Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
20. aug 2012

@alexandra33 ja mam odpozeranych uz 16 dni cvicit ma to ale nedonutllo. 🙂 a tie vyhry nerozmuem tomu mala som odcviceny pocet dni aj na misku aj na flasu a v case zrebovania som vybrata nebola. Ok je to pre kazdeho 30 ale oceneni su cca 70 a vyhier v oboch typoch je vyse 400 takze nechapem preco neboli urceni aj dalsi vyhercovia

petrav78
20. aug 2012

@slavka11 tesim sa, dufam ze aj nam pride 🙂

slavka11
20. aug 2012

@petrav78 tak snad dorazi ked to uz konecne zacali posielat verim tomu ze kazda ktora sa zaregistrovala dostane aj balicek

slavka11
20. aug 2012
alexandra33
20. aug 2012

@slavka11
pravdu povediac ani ja velmi nerozumiem ako je to tam s tymi vyhrami, ale cim viac dni odcvicis, tym vacsia sanca,
ja by som chcela vydrzat kazdy den az do konca sutaze, no uvidime, dala som si aj tak len pre zaciatocnika 4 minuty

tikivikiniki
20. aug 2012

@slavka11 A odkial ti to došlo prosím ťa? Ja tiež mám niečo na pošte z Prahy. Môže to byť ono?

dominikabartlova
20. aug 2012

@titkovamiriam ahoj ja by som chcela vediet kde ste sa registovali a podobne.. Dakujem

titkovamiriam
20. aug 2012

@dominikabartlova Ahoj!tak najvernejsia som nivea,potom palma,sedita,pribinacik,jojo,teraz keltujem,nestle,rozne ankety a podobne,uz som sem dlho nenakukla,ale zienky to tu stihaju tak treba len skusat stastie kde sa da 🙂 a samozrejme sutaze cez FB tam sa obcas zadarí-naposledy kremy na opalovanie a knihy 🙂 -poštarka ma miluje 😀

titkovamiriam
20. aug 2012
titkovamiriam
20. aug 2012

ak sa opakujem prepacte hadzem to sem ako to mam v schranke

http://www.wallet.sk/vyhraj-mesacnu-zasobu-lado...