Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tosijo
3. okt 2012

babule, nemate nahodou v Milke nepotrebne body? ak ano, pomohli by ste nam, chýba nám ešte pár bodíkov. ak by ste chceli previesť body, naše ID je: 2891385983 dakujeme!

kajca84
3. okt 2012

Ahojte,tak v tatiane uz nasli vsetkych 10 vyhier...

markot1
3. okt 2012

Ta tatiana je o nicom. Mne to vobec nefungovalo a keby sa aspon odkryvali tie policka na ktore uz bolo kliknute ani neni ukazane kde boli tie vyhry. Minonky boli podstatne lepsie urobene tam hned ukazalo, ze cislo uz bolo a kde mas hladat

putney
3. okt 2012

http://www.itesco.sk/bodka/ mohli by sme si sem postupne tie kody napisat 😉

alexandra33
3. okt 2012

nema este niekto milka body nazvys potrebovala by som 11, moje ID: 2908495767
dakujem ak by sa niekto nasiel 🙂

labus
3. okt 2012

@ajulienka81 vôbec nedokážem tipovat- no tá sutaž elsev sa mi páči- kočky skuste poradit kolko sa môže vojst výrobkov do toho auta, dík http://www.colorvive.sk/

labus
3. okt 2012

chcela som íst sutažit tatianu a už su všetky výhry 😠 😠 😠 fuč

samulsonka
3. okt 2012

@martinka17 dakujem 🙂 Ale skutocne netusim za vyplnenie akeho kvizu mi to priratalo body 🙂 No nestazujem sa, dufam ze aj nabuduce prirata 😵 😵 😵

martinkatinka
3. okt 2012

@labus tak si nájdi aký je objem kufra auta a skús to nejak tak prepočítať.. necháš aj nejakú rezervu na obaly 😀

martinka17
3. okt 2012

@samulsonka na boku na lište som si všimla anketu.... možno to máš za to, ak si tam klikla 😉

kajca84
3. okt 2012

@samulsonka vies si to pozriet-klikni na muj úcet-posta a tam vidís,za co si dostala body 😉

samulsonka
3. okt 2012

@martinka17 a mozno ze je to z toho, lebo skusam a klikam kade tak 🙂))
@kajca84 v poste mam - 02.10.2012 20:48 Za vyplnění kvízu 150

zhalickova
3. okt 2012

@putney taky bych byla pro to, aby někdo sem ty kodíky vypsal. Nebo mně prosím napište na mejl zhalickova@seznam.cz , je to nahouby, že je to jenom okolí bratislavi.

alexandra33
3. okt 2012

@labus
mi hovor mam tiez nervy ☹ ☹

tosijo
3. okt 2012

babule, nemate nahodou v Milke nepotrebne body? ak ano, pomohli by ste nam, chýba nám ešte 8 bodíkov. ak by ste chceli previesť body, naše ID je: 2891385983 dakujeme!

majina1974
3. okt 2012

dievčatá,ktoré oblubujete zbieranie a posielanie obalov-niečo pre vás:do 8.12. treba poslat 6 obalov z trubičiek ,,ALASKA,, ,viac info o sútaži: www.alaskaslovakia.sk .A podporíte nákup slovenských výrobkov.Jasne že ak ich u vás predávajú.lebo tu ich nemajú.Zohnala som ich a detom tieto kukuričné trubičky-so 6 príchutami chutia.ahojte.

labus
3. okt 2012

http://www.alaskaslovakia.sk/pravidla.pdf
@majina1974 zaujímavá sutaž super ceny už len zistit či u nás predávaju tieto keksíky nikdy som ich nevydela 😀 😀 😀

adulikka
3. okt 2012

v tescu sa zbieraju body na nožíky...ja si nejdem kupovať...aj po zľave dosť drahé plus body k nim ...

minule sme mali v meste akciu z oriflemu o najviac podpisov na stavbu detského ihriska ,tak som vyhrala... získavate od nás typológiu pleti a darček zdarma 🙂

adulikka
3. okt 2012

a veselá krava syr ,zas žiadna výhra ☹

pumita666
3. okt 2012

nedávno som sa zeregistrovala do nivea klubu, chce sa informovať či zvyknú byť v zime, alebo na vianoce nejaké špeciálne darčeky vo vernostnom programe?

dadat
3. okt 2012

vždy v novembri chodí nový katalog ak sa nemylim ... 🙂 ... limitované ponuky su tusimd o konca roka