Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

darymorka
6. okt 2012

ja uz sa asi zblaaznim...zase som kupila veselu-dnes az 3 a nic ☹ kaslem ja uz na nich...

babatko88
6. okt 2012

kočky, viem že to sem nepatrí, no súťažíme o operáciu očí, ak by ste niektorá bola taká dobrá, napíšte mi správu, pošlem link, budem veľmi vďačná, ak mi pomôžete

danielaj
6. okt 2012

@darymorka no to máš smolu ☹ , ja som zatiaĺ kúpila 6 kráv a kiri a 5 z toho boli tie karty, ke´d to príde, jedny ti podarujem 😉

alexandra33
6. okt 2012

baby a na buene galerii sa vam stalo ze za registraciu kamosky vam nezapocitalo mne minule, neviem kde nastala chyba ? 😒

martinkatinka
6. okt 2012

http://www.tortysnov.sk/ dole na stránke je súťaž

darymorka
7. okt 2012

@danielaj si velmi mila 🙂 dakujem

liliandax
7. okt 2012

baby, ak nezbierate kódy z pizze Ristorante - Dr. Oetker, vymením za niečo iné, napr. Nivea 🙂

martinka17
7. okt 2012

baby, nemá niekto poruke ten zľavnený kód na online objednávku vo Walmark klube? Lebo som to niekam dala, neviem to nájsť. Bol to taký univerazálny kód, tuším KZ201210...ale nie som si istá, či som to správne zaevidovala.

alexandra33
7. okt 2012

@martinka17
idem pozriet, poslem do iP ? a je naozaj univerzalny ?

labus
7. okt 2012

@liliandax škoda,že si to napísala až teraz my sme predvčerom kupili a ked som zistila,že sa musia zbierat kody tak sme to vyhodili...

martinka17
7. okt 2012

@alexandra33 tak ak máš to isté, ako ja, tak bude univerzálny 😵

rossio
7. okt 2012

baby ma niekto vernostny klub sunpharma? o co tam ide? dostala som totiz v lekarni karticku

martinka17
7. okt 2012

@rossio je to vlastne clubcard v lekárni. Za každé euro máš bod a za body potom vieš nakúpiť. Tuším je bod 1 cent 😉

alexandra33
7. okt 2012

@rossio
hej ja mam, tak si len zbieras body za nakupy, a potom nimi mozes zaplatit, ja som to minule pouzila, aj ked tam nechodim casto, sem tam tam idem, kupujem hlavne la roche kozmetiku tam raz rocne sice len ale tie body sa premenia peniaze, ktorymi mozes zaplatit dalsi nakup 🙂

alexandra33
7. okt 2012

@martinka17
prepac som napisala to iste co ty, necitala som tvoju odpoved 😀 😀 😀

putney
7. okt 2012

5LUFL - tesco kod z letiska, ak by este niekto potreboval

alexandra33
7. okt 2012

ja by som chcela vediet ci pozna niekto vernostny system valosan a ci sa oplati ?

alexandra33
7. okt 2012

registroval sa uz niekto na to soutezplus, myslim zo Slovenska, a ci sa to oplati ?

janicko998
7. okt 2012

Paradna fotosutaz, uz som sa tam zapojil a mozme si navzajom hlasovat na fotecky.
▌►▌►▌►▌► http://appleforum.sk/f8/jesenná-fotosúťž-o-nový...

moname
8. okt 2012

Nová hádanka na buene,tak som za-riskovala: James Dean ?????

markot1
8. okt 2012

Milka ma na facebooku sutaz v zalozkach. Je tam sice len jeden pokus ale vyskusajte

petrav78
8. okt 2012

@alexandra33 ja ano, pomaly budem mat na hrncek, tak uvidim ci poslu 🙂
ale co som im pisala tak nie je problem v tom ze som sk, uvidim ci nejaka vyhra pride 🙂

ajulienka81
8. okt 2012

@martinka17 prisiel uz walmark katalog?

alexandra33
8. okt 2012

@markot1
Ahoj a nehodis sem link na tu sutaz s milkou ?

ajulienka81
8. okt 2012

@moname mal by to byt on, ja ho napisem