Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

beata75
6. jún 2012

Prosím Vás má niektorá z Vás z Tesca tú Thomas grilovaciu panvicu.Ja som ju dnes brala za body.Budem rada ak mi dáte vediet svoje skúsenosti.Vďaka. 🙂

beata75
6. jún 2012

Prosím Vás máte niektorá záujem o vyplnenenie online dotazníkov za odmenu.Keď áno napíšte mi email do IP.

alexandra33
6. jún 2012

no dnes sme dievcence super s malym nakupili, nivea vyrobky za 7 eur, dostali sme loptu, a este aj jedna sutaz priamo v predajni, a este aj na nete, to sa mi paci, potom mam pocit, ze sa to naozaj oplati 🙂

martinkatinka
6. jún 2012

baby, ako sa vám darí v datarte? Dennú cenu treba asi zadať pred polnocou, však?

alexandra33
6. jún 2012

@martinkatinka

ahoj
tie pozvanky musis poslat naraz vsetkym 12 ked sa registrujes do sutaze alebo sa to moze aj postupne

martinkatinka
6. jún 2012

@alexandra33 ja som poslala aj postupne, ale niekomu vobec vraj nedošli :(

putney
6. jún 2012

@beata75 ahoj, ja ju mam, som s nou celkom spokojna, pouzivam ju na indukcii, len jedine co mne trosku nevyhovuje ze je strasne velka a presahuje mi aj tu najvacsiu platnu. Inak co sa tyka kvality tak zatial super, umyvam ju v umyvacke a nenarazila som na ziaden problem 😎

adulikka
7. jún 2012

prišli niekomu okuliare do vody čo bola súťaž ..bolo treba poslať obaly z JOJO cukríkov ?

cencula
7. jún 2012

adulikka a to bolo kedy? zas mi niečo ušlo
😠

ibajeho
7. jún 2012

@alexandra33 a v akom obchode to davaju k tej nivea?

beata75
7. jún 2012

Ktoré zbierate Bonavitu:v Tescu sa dá kúpiť v akcii Pšeničné chlebíčky polomáčané/čoko,jogurtová poleva/má bodovú hodnotu-1bod.To je najlepšie,že sa predáva v akcií 1+1,čiže za jeden chlebíček zaplaťíte 0,32 eur.

katkattt
7. jún 2012

a prisli niekomu tie peniaze z fitchee? Oplati sa to?

martinka17
7. jún 2012

@ibajeho v 101 u nás 😉

tikivikiniki
7. jún 2012

@katkattt Ano,peniažka z fichee prišli,ale tento mesiac ma ešte nechcel pustiť,majú zase málo reklám. ☹

ibajeho
7. jún 2012

@martinka17 tak nic 😀

martinka17
7. jún 2012

@ibajeho skús mrknúť aj Tetu, resp. DM...oni to postupne dávajú vždy všade, ja som to videla vtedy v 101, ale tuším aj v Tescu 😉

ibajeho
7. jún 2012

@martinka17 a aka je tam vlastne podmienka? Za kolko treba nakupit a co konkretne? Ci je to neobmedzene?

martinka17
7. jún 2012

@ibajeho minimálne za 6€, ak sa dobre pamätám 😵

ibajeho
7. jún 2012

@martinka17 a o aku loptu vlastne ide?taku nafukovaciu do vody na leto?

martinka17
7. jún 2012

@ibajeho nie nafukovacia, taká maličká, ale klasická loptička plastová, neviem, možno 15-20cm v priemere 😉

dada1212
7. jún 2012

vedeli by ste mi niektorá objasniť pravidlá toho schwarzkopf klubu?
pozerala som aj ich stránku, ale múdrejšia z toho teda nie som....
jedine čo som pochopila je, že sa môžu zbierať iba kody z farieb na vlasy, nie z iných produktov tejto značky.
je to tak? a konkrétne z akých farieb môžu byť kody? kupujem občas aj palette color shampoo-tá žltá krabička a palette instant color-tá v tom sáčku. môžu byť kody aj z takých?

adulikka
7. jún 2012

@cencula ved tento rok bola tá sútaž ,aj v telke ju stále ako reklamu dávali ,ale o nič si neprišla ,keď som ani tie okuliare doteraz nedostala ...no škoda chlapci by sa potešili...ale nikdy ma jojo nesklamalo ,vždy poslali