Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tikivikiniki
26. máj 2012

@ibajeho Presne ako píše putnej,pošlú ti mašinku zadarmo. Len keby si sa rozhodla že už to nechceš robiť,tak im to treba vrátiť.

alexandra33
27. máj 2012

@tikivikiniki

ved jasne ja to neberiem v zlom, v kazdom takom systeme je to tak, ze za odporucanie mas nieco, ja som len ponukla ic nema zaujem, ved kazdy by sa takto snazil

alexandra33
27. máj 2012

@ibajeho

presne tak skenujes to cez skener kazdy tyzden, je to uplne jednoduche, ale ostatne info ti radsej poslem sukromne, lebo je tam inak zavazok ze o tych veciach nevravis na verejnosti, tak to tu nechcem takto aby kazdy videl rozoberat 🙂

alexandra33
27. máj 2012

@tikivikiniki

to je super sprava, ze posielaju aj naozaj tie darceky, ja s nim spolupracujem este len druhy rok, ale nemala som este dost bodov , ale som rada, ze dodrzia slovo

alexandra33
27. máj 2012

@putney

presne aj mna to celkom bavi, a myslim si ze mi to vobec nezabera cas, ked je to teraz uz takto cez ten skener, takze sa mi to celkom paci 🙂

alexandra33
27. máj 2012

@tweety919
ahoj

tak som zistilia ze to je len pre Cechov, pisala som adminovi, takze bohuzial pre Slovakov ziadny zarobok ☹

danielaj
27. máj 2012

@ibajeho ja tiež robím už druhý rok pre Gfk, už si budem vyberať prvý darček, 😉 tiež som začínala tak, že som vypisovala kódy cez PC, teraz mám skener a ide to raz dva, raz za štvrťrok ti pošlú malý darček spolu so spravodajom, teraz naposledy to bola kuchynská doska na krájanie 😉 ja som zatiaĺ s nimi veľmi spokojná, komunikujú, odpovedajú na otázky, takže seriózna spoločnosť 🙂

janinah
27. máj 2012
darymorka
27. máj 2012

http://www.rimmel.sk/karma/bodovy-system/ asi nieco take ako klub??? len sa treba vela snazit...

ibajeho
28. máj 2012

Tak sa mi teda celkom to gfk aj pozdava kedze viacero z vas ma dobre skusenosti a pod. Len este to musim prebrat s muzikom ci bude ochotny platit vyssiu elektrinu a nevysmari ma aj s tou masinou von 😀

tweety919
28. máj 2012

@alexandra33 Dakujem. To uplne vazne? Akoze mile od nich,no nech si nechaju 😒

tikivikiniki
28. máj 2012

@ibajeho Minule písali ža robili na ten skener testy,a že vraj zoberie velmi málo elektriky. Ale s tým registrovaním (nechcem zobrať tvoje nadšenie ale...) je to takto: Keďže už majú vela domácností čo im to robí,tak teraz si už vyberajú,koho zoberú a koho nie. Ja keď som sa registrovala k nim,zobrali ma hneď,nie sme práve klasická domácnosť:2 detičky,2 rodičia a 2 starý rodičia. Po čase sa chcela s mojím doporučením registrovať aj sestra,a dodnes čaká,aby si ju vybrali (je tomu už vyše pol roka) ,oni sú klasická domácnosť: 2 deti,2 dospelý. Asi už majú vela takých rodín v systéme. Ale rýchlo dodám,nemusíš takto dopadnúť,možno si vás vyberú hneď,podla toho kolko členná rodina ste,kolko detí máte atď. Skúsiť sa to oplatí. Veď uvidíš.

alexandra33
28. máj 2012

@tweety919
no aj ja som bola "stastna" z toho, este dobre ze som s tym len zacala, a nastastie si to hned zistila, je mi luto
ak chces mozem ti ponuknut podobu registracku, ide o citane reklamnych mailov, ale mozu aj slovaci zarobit na tom

tu je link na registraciu ak by si chcela, ak tam este nie si

http://www.moneymail.cz/registrace?afil=c19113d...

🙂

tikivikiniki
28. máj 2012

@alexandra33 A stým moneymail-om sa aj dá niečo zarobiť? Ale úprimne. Lebo o tých ermail a pod. tu baby písali že na začiatku im chodili maily,potom pomaličky prestali chodiť,samozrejme ešte pred tým že mohli nazbierať tú minimálnu čiastku ktorú vyplácajú. Ty si už s tým zarobila niečo?

alexandra33
28. máj 2012

ako zatial este nemam tu ciastku ti uprimne napisem, ale chodi aj 20 mailov do tyzdna, cez den niekedy aj 4, 5 mailov, som aj v inych takych podobnych kde sa tiez zaraba citanim mailov, ale v tamtych nechodi tolko mailov ako tuto v moneymail,
v jednej co som asi rok mi prisli asi tri maily, tak som bola teda dost nastvata, ale moneymail asi zatial najviac mailov, co mi chodi,
v tom ermail.cz ja nie som, tiez som to zvazovala, ci tam ist, ale tiez som pocula negativne ohlasy.
Nechcem ta nejako lanarit do moneymail, ale ja som to chcela skusit, aj tak ma to nic nestoji, iba asi 2 minuty denne.

alexandra33
28. máj 2012

tak baby, a ako ste na som s vyhrami v sutaziach, ma to zaujima, kolko ste toho uz povyhravali, pochvalte sa 🙂

vera1132
28. máj 2012

baby čo ste vyhrali vo FA, došli vam už balíčky??? lebo mne ešte stále nič 😒

martinka17
28. máj 2012

@vera1132 a posielala si im z mailu adresu? Lebo ja nie ale ani adresu som neposielala, neviem či to netreba doposlať ☹

tikivikiniki
28. máj 2012

@alexandra33 Aha,tak ja to teda skúsim a uvidíme.