Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

buchta11
26. nov 2009

Baby? Dnes som celý deň skoro nič nepočula v práci a telefonovali mi z BA ze som ma vylosovali v nejakej mikulášskej súťaži a vyhrala nejaký pekný balíček a prepočula som že čoho :DDD pane joo teraz kukam hladam jak pukze co to je lebo to ze poslu az buduci tyzden sa ja som nedockava x)))) neviete co by to tak mohlo byt?

buchta11
26. nov 2009

už to mám x))) tak je to z tych jemnych melodii filmový balíček :D faajn bude k vainociam

babula90
26. nov 2009

super buchta, to je ešte lepšie 😉

dada1212
26. nov 2009

dalve Ja by som poštárku neobviňovala, ten dopis neprešiel len jej rukami, môžu to robiť aj na pošte, ked triedia dopisy, mne chodia občas papiere-práca, je to vždy taká väčšia obálka a v poslednej dobe bola už dvakrát pootvorená, lebo sa im zdala veľká, nebolo to poistené a mysleli si,že je tam niečo hodnotné, ale nebolo, takže to nechali tak.
A tým čo vyhrali gratulujem 🙂

babula90
26. nov 2009

ťažké katalogy sa samé potrhajú, proste cestou tá obálka nevydrží, určite tam nič nebolo, neboj.

myschka333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
26. nov 2009

myschka333 Toto nie je téma o práci na doma, takže tvoj príspevok je úplne mimo 😉

aksulvap
26. nov 2009

Na sedite sú výhercovia, samozrejme bez nás 😠
držím palce, aby ste sa našli. 😉

betka14
26. nov 2009

sedita ani ja nič

buchta11
26. nov 2009

ani ja sedita.. iba kolegynka z prace fotoramik, ale z Čereňan je tam par ludi nie si tam mikalove?

mikalove
26. nov 2009

bohužial ☹ ani ja

buchta11
26. nov 2009

ty kks dobre zbohatli na tej sutazi.. tolko obalok co sme len my z prace poslali a jeden jediny fotoramik omg.. hruza..

dada1212
26. nov 2009

Na sedite tiež niesom...

smisova
26. nov 2009

pekný večer všetkym, idem si vás trošku počítať...
mne dnes samozrejme nič, ani maggi čo čakám ☹ rimmel jedno pred balíčkom
aj ja chcem niečo vyhrať 😒 ...........všetkym výhercom gratulujem

smisova
26. nov 2009

Práve som vyhrala na mede 😀 😀 😀 číslo 187

petka1982
26. nov 2009

mne dnes kôš z bali,reni mala si pravdu je super 😵 a z Maggi mi prišla bábovková forma a tescoma sada 😉

babula90
26. nov 2009

smisova, vidis, staci to len napisat a sups vyhra 😀

ja sedite kaslem na fotoramik, hlavnu cenu som chcela, nos om skromna, co? Samozrejme, nemam nic 😀
vyhier bolo vela, mali dat menej a nieco lepsie...
ked zrebuju 3, vyhram , ked milion, tak nic 😀

ivako
26. nov 2009

ani ja nic na sedite 😠 😠

dada1212
26. nov 2009

By ma zaujímalo, že koľko bolo na tej sedite vlastne tých zaslaných obálok do súťaže, ked nás je tu tak veľa a zatiaľ žiadna nevyhrala ani jeden z 2000 fotorámikov.

babula90
26. nov 2009

dada, vela, prevela keksikov museli ludia pojest 😀 ako vidis, zodvihlo im to obrat o 300% a náklady na rámiky a postovne si odpocitaju z dani.

layla
26. nov 2009

baby, ja mam zo sedity jeden ramik 🙂 a to som bola skoro na konci, kym som sa tam preklikala tak ma skoro ....

babula90
26. nov 2009

mohli to dať podla abecedy 😠

layla
26. nov 2009

tak to mohli...

http://www.t-com.sk/vianocnasutaz vyhercovia; pozerala som to asi tristvrte hodinu a bohuzial som sa tam nenasla... alebo som to mozno prehliadla 🙂

bubadlo27
26. nov 2009

😉 baby, nefunguje vam take, ze date CTRL F vlozite svoje meno, resp. aspon bydlisko, bud s diakritikou alebo bez a hned vam to vyhlada / tu na sedite to trva trochen dlhsie je tam vela udajov/ 😉 🙂