Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
24. sep 2009

4-na kazdeho kto je v maggi 😀 -mama sa potesila 😀

titkovamiriam
24. sep 2009

aji a uz sme ak celkom zdravy no kedze priatel ma od nedele do stredy volno do skolky pojde marek az v stredu,dne ideme k lekarke som zvedava kolkaty budeme 😠

ajinka19
24. sep 2009

aj ja som sa potesila 😀 aj ked to nevyuzijem,dam segre 😀

ajinka19
24. sep 2009

taak je dobre,ze ste zdravi,na mna asi nieco lezie,boli ma hrdlo.starky akurat zobral malu do handlovej,parada,mozem sutazit 😀 😀

titkovamiriam
24. sep 2009

zeny no neuverite,ja som napisala do toho vydavatelstva a oni sa mi uz aj ozvali,ze mi poslu nove cislo a nech poslem ten chybny spat-odpisala som im ze sa mi ho nechce posielat -obalka znamka a pod,ze som doma s chorym dietatom.no ale super sluzby ma potesili-inak nik iny nemate chvilku a nelustite?

titkovamiriam
24. sep 2009

aji to stavnate kura kludne mozes vysypat aj dusene,pecene alebo inak spravene maso,zemiaky ci ryzu a tie cestoviny tiez ja som ich minule dala dokonca na hranolky ked som ich piekla v rure a decka ze mnam ake nove ake super 🙂

titkovamiriam
24. sep 2009

no a zasa ja neviete co je coty slovakia ten balicek je od nich a ze poisteny na 30 eur -mohol by to byt rimmel,ine necakam

dalve
24. sep 2009

prave mi volali z dovery- poistovne, co bola sutaze davnejsie, uz som sa začala tesit, ze som nieco vyhrala a len sa ma opytala na par otazok 😖

tlstik
24. sep 2009

miriam coty je kozmetika, tak by to mohol byť rimmel

liliandax
24. sep 2009

miriam - to isto bude ten rimmel.. som zvedava, co ti poslali 😉

titkovamiriam
24. sep 2009

je tak letim s malym na postu a napisem 😀

liliandax
24. sep 2009

😀 aj ja by som letela, ale nemam preco 😠

betka14
24. sep 2009

ahoj, zahlasoval som čo som mohla, twister som nestihla lebo som varila, receptáre mi neprišli- lebo som o nich zabudla požiadať
mala ma sople a je mrzutá
schránke už ani nevei aký to je pocit ked do nej niečo hodia
a strášne čakám na palmolive
ale inak slniečkový den Vám prajem

betka14
24. sep 2009
ajinka19
24. sep 2009

no mna to napadlo miriam,to tak spravit,ze aj vysypat na nieco ine,ale sa bojim,ze nam to nebude chutit 😀 ty tak asi experimentujes🙂
z tej dovery volali aj mne minuly tyzden a tiez som sa potesila,ze som nieco vyhrala,lebo zacala tym,ze dobry den,vy ste sutazili na nasej stranke...

ajinka19
24. sep 2009

miriam,to bude urcite ten rimmel si myslim

ajinka19
24. sep 2009

ja sa asi serem na ten colgateusmev...do kelu,mam tam 3.0z 5*a hlasovali 2 ludia...ta prva som bola ja.dala som si samozrejme 5*,kurnik niekto musel dat 1*!!!!!

renettka
24. sep 2009

ajinka nič si z toho nerob..myslím,že aj mne to tak dávajú 😝

bubadlo27
24. sep 2009

tak ajinka, zahlasovane 5*
co islo aj ostatne som zahlasovala 😉
ja budem mat dnes uzasny den 😠 , v schranke nic, ani v susedovej 😀 , uz to citim, maly mi od rana reve, konecne sa mu asi tlaci prvy zub 😠 , vsak uz by bolo aj nacase, sak zajtra bude mat narodky 🙂

renettka
24. sep 2009

buba tak Martinkovi všetko naj k prvému rôčku 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
24. sep 2009

dakujem 🙂

sammy19
24. sep 2009

ahojte, kočky, trošku sa Vám sem nabúram 🙂 aj ja si občas rada zasúťažím.
jedna súťaž je aj tu, resp. za prispievanie do fóra na tejto stránke môžete získať knihu alebo CD-čko o chudnutí, možno stojí za pokus.

Tu je to celé http://deti-ako.sk/forum/viewtopic.php?f=0&t=25

pekný deň a veľa šťastia v súťažiach! 😉

minicka
24. sep 2009

ajinka mas to zahlasovane

tinesa
24. sep 2009

ahojte
mne dnes prisiel ten maggi receptar a dva vyrobky k tomu
zlty listok na postu , no to netusim co je to av kolonke podacia posta je V.Z. 😕 , no po 16.00 idem pre to tak uvidim co to bude, potom vam dam vediet
idem docitat

avanka
24. sep 2009

Babule dakujem za podporu, snad sa o 5-6 mesiacov budem radit opat medzi tehulky 😉

Mne tiez receptar s kuratom a cestovinami s masom..
a malemu 2 balicky, co som vydrazila na mimi...a este Walmark

ajinka19
24. sep 2009

dakujeme za hlasy

titkovamiriam
24. sep 2009

aji hod link vylepsim ti skore 😀
tak bol to rimmel:spirala valume extend-musim kuknut navod - na jednom konci je biela 😅 na druhom cierna
ocne tiene coler rush duo eye shadow-sa mi hodia otien modry a tyrkysovy 😀
a lak na nechty slabunko ruzovy 😀 ----chvalabohu ziadny make up ani puder,lebo nepouzivam

renettka
24. sep 2009

Zahlasujte aj za nás http://www.colgateusmev.cz/detail-34/ ďakujem 😀 Miriam super..aj ja čakám Rimmel

sammy19
24. sep 2009

miriam, mne prislo z rimmelu asi pred dvoma-troma mesiacmi tiez spirala a potom lak na nechty a lesk na pery - ten som hned podarovala sestre, bo nepouzivam🙂 a lak mozno obcas vyuzijem, ked budem mat chvilku cas a spirala sa mi zisla perfektne 😉
Ale trvalo mi, kym som si tam teda vytocila ten balicek 🙄

ajinka19
24. sep 2009

http://www.colgateusmev.cz/detail-64/ dakujem mirka,si poklad🙂esteze ta tu mame 😉

a mozte aj tu,kto nedal

http://www.colgateusmev.cz/detail-40/