Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

beata75
11. jún 2012

Dnes mi prišlo od Racio klubu darček-nákupná jutová taška,veľmi sa mi páči,je aj dosť veľká.Netrvalo im to ani mesiac,že mi poslali.Čakám ešte na Podravku a Bonavitu som dnes poslala. 🙂

lasto
11. jún 2012

@rossio tak to by aj mňa zaujímalo

petka1982
11. jún 2012

ak niekto súťažil s podravkou,sú nový výhercovia

alexandra33
11. jún 2012

@martinkatinka
mati mne prislo to iste, takze to nebude asi podvod, sa tesim dufam, ze sa dopracujeme k panvici 🙂

alexandra33
11. jún 2012

@titkovamiriam
ahoj funguje to opat, lebo ja som minule pisala co je tam kontakt na stranke, ze sutaz je uz ukoncena, medzitym spustili novu ?

alexandra33
11. jún 2012

@petka1982
ja som poslala minuly tyzden dve obalky, tak sa tam kuknem
drzte prsty 🙂

alexandra33
11. jún 2012

@adulikka
ahoj
uz ti prisiel ten fotak z granka, pretoze som sa dnes dozvedela ze moja teta tiez vyhrala, ale ze po odoslani zrebu, dlho nic nechodilo, az ked napisala mail, tak fotak dosiel do par dni

alexandra33
11. jún 2012

@beata75
a co z bonavity si si vybrala, a ako dlho ti trvalo nazbierat na bonavitu, lebo ja len skrabem a skrabem tie body, a nemam dost na to co chcem 😒

danielaj
12. jún 2012

@angelheart no máš pravdu mohla, ale v tom hneve som na to úplne pozabudla ☹

slavka11
12. jún 2012

@nicopopa ja viem ja som porozumela pravidlam ale z tych pozvanok co som posielala nikomu ziadna neprisla takze sa nema na zaklade coho prihlasit ☹

beata75
12. jún 2012

@alexandra33 Trvalo to cca pol roka,kupujem sójové vyrobky,používam aj ich recepty na spracovanie sójových výrobkov,mám rada musli a pšeničné chlebíčky,hlavne sledujem akcie.Vybrala som si z ponuky skladací dáždník.

lasto
12. jún 2012

neviete, či už losovali výhercov s miláčikom k moru ?

nicopopa
12. jún 2012

@slavka11 - ale skús ešte raz. Poslala som na môj druhy email, a prišlo to. Zaregistovala som sa aj s ním a funguje, prišli mi aj recepty na obidve maily.

katkapopi
12. jún 2012

Takato sutaz teraz bezi so skolkarmi - Detske pravdy, organizuje to Pribinacek. http://www.facebook.com/pages/Pribináček-Čo-na-...
Ked kuknete videa a zahlasujete, mozte vyhrat plnu krabicu Pribinackov.
Deti odpovedaju na otazky napr. ze co je to hypoteka, meteosenzitivny clovek, atd.. A odpovede su uplne kamenaky, strasna sranda 🙂

blankaj
12. jún 2012

@ajulienka81 toto essentjy tu uz raz bolo, ludia nakupovali a ziadne zrebovanie sa nekonalo, vtedy sa sutazilo o 2 10eurove poukazky do martinusu. 😠

vera1132
12. jún 2012

ahojte baby, mala by niektora záujem vymeniť ean kody z podravky, NUK, najde sa aj Tento, za NIvea alebo emco? napiste mi prosim IP, dakujem 😉

kvojtanikova
12. jún 2012

babyyyy napisali mi prave mail z Hello, ze tie hodinky za sirupy mi nakoniec poslu, no nie je to super? tak predsa sa rozhodli dokupit dalsie, takze sa da o ne este hrat. hurraaa

beata75
12. jún 2012

Ktoré zbieráte emco body na darčeky,ale ešte nie ste registrované v emco klube je skvelá môžnosť.V podobe 50%Bonus na prvú objednávku darčekov pre nového člena klubu emco.Mám v dispozícii vo forme kupónov.Čiže,ja už registrovaná členka Vám ponuknem kupón a Vy dostanete tú zlavu napr.hodnota darčeka je 60 bodov,Vám stačí poslať 30 bodov spolu s kupónom vo Vašej prvej objednávke.Ktoré máte záujem uplatniť kupón napíšte mi do IP. 🙂 🙂

slavka11
12. jún 2012

http://www.akce-siemens.com/skola-varenia/
mna prave vyzrebovali na bud. tyzden idem varit so sefkucharom takze skusajte mozno dalsie varenie absolvujete vy

dadat
12. jún 2012

Ahojte baby... poznal niekto z vas opickyn blog.... na ceskych strankach.... bohuzial pre vytazenost som sa tomu rpestala venovat a teraz zmenila sranky a ja neviem aku ma momentalne ☹

rossio
12. jún 2012

tak schwarzkopf klub konecne odpisal. Vraj na mojej registracii sa pracuje a vsetko dojde tak ako ma len to chce cas...takze baby trpezlivost

karkulkaa
12. jún 2012

http://receptnadnes.sk/index.asp?tn=friendhome&...

Zaregistrujte sa a denne Vám budú zasielať recepty zadarmo priamo do Vašej e-mailovej adresy.Ak sa minimálne 12 Vašich priateľov zúčastní hry, za odmenu pošlú panvicu Delimano v hodnote 22,9€ úplne zadarmo

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz