Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sammy
27. nov 2009

Tie Bratislavske noviny ste niekto sutazili? V clanku maju pisane, ze voda ma 26,5 stupna, no ked to dam napise mi ze nespravna odpoved. Tak som skusila aj tie dalsie 2 moznosti a vsetko pise nespravna odpoved 😠 To uz co je za sutaz?! 😠

lieenka13
27. nov 2009

U nas v tescu tiez mavaju vsetky farby - no obcas mavaju aj vypredane - zrovna ked potrebujem kupit 😝

Pred chvilou som vyhrala podravku a cakam maggi - dufam, ze by dnes mohlo dorazit. 😀

glumdolf
27. nov 2009

sammy: tiež som to vzdala ani jedna odpoveĎ podľa nich nie je správna

lieenka13
27. nov 2009

dozy hera su uz aj na SR rozdane 😝 😝 😝 este vcera vecer tam bolo okolo 3800 ks! a dnes mama poslala dalsiu obalku s dalsimi 6 kodmi 😝 😝 😝

adulikka
27. nov 2009

ahojte mne dlho nič do schránky neprišlo

chcela som sa opýtať...mám už kúpených 6 obalov cukríkov HARIBO...chcela kuknúť koľko bodov to mám ,ale tá schránka pripravuje ešte len súťaž ..k.de je tá stará ...

www.haribo.cz

tinesa
27. nov 2009

bola som pozriet schranku a zlty listok z BA vobec netusim co to je, mala vstane a pojdeme to zobrat

nadhera
27. nov 2009

ahojte, ak mate niektora zaujem o kupon ski pas tatry z PLUS 7dni /napiste IP/ - tento kupon mozete za poplatok 3€ vymenit za 1dnovy skipas platny do 23.12.2009 v strediskach jasna nizke tatry a vysoke tatry - tatranska lomnica

kdesi som citala,ze inac stoji cez 500sk, takze nieco usetrite,ak lyzujete. 😀

glumdolf
27. nov 2009
ajinka19
27. nov 2009

ahojte,mne dnes srdiceko a cd z cholesterolu. a krinolina mne este avon neprisiel,pisali ze len vcera to posielali.pockaj,kym pride mne a napisem co so tam mala

bzzmajka
27. nov 2009

http://www.vasedeti.cz/soutez-o-raselinove-term...

toto ste našli? ja len druhú- ovečka

mikalove
27. nov 2009

27. 11. 2009 boli vyžrebovaní:

Beáta Kešjarová
Anastázia Perszka
Karol Lalo
Beáta Žáčiková
Ing. Barbora Olekšáková

D&G

tin007
27. nov 2009

bratislavske som tie skusila a tiez mi vyhodilo chybu 😢

bzzmajka
27. nov 2009
cimlik
27. nov 2009

Ahoj holky, ještě jednou vás jdu poprosit, zda můžete poslat body naší básničce Lipánkova svačinka na www.lipanek.cz . Soutěž končí v neděli a vyhrává prvních 5. My jsme na 6. místě ☹ . Předem moc děkuji, hezký víkend všem!

saisa1
27. nov 2009

Ahojte dievcata....
niektora z vas tu pisala, ze jej uz prisla podravka... aj ja nejaku cakam ale zaujimalo by ma ake velke je to balenie? Poteste ma, ze to nie je len take nejake male ako vzorka...

tin007
27. nov 2009

ahojte, pochvalim sa ... v decembrovom Mama a ja mi uverejnili fotku mojho syna - Matusko Lipovsky na temu Zubky 😉 toto mi na dnes musi stacit 😀

tin007
27. nov 2009

... inak, skusila som poslat sms na podravku a bola som 3, takze nic a ked som zasutazila tie ba noviny,t ak vyhodilo error. asi by som mala vypnut pocitac, sadnut niekam do kuta a tisko pockat do zajtrajsieho dna 😀

glumdolf
27. nov 2009

saisa - je to normálne balenie 150 g. Takže neboj žiadna vzorka

aksulvap
27. nov 2009

mne tie bratislavske noviny 12.45 idú normálne, poslala som odpoveď z roboty aj z domu

adulikka
27. nov 2009

o tej sutazi o cukriky HARIBO neviete nič ?

aksulvap
27. nov 2009

neviem adulikka

adulikka
27. nov 2009

no škoda ...dik za odpoved...začali nám chutiť a lepšie sa kupujú ,ke´d sa môžu za kódy vymeniť za darčeky

ináč som poslala kody hera v pondelok a zatial som sa nenašla medzi výhercami

dada1212
27. nov 2009

Aj mne idú tie bratislavské noviny normálne.
Aký máte prehliadač? Lebo môže to byť aj tým, ak ta aplikácia, cez ktorú ide odpoved nebola "robená" aj na Váš prehliadač.

babula90
27. nov 2009

tin, už vyšlo nové Mama a ja? Ked mi príde, kuknem na Tvojho zubáňa 😀

babula90
27. nov 2009

mne dnes tiež len to srdce, malá ho chcela zjesť 😀 a potom sme si ho museli hodinu hádzať 😠 😀