Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
3. sep 2012

@danielaj fasa 😲 😠 😠 😠 😠 😠 sorry za výraz,ale toto ma napadlo ako prvé ☹

lypka
3. sep 2012

mne nejde vybrať cenu z buena, ked dam vybrať tak ma to posunie dalej a potom nič ☹

martinka17
3. sep 2012

baby, prosím, kde nájdem ako sa zbierajú tie body z milky, teda za ktorý výrobok je koľko bodov?

1ingrida1
3. sep 2012

jeeej toto je zlata tema,taka mala zavislost 🙂 mozno sa pridam niekedy 🙂

angelheart
3. sep 2012

@martinka17 @martinka17 http://www.milkasutaz.sk/ - klikni dolu na "za aké výrobky môžem získať body?" 😉 alebo potom úplne dolu "úplné pravidlá" tie sú v pdf

alexandra33
3. sep 2012

@martinka17
mati ked budes hrat tu milka sutaz, ja ju uz hrajem 🙂 neches si vymenit vzajomne darovanie bodov ?
napis mi do IP

martinka17
4. sep 2012

@alexandra33 mrknem ako je to a napíšem Ti 😉
@angelheart jaj, že díík 😵

markot1
4. sep 2012

prosim Vas, ako funguje dm karta. Mam ju uz niekolko rokov, nikdy mi nic nechodilo a teraz ked citam tuto diskusiu som sa pozrela na internet a ze mi prepadne vyse 100 bodov. Chcem to vyuzit a neviem ci staci poziadat pri pokladni o tasku a myslim, ze je tam aj vedierko v ponuke

chrenkovae
4. sep 2012

je niekto zaregistrovani na nutriklube?Ak ano poslali vam odtial aj vzorky?Dakujem 🙂

tikivikiniki
4. sep 2012

@chrenkovae Ja som tam cca pol roka,ale zatial mi neposlali nič.

chrenkovae
4. sep 2012

@tikivikiniki dakujem ja len či nahodou,ale asi nič nepošlu aspon nepišu žeby niečo poslali

benca
4. sep 2012

coloplast.sk vzorky

slavka11
4. sep 2012

@angelheart Vdaka za tip peracnik Milka mame doma. Cokolady 100g asi bezne nie su take drahe ale aj tak sa to oplatilo v porovnani s tym co za rovnaky peracnik pytaju cez "sutaz". Identicky peracnik tam ma hodnotu 30 bodov a to je kopec penazi. Mame od milky privesok na kluce mala Milka, ruksak v tvare Milka kravky ten bol asi tak 7 rokov ako vyhra v nejakej sutazi, hrncek a teraz este aj peracnik. Ale asi ho maly do skoly nosit nebude. Mozno este tak do skolky uvdime.