Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

danielaj
31. máj 2011

@adulikka gratulko k výhre, super, ja už veľmi žreby nekupujem, lebo som na nich nikdy nič nevyhrala, aj nám prišli body z Tesca za 5,50E 🙂

danielaj
31. máj 2011

@vera1132 mne prišli asi pred 3 týždňami, som tu písala, poteší jasné a aj mne ich muž zobral, že načo mne budú 🙂

slamienka
31. máj 2011

Ahojte, dakujem babenke, ktora tu dala link na sutaz chupa chups, vcera som vyhrala Chucka 🙂

slavka11
31. máj 2011

@slamienka super gratulujem ja som to sem supla a ako sa ti to podarilo vd sutaz mala zacat az od zajtra ak si dobre pamatam?

slavka11
31. máj 2011

@labus ahoj tak stretneme sa v Rajeckych Tepliciach. Vdaka tebe za to ze si to sem dala tiez som kupila jedno balenie horcice a kecupu a je to tam. Nevies kedy sa musia tie pobyty odpobytovat 🙂))
Manzel tam bol z prace a nevedel si to vynachvalit, dedkov kamarat je majitelom a tiez tam bol na lieceni a aj nasi si to tam pochvalovali tak uvidime

ela2710
31. máj 2011

dalo mi tocit rimmel nie ale koleso stastia ale o balicek, vyhrala som len 93 bodov 😒 a vravim preto, ze len, lebo som mala rimmel stastie 108

labus
31. máj 2011

@ela2710 aj mne dalo a že 43b 😀 😀 😀 😀 ja som mala tiež rimmel štastie 108

labus
31. máj 2011

@slavka11 SLAVKA TY SI FAKT VYHRALA V TOM DRUHOM ŽREBOVANI???????????? UŽASNEEEEEEEEEE
neviem dokedy to treba odpobytovat .. ked mi poslali email o výhre musela som poslat doklad o kupe a kody už mi kočka volala že to tam došlo a že moje udaje postupia do kupelou a s nimi sa potom dohodnem zatial sa mi neozvali odtia
nooo fakt sa teším ... mali by sme si dohodnut rovnaký termín a dat si tam spolu kafíčko 😉
takže kočky kupujete aj vy kečup a horčicu a pridajte sa k nám 😉

labus
31. máj 2011

@slavka11 my sme boli v Rajeckých teraz cez Velku noc na jednu noc ale v inom hoteli Afrodita bola plná a tam sme sa šli kupat a veru sme tam chceli íst na víkend ale vo sne by mi nenapadlo ,že fakt vyhrám.....
a ešte viac sa teším že sme dve 😉

labus
31. máj 2011

@slamienka je blahoželám aj ja denne skušam ako sa ti podarilo vyhrat? treba nahrat najviac bodou alebo ako?

slamienka
31. máj 2011

dakujem za gratulacie, vobec som vcera nenahrala vela bodov, ale bola som sta v poradi, ktora hrala o toho plysaka

dad25
31. máj 2011

@tikivikiniki dakujem podarilo sa 🙂

nicky655
31. máj 2011

baby,ste niektora prihlasena do nivea klubu?

adulikka
31. máj 2011

nicky655 tu je nás viac čo je prihlásena do Nivea klubu 😀 ,prečo chceš aj ty ?

vera1132
1. jún 2011

@danielaj ved hej, poteší.. aj mne priatel hovoril že všade sa registrujem, súťažim, a že načo.... ale ked niečo príde /náhodou ked sa pošťastí / tak to poteší každého 🙂 ale ja som ešte nič nevihrala, iba tie vzorky mi chodia .

nicky655
1. jún 2011

@adulikka no videla som to na tej ich stranke,tak som nad tym rozmyslala 🙂 len zasa dalsie udaje poskytovat,tak zato som zvazovala ci ano. a je to v pohode?lebo pri niektorych ked sa clovek prihlasi,tak otravuju v kuse- zato som sa pytala 🙂

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz