Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
30. apr 2012

@angelheart dík moja, som si mohla myslieť 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
30. apr 2012

@lilli00 @martinka17 som zvedavá, ako bude fungovať ten ich nový "kreditný systém" ... určite budú iné podmienky, ako sú teraz ... počkám si na to ...

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labus
1. máj 2012

@slavka11 Slávka ja už som sa zapojila a došla mi sms že som vyhrala predplatne časopisu Eva na rok tak sa teším 🙂

martinka17
1. máj 2012

baby, pri tom súťažení a anketovaní sa ináč nebojíte zneužitia údajov? lebo v poslednej dobe mám pocit, že všetci niečo zneužívajú ☹

bluen
2. máj 2012

baby? prišiel vám ten kávový darček?🙂 čo sme si mysleli, že bude hrnček?:D mne prišla dnes 200g kávička tak som zvedava na nu..🙂 ale potešila..🙂

tikivikiniki
2. máj 2012

@bluen Aj mne prišla kávička.

ajulienka81
2. máj 2012

@martinka17 mna hlavne hneva to, ze chcu vsade od teba telefonne cislo a vrchol uz je datum narodenia (napr. aj na nivea)...no nechapem, naco. ako keby nestacil mail. takze ano, ja sa bojim a preto neanketujem a sutaze si vyberam...

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
2. máj 2012

@ajulienka81 jj, také osobné údaje eee, nerada a ankety len na tns a podobne 😉

slavka11
2. máj 2012

@labus no super parada tak gratulujem Eva sice nie je nejak extra casopis ale snad si najdes nieco co ta zaujme

angelheart
2. máj 2012

@ajulienka81 Nivea je v pohode. Dátum narodenia chcú preto, že každej členke posielajú každučký rok na narodeniny pohľadnicu 😉