Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
18. nov 2010

@petka1982 no ja teraz asi vezmem tú osušku....lebo teda ako tie odmeny, ide to dole vodou 😝
ale zháňam Walmark, by som chcela ten ruksak, ale mám len polovicu🙂

biba25
19. nov 2010

ahojte mne včera prišla jedna pamperska a kuponová knižka na výrobky pampers.

ajulienka81
19. nov 2010

ahojte, mne tiez prisla Nivea, tak ale ja som sa tam prihlasila len tento rok a ako tak pozeram na tie darceky, asi by mi trvalo 10 rokov, kym by som na to nasetrila 😀 kupujeme od nich vacsinou len sprchace, iba malokedy aj nieco ine, takze asi z toho nic nebude...

titkovamiriam
19. nov 2010

ahojte suťaž nemam žiadnu no pred vianocami je kopec zaujimavých baleni -lipton pyramidový caj s hrncekom,vitana ma pekne hrnceky so 4 polievkami,v emme boli pekné pančucháče 🙂 Ja nivea body davam kamoske nezbieram ich.walmark este neviem co si vyberiem no je najvyssi cas aby to do vianoc prislo.

titkovamiriam
19. nov 2010

ahojte suťaž nemam žiadnu no pred vianocami je kopec zaujimavých baleni -lipton pyramidový caj s hrncekom,vitana ma pekne hrnceky so 4 polievkami,v emme boli pekné pančucháče 🙂 Ja nivea body davam kamoske nezbieram ich.walmark este neviem co si vyberiem no je najvyssi cas aby to do vianoc prislo.

ajulienka81
19. nov 2010

@martinka17 prosim ta, kde najdem tie odmeny vo walmarku? ja to tam nikde nevidim...ci to je iba v casopise a na ich stranke nie? lebo casak je uz davno fuc... 😒

martinka17
19. nov 2010

http://www.klubzdravia.sk/produkty/98-darcekove...
@ajulienka81 alebo ja si proste napíšem vyhľadať darčekové predmety a tak mi vždy nájde 😉

martinka17
19. nov 2010

@titkovamiriam presne tak, najvyšší čas hľadať.

Ináč nevidel niekto na SKK Lipton s dózou? Ja chceeeeem 😲 😀 😀 😀

ajulienka81
19. nov 2010

@martinka17 dakujem, lebo pozeram do toho ako puk a nenasla som. tak idem popozerat

ajulienka81
19. nov 2010

@martinka17 videla som ho v kauflande, tak dva tyzdne dozadu, bola na to nejaka akcia, ale uz si presne nepamatam...aj lutujem, ze som ho nezobrala

titkovamiriam
19. nov 2010

martinka v bille 🙂

martinka17
19. nov 2010

@ajulienka81 u nás totál nieč, ani v kauflande som neregistrovala. Som písala do unileveru, som zvedavá, či vôbec odpíšu a čo, Keby som aspoň mala niekoho, kto mi donesie z čiech🙂

ajulienka81
19. nov 2010

@martinka17 vies co, mne sa zda, ze som to videla aj inde, ale uz si naozaj nespomeniem, ci to bolo v bille, alebo kde...lebo ked som sa o to nezaujimala, tak som to len tak okrajovo zahliadla. ja som chcela tu dozu, co davali k here, ale neusla sa mi ani u nas, ani u nasich v meste:(

martinka17
19. nov 2010

@ajulienka81 hera ma neoslovila, ani nebola na okolí a do nákupného centra sa ja nedostanem často. A billa, sakra, je tak Ďaleko☹

ajulienka81
19. nov 2010

@martinka17 daj si to vyhladat, ja som skusila lipton doza a naslo mi aj tu billu a mozno to bude este aj v inych obchodoch, ved tie akcie sa opakuju

martinka17
19. nov 2010

@ajulienka81 skúsim, možno bude aj u nás v Milka agro, tam toho býva dosť 😀

titkovamiriam
19. nov 2010

aj žuvačky su teraz 10 balení v krabičke v tvare autobusu alebo auta,dobra bude na farbičky 😀 som kupila na mikulasa 😀

martinka17
19. nov 2010

@titkovamiriam ktoré žuvačky?

titkovamiriam
19. nov 2010

aj orbit ,aj hubba buba,spearminty-taky mix no vyzera to perfektne-včera to mali prvý raz u nás v balla obchode,neviem či je to ich akcia no takymito hovadinami maju plný obchod s marekom ho už obchadza 😀 a žuviny u nás idu-starši majú frajerky 😀 😀 ja žujem stále 😀 😀 a marek dostane sladké on ich aj tak vypluva už za 10 sek no krabička sa mu bude pačiť on si tam dá určite šrobiky ked s tatinom opravuju PC. 😀 😀 😀 .Starším tam dám niake eura a marekovi tam poskladám samolepky.

martinka17
19. nov 2010

@titkovamiriam mrknem aj ja , možno budú mať aj u nás🙂

titkovamiriam
19. nov 2010

kukala som na nete bala letak u nich to nevidim ani na nete taku akciu pokukaj 😀

skuste1983
19. nov 2010

@martinka17 lipton s dózou majú v metre, ak máš možnosť. 2x čaj + dóza 2.37 s DPH. Iba do utorka 23.11. a iba s kupónom. Ak o niekom vieš, čo dostáva Metro...

titkovamiriam
19. nov 2010

na metro som zabudla a mam ho za rohom no teraz je tam taky natresk že hroza ☹ ,walmark som objednala tescoma box s dozami a objednala som niake doplnky k vianociam celkom dobre akcie maju.