Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
6. apr 2012
misska5200
6. apr 2012

@tikivikiniki .... vazne?🙂 a kolko penazi ti prislo za 3 tyzdne?🙂

tikivikiniki
6. apr 2012

@misska5200 Poslali mi 5.50 Eur,ale som to pozerala len dokopy 4 hodiny.Keby som mala vic času na to tak je to ovela viac

misska5200
6. apr 2012

@tikivikiniki tak to je super, ze to takto funguje🙂 aspon nieco si si privyrobila🙂..ja som pozerala, pripisalo mi 1,50€ ale teraz ma tam uz nechce pustit, pise mi tam ze tam musim priviest dalsich 4 sutaziacich..

tikivikiniki
6. apr 2012

@misska5200 Ano to som musela aj ja,ale keď štyria sa zaregistrujú cez teba,tak potom ťa už pustí neobmedzene.

misska5200
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronica1
7. apr 2012

Tak mi prisli chladnosky-su velmi pekne, ostalo mi este 10obalov a uz nemam zaujem objednavat tretiu flasku, tak ked niekto chce, myslim ze sutaz je do konca aprila, piste cez IP.

tinal
7. apr 2012

@veronica1 Na stránke píšu, že sa im vyčerpali zásoby!

nickiee0
8. apr 2012

Ahojte baby, zaregistrovala som sa na tom fichee.com a potrebujem ešte 3 súťažiacich. Keby ste sa niekto cezo mňa zaregistroval, tak by som bola vďačná. 🙂
http://vyhravakazdy.sk/16853

tinal
8. apr 2012

Ahoj dievčatá. Mám jednu otázku. Na čokoládach Milka som našla také konvičky na mlieko s číslami, ktoré by sa mali vystrihávať, už dávno ma to štve, že neviem, čo sa s nimi dá robiť. Nevie náhodou niekto, či sa to na SR dá zbierať a vymieňať za niečo? Síce som už kopec vyhodila, ale nedá mi to sa nespýtať. Pýtala som sa už aj na FB na stránke Milky, ale zatiaľ žiadna odpoveď. Ďakujem.

rossio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misska5200
8. apr 2012

kocky mne s auz na tom fichee.com nedaju pozerat tie reklamy, presne na 7€ mi to stoplo ze momentalne v systeme nie je dostatok reklam.. tak sa to da asi do 7€ a potom neviem kedy daju nove reklamy..

miracle
8. apr 2012

@tinal
Na nejakom obale som nasla, ze konvicku platia iba pre Polsko...dalej som nezistovala

tinal
8. apr 2012

@miracle Ďakujem za info. Už som skúšala pozerať aj na nemeckej stránke, ale tam ma tuším nechcelo pri registrácii pustiť, lebo tam mali v ponuke len nemecko a rakúsko, tak som to vzdala.

jarus1
8. apr 2012

ahojte, neviete o nejakej súťaži, kde sa posielajú zaujímavé fotografie detí?

labus
9. apr 2012

@14liba ani ja som nevyhrala plech