Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
9. máj 2012

@angelheart 😀 super, ja sa vždy spamätám po funuse 😀

angelheart
9. máj 2012

@martinka17 😅 😅

darymorka
9. máj 2012

PROSIM VAS, do toho nivea klubu som sa zaregistrovala asi dva mesiace dozadu,poslala som im aj tie 4 kody,ale oni my stale neposlali ani mail ani list ani nic...neviete za ako dlho vam dali vediet ,ze ste v klube?

angelheart
9. máj 2012

@darymorka skús im napísať mail, zvykli odpisovať pomerne rýchlo (aspoň takú mám skúsenosť, vždy mi odpísali do dvoch dní...) klub@nivea.sk 2 mesiace sa mi zdá nejako dlho...ja už som tam veľa rokov, asi od úplného začiatku, tak už si nepamätám, ako dlho to trvalo ...

darymorka
9. máj 2012

@angelheart dakujem za odpoved. aj mne sa to zda velmi dlho,veru im aj idem napisat

titkovamiriam
10. máj 2012

@benca ja uz sutazim len v strankach ktore poznam,tolko hovadin mi chodilo na maily ze som verna svojim klubom a klasika spotrebitelskym sutaziam, 🙂 obcas sem nakuknem no teraz sutazievam s krizovkami a kedze som v zime robila tyzden a tyzden bola doma tak som sutazila cez telerano,damsky magazin a oplati sa aj som nieco povyhravala-no ako sa hovori zavisť je zla tak som sem prestala pisat kde sa zadarilo.teraz sa oplatilo maggi a aj cez bilu mame niake magnetky,

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benca
10. máj 2012

titkovamiriam, som rada, ze si napisala, na teba sa vzdy dalo spolahnut, ja zavist poznam,ludia by mi najradsej zobrali aj skvelu rodinu, kasli na zlych ludi, nech sa snazia aj oni, aby vyhravali nielen zavideli, nech sa ti dari dalej

monnr
10. máj 2012

prosim kto mi poradí ako vložim na granko stranku telefonne cislo ked zadavam sutažny kód. dakujem

darymorka
10. máj 2012

baby,tie co ste v tom schwarzkopfclub.sk mam otazku- ze tie ciarove kody co sa zbieraju mozu byt iba od farieb? alebo aj samponov,kondicionerov atd....?

adulikka
10. máj 2012

@darymorka len z farieb majú byť,,,ja už mám nazbieraný počet kusov ,len sa akosi nemôžem donútiť poslať...

adulikka
10. máj 2012

@monnr hneď pod kódom sa dáva tel.číslo...ja som zatiaľ tri poslala a doteraz nič nevyhrala ☹

adulikka
10. máj 2012

v jednote od 10.5. do 23.5. treba kúpiť maggi alebo carpathia v hodnote 3 € a získate v predaji misku zadarmo...na obrázku je taká biela

adulikka
10. máj 2012

v tescu je súťaž...treba kúpiť mäsovozeleninový príkrm HAMI a za 5 viečok sa hrá o 4 krát dovolenku

benca
11. máj 2012

dni nohaviciek, kde budu rozdavat vzorky vloziek na inkontinenciu, aj zlava na nohavicky v prislusnom hypermarkete, kde bude akcia v butikoch 25 az 27 maja bratislavsky avion, kosicka optima, banskobystricka europa

benca
11. máj 2012

19.5.2012 noc muzei a galerii, moznost do polnoci navstivit zadarmo muzea a galerie v bratislave

benca
11. máj 2012

ravita.sk zaregistrujte sa na stranku, napiste 5 receptov a dostane darcek salku s lyzickou je to na strankach vzorky/praca/sutaze[tipy