Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
18. sep 2012

@martinkatinka
hej davala, ale to neva 🙂
je pravda ze sa da usetrit takymto vyhravanim, vzorkami a podobne, ale ja niekedy nestiham 🙂

cencula
18. sep 2012

prosím vás a čo na tých minonkách sčitujete a odčitujete

danielaj
18. sep 2012

@adulikka super, my tú loptu máme už asi mesiac a naše baby sa s ňou stále hrajú 😉

martinka17
18. sep 2012

@alexandra33 jj, za 315 bodov je teraz tá poukážka. Mne sa páči, vak som mala, ale vrátila, rezal ma neskutočne na pleciach, tak mám dostatok bodov na 3 poukážky. A platnosť majú 3 mesiace 😵

cencula
18. sep 2012

baby brali ste zo schwarzkopfu tie 2 alebo 3 výrobky? čo tam vlastne je? oplatí sa to? a tá femina sa dlho zbierajú body? začo vlastne sú, dakujem

majina1974
18. sep 2012

už nie su vaky v milka sútaži,ked pošlete kody a darčeky sa medzičasom minú-kým vám ich pripíšu,máte na výber-bud vám prepadnú alebo si musíte vybrat darček vlastne o ktorý nemáte ani záujem.

cencula
18. sep 2012

martinka17 dakujem ti velmi pekne 🙂

moname
18. sep 2012

@martinka17 už si si niečo objednala na buene?

moname
18. sep 2012

Ahoj vedeli by ste mi poradiť:mám ešte starú schwarzkopf zbieraciu kartičku-je ešte platná,lebo mám na 2 produkty 8 kódov,len sa bojím že mi nakoniec za ne nepošlú nič alebo tú sprostú mini pláštenku ☹

martinka17
18. sep 2012

@moname nie, neviem si nič vybrať ☹

martinka17
18. sep 2012

@moname prelep to na novú alebo im napíš, oni odpíšu, ako postupvať 😉

moname
18. sep 2012

@martinka17 ja som si nakoniec ten lesk-neviem či si registrovala 🙂 hoci som chcela riasenku -ale že buenká kartóny zmizli to ako vedeli nahrať toľko

stanushqa
18. sep 2012

kočky ja som nasla dajaku zahranicnu stranku tam su vzorkx ale ani bohovy nerozumieim co tam pisu nevie niektora po anglicky?

benca
18. sep 2012

cencula na femine pises hodnotenia k vyrobkom, zbiera sa dlho ale sa da nazbierat dobra kozmetika, knihy vselico, ja mam zatial doma odtial vitaminy a teraz zbieram dalsie body

slavka11
18. sep 2012

@sasenka12 u nas v bille v chladiacom pulte ako je maso a parky a pasteky v crievku skus mrknut

darymorka
18. sep 2012

@alexandra33 sak to aj mne to trva pokial trafim ak vobec trafim..ale robim to tak,ze ked je tam uz malo vyhier alebo nieco o co nemam zaujem,tak si len pozbieram body a potom mam aspon viacej pokusov na dalsi den...

benca
18. sep 2012

stahushqa na kazdej zahranicnej stranke je prekladac do slovenciny, ono ti to prelozi celu stranku, mozes mi dat prosim ta link, mozno aj ja si nieco poobjednavam, dakujem

stanushqa
18. sep 2012

ja viem ale mne to neprelozilo bo som daco postlacala :D
ale daco tam pisu s narodeninami
https://www.sephora.com/basket/basket.jsp

benca
18. sep 2012

ja neviem na buene nemam stastie ani jeden bod a chodim tam kazdy den, odkedy je bueno pisala som tam do diskusii a hadanky minule a nic som si nevybrala malo bodov a minonky to iste

martinka17
18. sep 2012

@moname no ja keby že nestrácam na tom debilnom cukre, alebo na inom, tak už mám 11, takto svietim s 8-kou, tak asi aj ja nakoniec skončím so špirálou, lepšie ako nič 😀

benca
18. sep 2012

nema to prekladac, muz vie po anglicky, ale spi pred nocnou, nechcem ho zatazovat, ale vzdy hovori, ze si mam na zahranicnych strankach davat pozor

benca
18. sep 2012

ja neviem mne sa bueno nedari

stanushqa
18. sep 2012

benca ked sa nieco dozvies daj vediet 🙂

stanushqa
18. sep 2012

neviem ci to tu uz bolo ale krmivo pre macky vzorka http://www.vzorekzdarma.cz/

rossio
18. sep 2012

http://zlatabana.webnode.sk/ mate s tym niekto skusenosti. Alebo s privirabanim si cez net? Funguje to vobec?