Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
10. feb 2010
claudee
10. feb 2010

heh, mne sa dnes stala príjemná vec.. že som si nabíjala kredit cez poštu 9€ a namiesto toho, mi prišiel dvojnásobok, čiže 18 € 😵 to beriem ako výhru 😀

claudee
10. feb 2010

mne na femme tiež nod píše, že je tam trojský kon 🙄

krinolina
10. feb 2010

claudee, supeeeer len aby na to dodatocne neprisli

ajinka19
10. feb 2010

claudi,ak mas orange,tak to je mozno kompenzacia za ten vypadok siete z minuleho tyzdna

krinolina
10. feb 2010

to aj ja chcem kompenzaciu...mne ocino dobijal vcera a navyse nedoslo nic

ajinka19
10. feb 2010

ja som len niekde citala alebo pocula,ze tym co maju pausal,nebudu uctovat tusim v ten den poslane SMS a tym co maju kredit,tak dobiju,ale ze kolko a kedy nepovedali

babula90
10. feb 2010

ahojte, výhra žiadna, ryžovar ešte nedorazil. dalo mi točiť rimmel, o 1 vedľa- klasika.

babula90
10. feb 2010

nikoletkaa, tajničky sa posielajú spolu s kuponmi alebo SMS. 😉

avanka
10. feb 2010

Aji, ano dobiju ti, ale len to, za co si poslala sms v ten den....
mne vratili 11 centov 😀

krinolina
10. feb 2010

jaaaj to mi r5az prislo ze vas kredit bol zvyseny o 0,nejake cisla

sofia222
10. feb 2010

Ahojte babeny, ako chodite na tie sutaze, ako i nich viete..tiez by som rada sem tam daco vyhrala, nejake vzorky, alebo daco, mam dve malicke deti, potesilo by to cloveka daco vyhrat. budem rada, ak mi napisete....vdaka.

krinolina
10. feb 2010

sofia222 googlim a nieco uz mam pozalozkovane kde viem ze su castejsie sutaze

babula90
10. feb 2010

v tom orange sú dobrí, samozrejme, že sme nemohli poslať veľa SMS v ten deň, ked pol dňa nešla sieť 😀

claudee
10. feb 2010

mam t-mobile 🙂 nie na to už neprídu, možno to poštárka dvakrát zadala, alebo ja neviem 😀

saisa1
10. feb 2010

claudee, to je akcia, ze dobijes za niekolko ale dostanes raz tolko, to bolo predtym do konca roka, asi to predlzili. keby to postarka zle zadala, tak ti to aj stiahne tych 18

ajinka19
10. feb 2010

avanka,nemam orange🙂claude,tak potom to bude tak ako sasia hovori,lebo tiez mam t-mobile a raz ked som si dobijala niekedy minuly rok este,tak tiez za 9 a dobilo mi este raz tolko,ale to som vedela o tej akcii,bo mi to prislo smskou

glumdolf
10. feb 2010

táák mne dnes svokra volala, že k nej doputoval ooobrovský balík. A prekvapko: bolo tam balenie plienok Happy (52 ks), vlhčené obrúsky, a potom také podložky pre bábätko (10ks). Teda ani neviem, kde som to vyhrala. Došlo to z firmy Stratosféra, ktorá je výrobcom, takmer všetkých českých časopisov. No ale potešilo ma to. Aspoň môj malý vyskúša novú značku plienok.

tin007
10. feb 2010
varticek
10. feb 2010

http://www.diva.sk/lifestyle/filmy-pre-zeny/ked...
len tam majú chybný rok, do kedy to poslať (článok zverejnený dnes)

avanka
10. feb 2010

Glum, my tie plienky pouzivame od narodenia a su vynikajuce 😉 najlepsie zo vsetkych