Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

darymorka
9. nov 2012

@alexandra33 bola to sutaz na ich stranke-hral sa tam tusim futbal.

darymorka
9. nov 2012

@stanushqa ano,bola ta myslim ta kde bolo 70cien- tie pouklazky fortuna a kaufland...

darymorka
9. nov 2012

@tosijo vyhodnotenie na nete este nie je.oni nam vcera volali.

vera1132
9. nov 2012

@martinkatinka ahoj,ja mám len 3 sady, a podľa mňa na gombíky nie su tak malé. Prepáč že nepomozem.

stanushqa
9. nov 2012

@darymorka ja som ho písala odpísali že výhercov uverejnia budúci tyzden na ich stránke ale najprv ich budú telefonicky kontaktovať.takže ja som nevyhrala:-/

martinkatinka
9. nov 2012

@vera1132 joj, tak nič, ale díky moc.... asi si urobím šablonky a budem to vykrajovať tak, lebo si myslím, že tak malé vykrajovačky aj tak nie sú...

zuzka2010
9. nov 2012

neviete kde by som nasla sablonu ihlanu na vytlacenie?

alexandra33
9. nov 2012

@stanushqa
prepac ktore cislo si ty ? v tom hlasovani myslim ?

putney
9. nov 2012

tento tyzden mi nejako ide 🙂 prisli mi vzorky, vyhrala som Loreal a prave mi volali z Lahoferu, ze som vyhrala flasku vina.... tak ked odtehotniem, tak si mozem aj vypit 😉

leena24
9. nov 2012

Soutěže o 9 cen pro ČR i SR 😎

http://dikulka.pise.cz/aktualni-souteze/112012/

putney
9. nov 2012

A tu som nasla aj dalsich vyhercov toho Lahoferu, tak sa skontrolujte 🙂 http://sutaze.lahofer.sk/sutaz/sutaz-k-dobrej-k...

samulsonka
9. nov 2012

tak uz mam aj ja rajec vykrajovacky 🙂 ale to bueno este stale neprislo ☹ snad do vianoc sa dockam a hodim si to rovno pod stromcek

samulsonka
9. nov 2012

a na buene pripisali dalsie body 🙂

stanushqa
9. nov 2012

@darymorka inac ked ti volalo to čislo z kauflandu aka bola koncovka lebo aj mne volalo dajake nezname... 🙂

stanushqa
9. nov 2012

@putney gratulka a co si vyhrala? 🙂

putney
9. nov 2012

@stanushqa flasku vina, buduci tyzden si ju mam prist vyzdvihnut 🙂 potesi

stanushqa
9. nov 2012

@putney waw super 🙂

danielaj
9. nov 2012

@martinkatinka vieš čo, v poslednej dobe tie knižky skoro celé vyhadzujem, čo sa mi málo vecí odtieľ hodí, alebo to zrovna nepotrebujem, tak som to ani neriešila, že by som mala ďalších 100 bodov, akurát teda ten Joker a zľavu do C&A využívam, ale kupóny už menej 😉