registrovala?

piskotik
7. nov 2011

no už som z toho pako, nemôžem sa vrátiť priamo na hru, lebo už sa iba plavím tak to nemôžem znova preskúmať, určite to nie je tým že si sa ešte len registrovala, mne to išlo hneď, ty koky a to kde si zobrala toľko orieškov 😝

laulau
7. nov 2011

pockam do zajtra - mam to nejake neaktivne... 😀

cencula
7. nov 2011

a treba dat registračný mail na tie lode do buena alebo ?? aj ja vás poprosím o mail aby som mohla zostaviť posádku môzete mi poslat do IP odpíšem svojou adresou dakujem

michsme
7. nov 2011

@cencula ja som nahrala len 800 a tu lod mi dalo hned zadarmo, nedala som tam ani seba ale stlacila som tusim kupit a tiez plavam.....

michsme
7. nov 2011

@martinka17 fuha, tak to je parada, urcite sa ti zidu🙂

piskotik
7. nov 2011

Dúfam holky že sa vám to podarí, mne ostavajú na ostrov 2hod. tak uvidíme, ak prídem na to ako vám poradiť dám vedieť 🙂

martinka17
8. nov 2011

@michsme asi to zblblo, lebo som klikla, že chcem hrať šibenicu, ma to vyhodilo, tak som klikala a klikala a zrazu že to koľko mám bodov? Ale nepustí ma na loď ☹

vera1132
8. nov 2011

baby, čo hrajete bueno, to je čo? a na akej stranke to je??? 🙂

slavka11
8. nov 2011

@adulikka cokolady neviem ale bonboniery mali v bille aj hypernove este pred zacatim sutaze . Ja som to tam videla uz v oktobri a hned som davala link sem

ela2710
8. nov 2011

@martinka17 ja som sa odhlasila a znovu som sa prihlasila a uz ma pustilo k ostrovu