Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
26. okt 2009

neckerman katalog mi prišiel a mamina mi volala že mi tam prišlo ku našim tričko -z moviemanie štvrté proroctvo

linkinkatka
26. okt 2009

babyyyyyyy mne dnes konečne prva vzorkaz baby food a ešte aj žlty listok, tak sa tešiiiiim pôjdem na poštu ešte dnes

renettka
26. okt 2009

linkinkatka aký je odosielateľ?

linkinkatka
26. okt 2009

http://www.omalovanky.sk/index.php?option=com_u...

baby, ak môžte zaregistrujte sa diky

skuli
26. okt 2009

lusana-Jako když měli lidi hlasovat z těch 10 povídek?Jak se jmenovala ta tvoje?Já jsem třeba nechápala ten jejich zájezd do Legolandu

ajinka19
26. okt 2009

no vidis tak aj tricko🙂ja ze ti prislo nieco co sme este vtedy objednavali

lusana
26. okt 2009

skuli ako som spadla do potoka a tiež je tam napísaný iné meno a pod mojím menom iný príbeh, majú v tom poriadny bordel

skuli
26. okt 2009

A včera jsme si pořád hlídaly s holkou ten slovní fotbal,aby jsme byly 3000.Holka psala na svůj nick slovo,bylo 2999 a hned na můj,ale někdo nás předběhl 😀

zuzin78
26. okt 2009

mne dnes nic,len na svokru maggi balicek za 100bodov. aka som ja dobra nevesta 😀 😀 😀 😀

linkinkatka
26. okt 2009

renettka vieš čo odosielatel tam neni a podacia pošta je PD1 teda ak som to dobre prečitala, lebo ako keby to kocur pisal

skuli
26. okt 2009

lusana-Had na ihrisku tam má taky jiné jméno,ale to možná záměrně.Je tam GlOeSiNo ,který má 1 level,karmu 0 a 5400 bodů.To taky nechápu,jak může mít tolik bodů,když může hrát jenom lodě.

lusana
26. okt 2009

skuli, skús im tam napísať tie mená sú poprehadzované, môj príbeh skončil až 8.

betka14
26. okt 2009

kupila som vela ved som mala 3333 eur
6 topanok a handry a služby,
bola som ubytovaná v najlepšom hotely v BA, všade ma nosil šofér
bola som si dať vypáliť bradavice laserom na palisádach a tak

len to bolo velmi malo časua kopec penaz tak som utahaná
bol so mnou aj mm-objednala som ho na manikúru, pedikúru, kadersníctvo bol z toho hotový
v hoteli sme mali SPA len pre seba
všade ma fotili
domov sme letili so studenkovou, vajdom, atd...
a mna fotili a ich nie ta kukali na mna že kto asi som????????????????
no nespoznali ma
😀 😀 😀 😀
obmedzenei bolo že možem kupoať len topanky, oblečko a doplnky
mysleli si že:kupim kabelku esprite z a 5000,- kabat za 15 000,-, vonavky za 3000,- topanky za 5000,- ahodinky za 10000,- a nebudu love ale ja nie

pekne som to kuskovala pre všetkých , ale neuznávam až take strašne značky ved aj bata je dobrá obuv

ajinka19
26. okt 2009

linkinkatka,tak to bude bud maggi alebo nestle

lusana
26. okt 2009

12:58
1B
2B

betka14
26. okt 2009
renettka
26. okt 2009

betka..veď ty si hotová celebrita 😀 😀 😀

tinesa
26. okt 2009

betka tak super si nakupila

wighy
26. okt 2009

betka no parada 😀 😵

skuli
26. okt 2009

lusana-jsem jim psala,ale kdo ví,kdy odepíšou,i jsem založila diskuzi zase že je to podvod 😀 A teď jsem se dívala na výsledky fotbalu a ten GlOeSiNo tam nikde není.Ani za tento týden,ani za měsíc,ani za minulý měsíc.Tak kde jako nahrabal těch 5400 bodů?Já hraju každý den piškvorky,v tabulce jsem skoro pořád,zvu kamarády,píšu jak trubka do diskuzí a bodů mám tak 2 000 nanejvýš.

tinesa
26. okt 2009

vsak ano, taka studenkova by si za to kupila jednu kabeku a jedny topanky 😠

ajinka19
26. okt 2009

betka,no aj ja by som to tak,ja nemusim take drahe veci,mne je to luto davat peniaze za znacky.aj si mala urcene,ze v ktorych obchodoch mozes nakupovat?

skuli
26. okt 2009

betka14 -Moc ti to přeju,krásná výhra,alespoň někdo tady má štěstí 😀

ajinka19
26. okt 2009

studenkovu ,ani vajdu nemusim 😝

katuskapd
26. okt 2009

renetka a odkial kelt, bo tiez posielam kody a vyhercovia este niesu
na seditu uz mam obalku pred sebou, mam tu vyhodu ze otec poje keksiky a ja posielam obaly a nepriberam 😀

renettka
26. okt 2009

prišla mi sms...

katuskapd
26. okt 2009

jaj tak mne nic ☹

titkovamiriam
26. okt 2009

betka dik ale ako vidim nic nove 🙂

betka14
26. okt 2009

šak oni na man pozerali ako an drbnuta, hovrim že chcem hodinky a oni mi začali ukazovať za 300 eur/najlacnejšie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak som ich už ani nechcela, ved som na materskej príjem 145 eur som nevedela sa uvolnit
a bolo to dosť v strese lebo oni so mnou všade chodili a pozerali čo si pozerám aké čísla, farbu a fotili ma a pred kabinkou čakali ta sa mi ani nechcelo kupovať
mam viac radosti ked si v klude niečo kupim raz za čas a vytešujem sa z toho mesiac 😀
ale obliekla som celu rodinu tak som rada