Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lenkanemeckova
6. feb 2010

Tak jsem nasratá a vzdávám to...Na milce mě předběhli během noci dva lidi kteří se štengrujou... a během dneška nasbírali to co doteď v celé soutěži... přísahám že už mě nikdo na žádnou klikačku nanachytá i kdyby slibovali milion 😠

Raděj poctivé vyplňování otázek kde je aspoň trochu šance na nějakou tu výhru...

Manžel vymyslel že tam pak půjdem v černých kuklách a plákát přesprejujem 😀 😀 😀

krinolina
6. feb 2010

lenka...super napad potom sprav fotky xixi to by soms a podivala teda xixi jaaaaaj mas skveleho manzelika 😀 😀 😀 i ked tvoj odkaz pre mamicku bol krasny skoda ze ta obehli

misulinecka
6. feb 2010

krinolina - myslím, že to nevadí, že to potvrdíš později

lenkanemeckova
6. feb 2010

Milky zahlasované, snad se alespoň někomu zadaří ... jihlavské listy mě už nepustí... už jsem poslala na všechny maily co mám a už mě to vypisuje "V tomto kole už jste hlasoval/a" ☹

lenkanemeckova
6. feb 2010

krin díky... hold budu muset vymyslet něco jiného... přemýšlím o poště pro tebe... ale tam bude asi taky malá šance že tě vyberou... sákrič mě to tak se*e 🤐

misulinecka
6. feb 2010

moc děkujeme lenko, jde to na každý mail jen 1x 😠

tin007
6. feb 2010
tin007
6. feb 2010

pozeram, ze na woman je kazdy den nova sutaz, pekne 🙂

nikanika28
6. feb 2010

ahojte, mozem poprosit o posledny hlas? vyzera to tak, ze prvemu miestu odoberu hlasy za podvadzanie, tak mam sancu vyhrat, len sa na mna lepi z tretieho miesta..tiez urcite "poctivou" pracou 😖
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
dakujem

krinolina
6. feb 2010

milky mate bodiky

veronica1
6. feb 2010

ahojte, ja tiez poprosim este raz o pomoc, tiez tam mam 2klikacov, jeden funguje este len od 4.2., tak snad s tym nieco urobia. no aj tak poprosim a dakujem za kazdy hlasok. ja som uz Milky dnes vsetky hlasovala, no pozriem ci este budem moct niekde pomoct.
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8e...

buchta11
6. feb 2010

baby mne pôjde milky az vecer hlasovat lebo som vcera davala hlasy vecer .. tak vydzrte 🙂.. inak tieto klikacie sutaze su fakt pre tych co podvadzaju ale nie vzdy .. na Dermacole som vyhrala a preto ze ma vybrali.. nechali si klauzolu ze mozu menit pravidla a ked videli ze tam su velky podvadzaci tak sami rozhodli 🙂.

varticek
6. feb 2010

novy test na buene

krinolina
6. feb 2010

a zuzi co si vyhrala na dermacole a z toho buena vysledky sem nikto nehodi idem kuk o com to je

krinolina
6. feb 2010

ako je mozne ze za test na buene mam 19 bodov ked je desat otazok tak bud 20 alebo 18 nie 😕 😕 😕

varticek
6. feb 2010

asi maju za niektoru otazku 2 body a za niektoru len 1, aj prvy test bol plny pocet bodov 17

krinolina
6. feb 2010

ja som myslela ze je dvadsat a ze mam dakde zle xixi kedze tie predtym som skor aj tipovala

babatko88
6. feb 2010

tá milka je teda dobrý podvod? pozerám, že som zase tretia a prvý má od 200hlasov viac ako ja a pritom jeho príspevok tam je od dnes cca od 17:30 (vtedy som tam naposledy pozerala a táto kravina tam nebola) ! 😠 už ma štvú, počkám ako to dopadne a zajtra tam píšem zase

krinolina
6. feb 2010

babatko88 ja som im pisala proste dneska ze ci sa pozeraju ako to tam dneska proste a hlavne pred polnocou to uz len budu tahy...ja pevne dufam ze milka si nechce kazit meno a pekne to vyriesi lebo ked ma nas...ru tak uz si od nich cokoladu nekupim

varticek
6. feb 2010

18:34 je stare

krinolina
6. feb 2010

t je do konca marca ..ci myslis ze to tu uz bolo?

krinolina
6. feb 2010

neviete kedy nam daju body na buene za tie sutaze??a kolko mate bodov??? ja som sa dneska vyskriabala na 207 😀

varticek
6. feb 2010

Dani do konca marca 2009

krinolina
6. feb 2010

a ja som tam posielala odpoved mailom 😀 😀 😀