Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lusana
20. feb 2010

tak ja vás môžem ubezpečiť, že som vám žiadnu výhru neukradla. Ak si pozriete príspevky dozadu za december, vtedy som ešte súťažila, takže som aj súťaže vkladala, dokonca aj odpovede. Ke´dže sa mi nedarilo a zaberalo mi to veľa času na úkor rodiny, teraz už nesúťažím /okrem buena/, takže súťaže ani nehladám.
To že sa buchta cíti až tak urazená, že sa z nej stala zakladateľka je nasmiech, nebolo to mysléné ako útok na ňu, ale skôr upozornenie, aby si dávala na to pozor. No sama nám ukázala svoju inteligenciu urazeného decka.

sofinka14
20. feb 2010

Jéééj ahojtee všetky súťažiace 🙂 . Ja som vás úplnou náhodou dnes našla a som veľmi rada, že som našla takúto stránku 🙂 . Doteraz som aj ja súťažila tak trošku 😎 , napr. na buene, woman, elle, nahlavunet .... Trošku som vás prečítala dozadu, škoda, že som prišla až keď ste sa takto rozdelili, ale nevadí, rada sem dám súťaž, ktorú nájdem a dúfam, že sa nájde kopec stálých súťažiacich ako tu boli aj predtým....A k tomu FB, ak môžem pridať svoj názor - ja poznám kopec počítačových machrov, ktorí dokážu čítať príspevky aj tie čo sú akože "zablokované" a FB je na to najlepší!!!! 😖 Prajem vám všetkým veľa šťastia pri výhrach a spoločnými silami sa nám to podarí...pekný víkend všetkým

sofinka14
20. feb 2010

Toto sú linky, kde bývajú stále nejaké súťaže, takže si ich uložte 🙂

http://www.nahlavu.net/index.php
http://www.galeriebueno.cz/?PHPSESSID=qbig9u20d...
http://www.woman.sk/
http://www.elle.cz/

claudee
20. feb 2010

inak, baby, tie čo sme na FB sem už ani nebudeme písať? 😨

bambulka_079
20. feb 2010

baby , vidim ze tu uz to pojde len a len dole vodou ...
co vy na to , keby si vytvorime svoju skupinu aj my na facebooku ? ...

kedze v tej "ich facebookovej" budu asi iba take "zavislacky" , ktore hladaju sutaze stale ...

tak si vytvorme skupinu my - co nemame az tak vela toho casu ...

hm?

lenkavano
20. feb 2010

holky jestli jsem se tady z vás některé dotkla že jsem se sem přidala tak pardon.vadí vám že soutěží někdo jiný na linku který sem dáváte?ach jo teprve sem začala a chtěla taky dávat linky,pokud něco objevím.ale už je tu pachut.
sofinka má pravdu stejně se neschováte,ale já vás hledat nebudu.budu tady. 😉

claudee
20. feb 2010

čo my na to? mne je to absolútne jedno, každý si môže vytvárať skupín koľko chce.. nejde tu o rivalitu, len hľadáme spôsob, ako predísť tomu, aby sem nechodili ľudia, čo ani kúsok nepomôžu a len vyplňujú linky..
bez práce nie sú koláče 😀

claudee
20. feb 2010

a to sa vás ani netýka, lebo vy sem aspoň napíšete a vložíte niečo

bambulka_079
20. feb 2010

claudee ja ta chapem , len ide o to , ze napr. ja tu nemozem chodit kazdy den , pretoze den ma iba 24 hodin , a ja mam toho naozaj vela . mozno to zie ako vyhovorka , ale neni ! ... ked su prazdniny , volno atd .. vzdy sem pridem .. za milky som hlasovala ked ste tu pridavali linky - vtedy som vas vobec nasla .. ze taketo nieco existuje .. a to uplne nahodne .. a akurat ste pisali ze aj tak kolko bab to tu len cita .. atd .. a ja som si povedala ze nie som taka "svina" aby som k nim patrila .. a regla som sa tu.

nankaa2
20. feb 2010

tak nechcem na nikoho nic zle pisat ale tak co sa jedna o sutaze kazda zena alebo kazdi muz si tu najde sutaz neni toto prve forum co som nasla priznavam sem tam som sem napisala ale viac som citala ale ked ste sem aj dali linky na sutaze tak uz davno som ich mala zahlasovane za sutazene. toto neni o supereni kto co vyhra ci nevyhra,,kazdy chce vyhrat niekto ma stastie v hre niekto zase v niecom inom...

nankaa2
20. feb 2010

claudee

a jasne chodia sem ludia co len pozru priznavam aj ja sem len pozeram ale vsetko su tu linky co som aj ja sama nasla a niektore zase take co ma vobec nezaujali a nechce sa mi to ani vyplnit 😀

dada1212
20. feb 2010

Už to tu neriešte, radšej hľadajte linky 😀 😉
Aj ked dnes je sobota a nedeľa, ale od pondelka by malo byť tých súťaží viac. Myslím, že ak sem už chodíte, tak už viete, na akých stránkach sú súťaže, treba ich len priebežne kontrolovať a dávať linky na nové súťaže.
Ja som napríklad cez týždeň linky nevkladala, lebo nie som doma a naozaj nebudem vstávať ráno o hodinu skôr, aby som sem mohla pridať nové súťaže, lebo poobede už boli všetky pridané. Ale osobne mi to až tak nevadí, že sa oddelili, možno už nebudem súťažiť a vyplňať nejakú súťaž minútu po pridaní, ale napríklad ak trvá súťaž týždeň, tak za ten týždeň budem mať určite pár voľných minúť a súťaž si nájdem. A myslím že nie ln ja, ale je nás takých viac. 😉

lenkavano
20. feb 2010

dada ráda se připojím 😉

chaarliizee
20. feb 2010

no fíííha, aká téma sa tu vynorila za pár dní 😲 😲 😲 😲 nestíham sa čudovať, ale dám vám za pravdu 😒 😒 😒 😒

lusana
20. feb 2010

baby veď kto nájde nejakú súťaž tak ju sem hodí a hotovo, veľa súťaží najdete na
http://www.slovenske-sutaze.sk/
http://www.esutaze.sk/
http://www.abcsutaze.sk/
ďalej rodinka, babetko, fann, hero, Wanda, mama a ja, moje dite, burda,magazin atlas, lepšie bývanie, žena.sme,webnoviny, swsperky, 100+1časopis, cine-max, kokteil pravda, huggies club, hypersúťaže

keď popozeráte linky dozadu, váčšinou na nich bývajú súťaže každý mesiac alebo týždeň nové

lusana
20. feb 2010

a rada sa pripojím k vám a začnem znova súťažiť

lusana
20. feb 2010

ak ma beriete

danulienka24
20. feb 2010

Krásne dopoludnie. ahojte holky. Nedá mi nereagovať na všetko, čo sa to tu deje.. Hneď na úvod, mám za to, že ak má niekto vyhrať, vyhrá aj z jednej registrácie a nemusí registrovať deti, babky, a rodinu z tretieho kolena..Ďalej na nete je všetko a kto je škovný, schopný, ochotný si to nájde.. Nakoľko nie je umenie získať hneď hotové informácie, ale vedieť si ich vyhľadať a následne funkčne použiť.. K tým skalným, tak niektorí ľudia majú naozaj aj iné povinnosti, prácu, záujmy ako sedieť 24. hodín pri pc a celý svoj život venovať súťažiam.. To svedčí o tom, že asi nie sú schopní si tie materiálne veci zaobstarať samostatne a preto sú odkázaní na rozličné súťaže a vzorky zdarma.. Akože je to každého slobodné rozhodnutie a ako si to zariadi tak to bude mať.. Ja sa nikam nevtieram, nakoľko mi to príde trápne a detinské.. a mám za to, že vrabce lietajú v kŕdľoch, orol vždy lieta sám.. a niekedy fakt stačí raz za týžden poslať odpoveď na súťaže ako ich yvpisovať bezhlavo deň a noc..A ľudia, ktorí sú chamtiví, zlí, sa pretvarujú tak s takými nikdy nechcem mať nič spoločné.. Takže hlavu hore, nezúfajte a v každom prípade tým, ktorí súťažia, prajem veľa šťastia, nech sa darí.. a pamätajte, že niekedy tí, ktorí sú prví budu poslední a poslední budú prví..Prajem krásny deň. Hlavne nezabúdajte mať nohy v teple, úsmev na tvári a slnko v duši, nakoľko vtedy je hneď život, svet krajší..:o) Danka

dada1212
20. feb 2010

Lusana a ostatné, som chcela akurát napísať, aby ste pridali nejaké stránky, kde bývajú súťaže, aby sme si ich mohli dať do záložiek a priebežne kontrolovať, ale ako vidím, začali ste ich písať 🙂

Danulienka súhlasím, naozaj to bolo len o tom, že koľko kto má času a kto tu bude skôr po polnoci. Ale ako som písala, myslím,že aj tie čo máme iné záujmy a aj prácu, prípadne aj ak ste na materskej a nemôžete pridávať súťaže ihned po polnoci, lebo máte iné priority alebo povinnosti,tak tie súťaže nájdete. Len tu nebudú pol minúty potom, ako sa objavia na nejakej stránke.Lebo stránky nemáte čas kontrolovať niekoľkokrát za deň.

Myslím, že v dnešnej dobe už súťaží strašne veľa ľudí a to nielen na tejto stránke, možno aj preto, že veľa ľudí je nezamestnaných, alebo im im príjmy a nemôžu si dovoliť kupovať toľko ako predtým, preto radšej skúšajú šťastie v hrách atd.
A mám pocit, že niektoré chceli to súťaženie povýšiť na zárobkovú činnosť a mysleli si, že okrem potravín, lebo napríklad chlieb a podobne sa vôbec nevyhráva, nebudú nič kupovať, všetko vyhrajú. Ale to sa naozaj v dnešnej dobe nedá a môžu mať aj 30 e-mailových adries.

nankaa2
20. feb 2010

Celkom zaujimava sutaz neviem ci tu uz bola
http://blog.xlposter.eu/vase-nazory/sutaz-o-cen...
😀

danulienka24
20. feb 2010

Dadka taktiež súhlasím s Tvojím názorom. A naozaj, ak človek nevie ustrážiť hranicu odkial pokial a stane sa závislým na tom súťažení, tak to nepovažujem za žiadnu výhru.. A vieš ako sa vraví, kto sa neuspokojí s málom, nezaslúži si viac.. takže pomaly ďalej zájdeš a určite to súťaženie netreba brať tak príliš vážne, radšej s rezervou, nadhľadom a ak sa dá, tak aj s humorom.. ja verím, že to šťastie sa na každého usmeje, skôr či neskôr každý vyhrá ale za seba Vám všetkým držím palce a prajem veľa šťastia :o)

aimi.n
20. feb 2010

Ahojte baby,

prosíííííím vas, uz to tu neriešte!

Kazda strana ma svoju pravdu... a tak to bude vzdy 😉

niektorí odchadzaju, dalsi prichadzaju...!!!!!!!!

kaslite uz na to...

TAKZE POKRACUJEMEEEEEEEEEE !!!!

výhram ZDAR !

😀

danulienka24
20. feb 2010

Áno pokračujeme a naše súťaženie bude založené na synergetickom efekte: Spolu dokážeme viac ako keď sa o to usiluje jednotlivec sám.. Ale súťažné formuláre si vyplňujte každá pod svojím menom🙂) srandujem, trošku na odľahčenie témy, nakoľko už ani mňa nebaví sa k tomu, čo sa tu udialo vracať.. takže nový vietor do plachiet a výhram, súťažiam, vzorkám zdar :O))

titkovamiriam
20. feb 2010

ahojte ved ani sem uz tolko nechodim ako volakedy radsej som s deckami alebo na fb 🙂 no obcas sem nakuknem napisem ak nieco najdem a dam echo co som niekde vyhrala ci dostala.