Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

putney
7. aug 2012

Ahojte, mal by niekto zaujem o kod z Jupika?

putney
7. aug 2012

@martinka17 Ahoj, ja hram Bueno, donedavna mi to islo OK, uz som mala aj Tri buena, tak som ich vymenila za cokoladku, ale teraz to uplne blbne, buena mi vratilo naspat, tak neviem, skusila som ich znovu vymenit za cokoladku a znovu mi ich na druhy den vratilo naspat. A posledne dva dni som skusala hrat tu hru so zvieratkami, ukaze mi vzdy len bielu obrazovku ale pokusy mi samozrejme zapocita......tak neviem, nemaju to asi velmi dobre zmaknute. Dnes sa mi napriklad zapocitali dva kakaove boby - to mi spravilo aj minule, ale na druhy den som mala zase uz len jeden. Tak zajtra uvidim, kolko ich tam bude

martinka17
7. aug 2012

@putney aj som sa čudovala, že neberú ženy buenka, teraz už chápem prečo. Zase raz niečo rozbehli a nedoladili to. Klasika 😠

moname
7. aug 2012

@martinka17 nejde

martinka17
7. aug 2012

@moname super, a nepísala si adminom stránky? Alebo vo fóre niečo nepísali?

alexandra33
7. aug 2012

@slavka11
Ten dotazník o ceny je už ukončený že ?

danielaj
8. aug 2012

@martinka17 ja som tak vytočená na to bueno, nemôžem už pár dní dohrať tú hru, kde sa klikne na najväčší počet zvierat, je to úplne ľahké, aj kliknem správne aj v časovom limite a ukazuje mi chybu, ide ma z toho poraziť 😠 😠 😠

mirkat73
8. aug 2012

@darymorka pises 8 kodov, nie 10? ja som videla na karticke ze treba az 10

martinka17
8. aug 2012

@danielaj na konci sa neopýta, že ktorých je najmenej? 😲 Lebo ja som minule tak sekla, a potom som čítala na druhý deň a posledná otázka bola, ktorého je najmenej 😀

alexandra33
8. aug 2012

@putney
a ked sa mozem spytat aka hra bezi s jupikom, lebo nejak o ziadnej neviem

putney
8. aug 2012

@alexandra33 🙂 no veru neviem ani ja, ale mam Jupik a je tam nejaky kod 🙂))))))))))))))) a pred tym ako ho vyhodim, tak som myslela, ze sa opytam, ci sa niekomu nehodi

slavka11
8. aug 2012

@alexandra33 ak mas na mysli ten nutradefense tak nie. klikni na link a malo by ta presmerovat ak si nevyplnala. Akurat teraz uz nie je k dispozicii medvedik, dozicka a naramok ale mlieko a naramok.

tvojezlatko
8. aug 2012

Ahojte kde sa da prihlasit na casting do reklam??filmov??

nickiee0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majina1974
8. aug 2012

ak niektorá kupujete od firmy Mukates-Raňajkovú kávu,teraz je v Jednote v akcii a ked kúpite 2 kusy,a máte COOP-kartičku,pri pokladni by ste mali dostat dalšie -menšie balenie zdarma.Neviete či sa niekde niekedy posieljú z Jacobs kávy-kody-respektíve na boku sú také značky-posiela sa to niekam?

majina1974
8. aug 2012

ak niektorá kupujete od firmy Mukates-Raňajkovú kávu,teraz je v Jednote v akcii a ked kúpite 2 kusy,a máte COOP-kartičku,pri pokladni by ste mali dostat dalšie -menšie balenie zdarma.Neviete či sa niekde niekedy posielajú z Jacobs kávy-kody-respektíve na boku sú také značky-posiela sa to niekam?

rossio
8. aug 2012

@darymorka super 🙂 a co je to cierne?

rossio
8. aug 2012

škoda že ten schwarzkopf klub je len na farby a nie na vsetky vyrobky ich znacky schwarzkopf

majina1974
8. aug 2012

nakúpte aspoň za 2 eurá v Jednote cukrovinky Jojo,Orion,Lentilky a bločik pošlite na adresu:Sútaž s Nestlé,P.O.BOX 9,85006.Bratislava 56.sútaž trvá do 5.9. hrá sa o 200 peračníkov a 5x výlet pre triedu do Rakúskeho zábavného parku a pre vás Notebook.

martinkatinka
8. aug 2012

Na facebooku s apridajte k fanúšikom slovakia chips, žrebujú z fans denne, výhra je balík tyčieniek. My sme vyhrali včera 😀

mirkat73
8. aug 2012

@nickiee0 mas moj hlas-🙂

martinka17
8. aug 2012

@rossio sklenený pílnik na nechty 😉
@danielaj už si porazila tie zvieratká?

moname
8. aug 2012

@martinka17 stalo sa ďakujem 🙂

martinka17
8. aug 2012

@moname daj potom vedieť, čo to bol za problém 😉

darymorka
8. aug 2012

@mirkat73 nie,nie ja som posielala osem 🙂
@rossio pilnik 🙂

darymorka
8. aug 2012

Dnes mi prisiel mail-od nutradefence,ze im mam poslat adresu,aby mi mohli poslat balicek-takze ak ste sa stihli zapojit do toho 31.7. tak by aj vam mal coskoro prist balicek 🙂