Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
20. nov 2009

babula90....tak to je fajn...sa tam chystam teraz pred sviatkami a to len pri pokladni vytiahnes a v pohode to zoberu?

lienulenka
20. nov 2009

krinolina,tie darčeky čo sú v katalógu by mali mať,iba tie z limitovaných edícíí sa rýchlo rozdajú.Nechápem ako môže niekto,tak rýchlo nazberať body 😒 Ja kartičku nepoužívam nikde 😅

babula90
20. nov 2009

ano, vytiahni pred platením, aj detské CD na to kupujem, zlava potesi 🙂 , my knihy nakupujeme casto a mame to blizko, skoda, ze nie je tych zliav na NIvea viac,,, ja mam doma milion kodov, ktore uz neplatia 🙄 , pomenili sa a kym sa mi to chcelo po porode pohladat a roztriedit, zistila som tuto holu skutocnost 😔 nevadi, nech si to nechaju, ale kedysi boli tie podmienky ovela lepsie a ani postovne sa neplatilo...
Pavlinka, hodinky ani nam este nie.

adinka3
20. nov 2009

nie netreba, je tam súťaž.

krinolina
20. nov 2009

babula...to vazne...snad sa nic nezmeni tak to aby som potom pokukala co plati a co nie...mna najviac prekvapilo ze som mala asi 5 sprchacov z rakuska...a tie kody neplatia na slovensku...som sa tak tesila ze budem aspon 10 minimalne mat,ale tak co uz noo ...ja moc akoze knihy nekupujem ale pred vianocami vzdy, kamosovi sebe a tak inak u nas okrem mna nikto necita...a ja moc nekupujem...bo kvoli skole nemam cas citat to co by ma bavilo ..ale mam vyhliadnute nejake kusky, takze ma zlava potesi

claudee
20. nov 2009

na mede som si tipla 3 a bolo 5 😀

babula90
20. nov 2009

my kupujeme knihy hlavne detom, ja tiez nestiham citat, koklko by som chcela a to som doma, co uz potom? Ale robim v kniznici, tak sa budu viac poziciavat 😀
veru, zahr.kody neplatia a tiez ich mam na mraky, musim tie kody pozriet, ale nechce sa mi, mam v tom hokej 😕

adulikka
20. nov 2009

k tej nivei...podľa nového sa neplatí poštovné za darček čo si vyberiete

krinolina
20. nov 2009

babula90..robis v kniznici??ked som chodila na zs to bolo mojim snom ale skola bola len jedina na slovensku taka auz ani neviem kde a teraz ma zavialo inm smerom ale knihy som mala a mam velmi rada

babula90
20. nov 2009

knihy milujeme cela rodina, ale knihovnictvo som nevystudovala 😉 mam gympel 🙂 robim vo velkej kniznici, asi najvacsej na Slov, ale knihy tam citat nemozem, ako si vsetci mylne myslia ☹ ale na MK dufam chodit budem moct, to bude prispevkov v prac.dobe 😀 😀 😀

claudee
20. nov 2009

knihy milujem aj jaaa 😵 aj dnes som ďalšiu dočítala a neviem kedy sa dostanem najbližšie do knižnice, tak asi sa budem veľmi nudiť 😀

ivako
20. nov 2009

babula90-no ved preto som sutažila,že mám doma kopec hladných rybičiek 😀

babula90
20. nov 2009

super, my budeme mať- zdá sa , jedno hladné tigrované mačiatko 🙂

sabicka
20. nov 2009

Ahojte. Tak idem vas trochu kuk, 2 dni som tu nebola.

dnes penam na maminu
mne sunarka malinovy granulovany caj 300 g-nebol ziadny listok, neviem odkial. Hero nestle nitra. To sme tu mali?

gratulka vopred ostatnym vyhram. je tu dost stran,tak vas preletim 😉

babula90
20. nov 2009

claudee, aj som na dovolenke len čítala, čítala, plávala v mori a ležala 😎 , keby to bolomožné, čítala by som od rána do večera 😀 a dcéra to má po mne, na dovolenke prečítala 12 kníh 😀 😀

sabicka
20. nov 2009

hej, postovne na nivee sa uz neplati 🙂 ja tiez zbieram a snad do konca roka poslem. nechce sa mi to velmi lepit a strihat. mam dost, snad bude na 2 osusky alebo nieco ine.

nikinka82
20. nov 2009

😵 pridávam sa do klubu, tiež som asi tak na základke snívala, že budem knihovníčkou 😵 😵 😵

babula90
20. nov 2009

no baby, neverím 😵

babula90
20. nov 2009

my sme boli na zubnej hliadke, odvtedy si nasa mala chce umyvat zubale, lebo sa boji Bacila Cecila 😀

sabicka
20. nov 2009

miriam, tajnicku sa ani mne nepodarilo dolustit. nejaka blba 😒

claudee
20. nov 2009

ja som knihovníčkou síce nechcela byť, ale pamätám sa, že cez prázdniny som bežne prečítala cez 20 kníh 😀

claudee
20. nov 2009

tú chvílku lúšti aj moja mamina, tak uvidíme, čo jej vyjde 🙂

babula90
20. nov 2009

Klauci, to je fajn, aspoň máš bohatú slov.zásobu. 😉

babula90
20. nov 2009

Klaudi, preklep...