Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
13. dec 2009

no vyhody su tie vyrobky, aj kontakty s babami, ktore su tiez agentky, na FB mame skupinu, spolocne s ceskami a tak mna to bavi ta tvorba blogov... vyrobky nie su kazdy mesiac i ked v poslednej dobe sa hnru co potesi 😀
nevyhody nervy ked fotis chces krasnu fotku a stale su rozmazane a proste s tvorbou toho blogu ked to tam nevies tak naukladat ako by si chcela alebo ti chyba inspiracia dalej tiez velmi "potesi "ked ta spucuju ako si im tvoj blog nepaci napr teraz je blog na novy mejkap treba ho dat schvalit do 1.1 este som ho nespravila mam skolu este tento tyzden tak hadam medzi sviatkami to nejako zbucham

krinolina
13. dec 2009

ci to stoji za ten cas?ked ho mam hotovy chodim si ho obzerat do priecinku v pocitaci a tak ale ked ho robim som nervozna ked sa mi nedari, ale bavi ma to moc a stoji mi to podla mna zato aj som vahala ked som im pisala motivacny list ale som rada ze ma vybrali a dalsia vyhoda je ze sa napriklad zdokonalujem a co sa tyka techniky fotenia, predtym som ani nevedela zapnut fotak, potom aj graficke programy co tiez nie je na skodu podla mna

betka14
13. dec 2009

na buene nová súťaž
dnes som bola po vzorky DG

mikalove
13. dec 2009

ja mám ešte 5 kuponov,budem musieť tiež ísť,nech mi to neprepadne

betka14
13. dec 2009

no je to do nedele tak ešte maš čas
no nič idem behať, mala spí tak idem prevetrať hlavu

mikalove
13. dec 2009

zamrzneš 😕

betka14
13. dec 2009

neboj ved budem behať
beham max do -20 takže teraz je ešte dobra tepla

adulikka
13. dec 2009

http://www.nestle.cz/sk/tz_attach/zoznam-vyherc...

výhercovia kolobežiek a raftov ...ja som tam nie 😢

dada1212
13. dec 2009

Ja som si už DG vybrala, mala som len jedno, jedno mám ešte na mamu, takže dúfam, že keď pôjdem, tak mi dajú, lebo mama bude do 22.12 preč, takže nemôže ísť.
A to 18.01 je zaujímavé, len toľko by som asi nafotila ťažko :P

ajinka19
13. dec 2009

ja si musim ist este do utorka pre dve spiraly 😅

claudee
13. dec 2009

ahoj, ja som ešte dnes podala tie Palma oleje expresne, príde im to presne v utorok, kedy je posledný deň 😀

claudee
13. dec 2009

tiež som ešte nebola pre vzorky DG 🙄 neviem, či vôbec stihnem ísť..

petka1982
13. dec 2009

ja som vybrala aj vone aj špiraly na celu rodinu v pohode,predavačky boli veľmi milé 😵 vyberali sme si v NZ a hovorila,že u nich v predajni ich bolo vyhraných cca 500 kusov 😕

nikinka82
13. dec 2009

😀 petka aj ja som vyberala v NZ na seba a segry a v pohode 🙂

petka1982
13. dec 2009

nikinka82 a najlepšie na tom je to,že predavačky o tejto akcii vôbec nevedeli 😨

betka14
13. dec 2009

tak anbuduce pošli predvačkam mail 😉

petka1982
13. dec 2009

dobrý nápad 😉

sabicka
13. dec 2009

ahojte, peknz vecer

sabicka
13. dec 2009

yaujimave, ye predavacky nevedia o takychto akciach. neva, ujde sa viac nam 😉 i ked, ja mam len jeden kupon. ale potresi 😉

sabicka
13. dec 2009

inac, mailujem z niekym z kucharky. vraj mam kopirovane recepty a poslu len jeden darcek namiesto dvoch. tak som im odpisala a uvidim, ci poslu aspon dva. alebo ziadny ked si ten mail precitaju 😉

sabicka
13. dec 2009

hups, zla klavesnica 😀

betka14
13. dec 2009

sabicka aj me to odpísali, podla mna skúšajú to na nás aby nemuseli posielať balíčky
zaujímavé že ich uznali a potom na nás hádžu že ich kopírujeme

wighy
13. dec 2009

ahojte

sabicka,ja som dostal taky isty email, ze mi poslu len jeden darcek lebo kopirujem ale ece an iten neprisiel 😒

sabicka
13. dec 2009

vsak uvidime, co odpisu. som zvedava

majinaf
13. dec 2009

aj mne to iste napisali.ze poslu nejaky darcek pytali si velkost,tak kaslem im na tricko co som presedela pri pc.aj odpisali body 😒 ,hlavne ze vsetky,,skoro mam schvalene,,a maju ich na stranke 😝