Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
5. okt 2009

nová súťaž na woman

tlstik
5. okt 2009

na chytrej žene nova sutaz podobna špizovaniu 🙂

buchta11
5. okt 2009

HOlky.. už si nepamätám, ktorá ste to vyhrala dovolenku s PALMOLIVE... kedže na e-mail neodpovedajú nemohla by si sa s nimi skontaktovať a spýtať sa na velajsie výhry či už posielajú alebo čo mienia? Ak s tebou teda nejako komunikujú vôbec, pretože e-mail na nich v podstate ani nemoažno nájsť. 🙄 🙄 🙄

majka98
5. okt 2009

...dnes cicka micka pribináček, konečneeee. Malá sa tešila akoby v živote nevidela mačku, aj s ňou zaspinkala...zlatíčko

titkovamiriam
5. okt 2009

tak uz som doma na poste tri sady tych naberaciek na zavesenie 😀 jednu som si nehala,jedna isla mame 😀 a jednu dam priatelovej mame.takze som spokojna-vyrobky neboli no nevadi mam slusnu zasobu.inak dm vam jeden recepty co s tym na to kura.ja som polovicu tej zmesy zamiesala do cesticka ked som robila rezne.bozska chut 😀 😀
a z bauer medie mi dosla obalka asi so siedmimi casopismi mam co citat a lustit 😀 -zlata ze to poslala
marek ma balik na poste s dmms 😅 😅 😅 no ten az zajtra netusim co to je 😅 no mozno ta cica uz si nepamatam odkial bola prva

renettka
5. okt 2009

Stani už vyhodnotili coca colu...nevyhrali sme 😝 😝

liliandax
5. okt 2009

miriam - to dmms je pribinacik - aj nam uz dosiel, len sa mi zda akysi maly 😝

ttina23
5. okt 2009

mne dnes karta z valosun a granule pre psa 🙂

renettka
5. okt 2009

Miriam,ale sú pekné tie naberačky a z tej Bauer media sa zachovali super

lenkalienka4
5. okt 2009

mne dnes katalog litex

lenkalienka4
5. okt 2009

Dobrý den, vzorky našich přírodních mýdel zasíláme zdarma, jedná se o 1 vzorek olivového mýdla a 1 vzorek glycerinového mýdla (celková hmotnost vzorků je přibližně 40g). Zákazník si hradí pouze poštovné, které je podle sazebníku slovenské pošty.

no toto...! 😒

titkovamiriam
5. okt 2009

ren to mi je luto-svine jedny 😠
prirodne mydla od niekial chodili tusim este na jar a zadara ☹ 😠
naberacky su fajn-uz ich nam aj na stene vedla plastovych na teflonky a tieto budu na moje 80rocne zdedene panvice na ktorych sa moze varit smazit piect a stale su ok-su sice tazke ako svina no nedam na ne dopustit.
tak budeme mat dve macky 😀 20cm je 20cm 😀 😀 😀 😀

layla
5. okt 2009

aj mne doslo maggi, uz som ani nedufala 🙂 postarka to doniesla az k dveram... mala som tam tie naberacky, dosku na krajanie, varechy a vyrobky 😎

titkovamiriam
5. okt 2009

ivako chudnut by som nechudla a chipsy nejeme 😠 😅 😠

ivako
5. okt 2009

layla za kolko bodov ti došlo maggi?

layla
5. okt 2009

ivako, cakala som za september vtedy som nahrala 1000b, ale asi mi poslala uz aj za oktober, vtedy som nahrala za 2000b. sak uvidim o mesiac, ci nieco pride, alebo nie...

dada1212
5. okt 2009

layla Tie varechy, dosku a výrobky som dostala za 2000bodov, takže to bolo aj za 2000 bodov.

layla
5. okt 2009

super 🙂 ale som rada, lebo je to celkom pekne 😎

dada1212
5. okt 2009

Layla Veu je 🙂
A aj sa mi to zišlo, lebo takú väčšiu dosku som nemala a ani malé varešky 🙂

mikalove
5. okt 2009

baby tú novú súťaž na babetku viete?

aimi.n
5. okt 2009

maggi chodi z prievidze, ze? oni tie baliky posielaju ako list? nieco mi odtial prislo a na listku je zaskrtnute ze list 😕