Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
7. sep 2012

je v dvoch sutaziach baby roku cz, dite roku 2012 dakujem danielaj

alexandra33
8. sep 2012

baby vie niekto vysvetlit preco mi po 10 odcvicenych dnoch na bebevyzve neukazuje ze hram o tu flasu, ale vypisuje mi tam, ze ked odcvicim dalsich 5 dni hram o voucher. je to preto ze v tabulke pise ze zrebuju az 13.9. alebo ako to je ? 😒

benca
8. sep 2012

na facebooku wc hliadka za fotky wc po slovensku dostavate okamzite sirup akut urinal

stanushqa
8. sep 2012

@alexandra33 aj mne to tak ukazuje asi to pozmenili a ukazuje ti o co mozes hrat ked odcvicis dalsie dni ale o flasu hras stale teda vcera sa o nu hralo

liliandax
8. sep 2012

vymenim emco kody za harmony 🙂

alexandra33
8. sep 2012

@stanushqa
takze ked som az dnes odcvicila 10. den tak som o nu nehrala, dokelu, minule mi jeden den usiel ☹

alexandra33
8. sep 2012

neviete niekto ci sutaz na azrodina.cz je aj pre slovakov, zasielaju vyhry aj na slovensko ?

tosijo
8. sep 2012

Kto mi prosím pošle za poštovné obaly z výrobkov Milka? Prípadne ak budem mať, vymením za iné obaly, kody... Ďakujem, ak sa nájde nejaký dobrovolník, prosím IP.

moname
8. sep 2012

@alexandra33
@stanushqa ja mám 30 asi a akože zas hrám o raňajkovú misku a kekse? no to nechápem 😒

lothy
8. sep 2012

prislo niekomu uz nieco z gfk, - panel domacnosti ?

adulikka
8. sep 2012

pozeráte čo máte odložené staršie obaly Milka či sa vám zhodujú EAN kódy , lebo ja jeden našla čo som nemala k ničomu priradiť ... ☹

ajulienka81
9. sep 2012

@lothy este stale nic 😒

slavka11
9. sep 2012

@moname to je ok. Tie cvicebne plany sa opakuju kazdych 30 odcvicenych dni. Cize mas opat sancu zapojit sa do hry o ceny. V pravidlach je ze sa to da tusim max 3x

rossio
9. sep 2012

@adulikka ja som tiez nasla stary obal od dezertu milka, tesila som sa ze budem mat kod, a pozeram na ich stranke, a akurat ten kod tam nikde nemaju. Neviem ci to pomenili, alebo to uz nevyrabaju, pritom to nieje az tak davno co som ten dezert kupila :(

stanushqa
9. sep 2012

@alexandra33 neboj sa neuniklo ti hrat o tu flasku budes o nu hrat v dalsom termine 🙂

anksunamonka
9. sep 2012

Baby neviete ake je cislo najnovsieho jesenneho vydania fann info? Vyhodila som ho a chcem sa zucastnit dennej sutaze. Myslim si ze je to 3 ale mozte mi niektora pomoct? Dakujem.

darymorka
9. sep 2012

Hrate tu hru na fb s minonky? mne sa tam dnes podarilo vyhrat kavu 🙂

stanushqa
9. sep 2012

@darymorka ja som tam včera vyhrala minonky🙂

danielaj
9. sep 2012

@lothy nie gfk ešte ani mne neprišlo, nejako meškajú 😒

alexandra33
9. sep 2012

@darymorka

A nedáš link na tu hru s minonkami ?

alexandra33
9. sep 2012

@anksunamonka
Áno bolo to 3/2012 , ešte stihas ?