Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
29. dec 2009

mne dnes prislo maggi, ale velmi som ho nepochopila ten balik. malo mi prist za 50, 100, 500 aj 1000 naraz. objednavala som si za 1000 babovkovu formu pre svokru. a v baliku bola babovkova forma, sada loparikov na stojane a 4 maggi vyrobky. ako vyrobky mi az tak nechybaju, ale velmi som sa tesila na tu plechovu dozu, lebo sa mi fakt paci jej dizajn... nemate aj vy pocit, ze to nebolo vsetko? mne sa vidi, ze dosiel balik len za 500 a 1000 bodov... hm? ake mate vy skusenosti?

sozda
29. dec 2009

Pekný deň, blahoželám k výhram.

súťaž o luxusné tašky LeSportsac na http://www.kafe.cz/souteze/

krinolina na chytrej žene súťažím asi 3 mesiace, za túto dobu bola vylosovaná iba jedna výherkyňa
zo Žiliny, inak iba ČR

lieenka13
29. dec 2009

a prisli uz niekomu tento mesiac aj maggi sklenene misky? Neviem ci ich uz posielali, ja som ich objednala a chcela som ich podarovat - no zatial nechodia. ☹

claudee
29. dec 2009

ja som hlasovala za Fica 😀 😝

mikalove
29. dec 2009

ja barkolovú 😀

titkovamiriam
29. dec 2009

RAKOVSKA 😝

titkovamiriam
29. dec 2009

lienka na tie cakam aj ja 🙂

claudee
29. dec 2009

dobrý výber baby, pri tých "moderátorkách" mi vyskakuje nožík z vrecka 😀

mikalove
29. dec 2009

na perlorodkách musí byť registrácia?

krinolina
29. dec 2009

mikalove neviem citala som pravidla a asi a nie bo to tam vyslovene nie je napisane

mikalove
29. dec 2009

len chcu do formulara zadať nick,ked chceš súťažiť,tak neviem

krinolina
29. dec 2009

mikalove...ja som tam dala prezyvku len prezyvku a tam bolo ze registraciou shlasis ze ti budu posielat maily a potom nieco take ze ked zle vyplnis tie udaje o adrese do formulara ze nemusi ti byt zaslana vyhra nic nebolo o registracii ja som sa neregistrovala a aj tak to nevyhram

mikalove
29. dec 2009

máte zahlasované tie stromčeky čo ste sem dali linky na oriflame

mikalove
29. dec 2009

dík, krin, aj ja som skusila, nechce sa mi registrovať všade

krinolina
29. dec 2009

ani mne sa nechce kde kade ani neviem ake hesla mam a potvrdzovat maily a cakat pat minut kym sa im ho uraci poslat a neviem co a potom mi este spamuju postu

janak83
29. dec 2009

Ahoj, jestli Vám to nevadí, mrkněte na

https://www.youtube.com/watch?v=aFYyjgIw6ts

, video číslo 12. Prosím o zhlédnutí a hodnocení 5 hvězdičkami. Díky moc

sozda
29. dec 2009

Nový čas pre ženy č. 53 - tajničky:

č. 1 ... vládnu príšery.
č. 2 ... no ruky pracujú.
č. 3 ... stromy korenia v zemi.
č. 4 Ničomníci nesmú vedieť, že šíria okolo seba strach.
č. 5 Obed bez ovocia je ako večierok bez hudby.

dalve
29. dec 2009

točila som rimmel o balíček - uz znova nic

babula90
29. dec 2009

ale ste toho popísali 😉 ja mám dnes bláznivý deň, doobeda som hostila návštevu, poobede vypekala slané a stihla kolaudáciu bytu a večer kaviareň 😀
miriam, máš nové foto, som Ťa skoro nespoznala 😉

glumdolf
29. dec 2009

Tak som späŤ z čiech. Všetko som poprečítala a posúŤažila. Mne do ČR prišiel balíček HIPP s výrobkami, potom karta z WALMARKU. A dnes ma doma čakal žltý lístok - je to SUNAR kaša. PRe tých ktoré máte malé deti, ktoré ešte papajú kašu. Ak si na hero.cz napíšete o vzorku, tak Vám pošlú celú normálnu krabicu kaše, ktorú si vyberiete.

babula90
29. dec 2009

glumdolf, to pošlú aj na Slovensko? Mne ešte žiadna krabica zadarmo neprišla ☹

sabicka
29. dec 2009

ahojte. vdaka za info o dani, musim tam napisat.
saisa, maggi sa oplati vzdy po hraniciach objednavat darceky. nie naraz. potom si ukratena 😒

glumdolf
29. dec 2009

babula90 - áno nebol problém. napísala som im, že mám syna, s ktorým začínam príkrmy a že by som chcela či by mi poslali vzorku a oni, že nie je problém a vypýtali si adresu.

ajinka19
29. dec 2009

babula,jasne ja som si tiez odtial uz objednavala na celu rodinu,hadam aj pred pol rokom.a dali na vyber tusim z troch,ja som si vzdy vybrala malinovy granulovany caj a v pohode to prislo,sa to oplatilo,teraz uz nepotrebujem,tak neobjednavam.