Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
9. okt 2012

jednota ide rozdávať darčeky za nákup od 11.10 do 24.10.2012

Kúpte Mistral čaj 2 *20 g zadarmo hrnček za 3,49 €
Kúpte Vitana 4 * instantná polievka do hrnčeka ,zadarmo hrnček za 1.99 €
Kúpte Mistral Multivitamín čaj 2 kusy ,tretí zadarmo za 2.99 €

alexandra33
9. okt 2012

@ajulienka81
A nevieš presne dať link prosím ta, neviem nájsť nikde, nasla som tuto stránku, to si myslela ?

http://www.cbask.sk/akcie_spotrebitel.php

miracle
9. okt 2012

www.actimel.sk konci 14.10

slavka11
10. okt 2012

@martinkatinka mas ty alebo ine dievcatka skusenosti s takymito vyskumami. Ziskal uz niekto cenu za vyplenie. Lebo ja mam pocit ze je to iba podvod, ze napisu ze za ucast bude vyzrebovany jeden ktory vyhra nejaku cenu, ale podla mna nikto nikdy nic nevyhral. Iba oni maju zadara spraveny vyskum, ktory ich stoji akurat naklady na vlozenie na web.

alexandra33
10. okt 2012

baby viete odpoved na buene tu dvojicu ?

cencula
10. okt 2012

bambule a koklo rozdielov ste našli na tom caro?

samulsonka
10. okt 2012

@cencula Ja som vcera vecer nasla 4 ale take cislo tam ani nie je 😀 tak som to nechala na dnes, ze ked mala zaspi tak skusim hladat

samulsonka
10. okt 2012

@alexandra33 Tentokrat netusim, nasla som si stranku kde su vsetky hviezdy co maju na tom chodniku chviezdu a zatial som tam nasla Simpsonovcoch ale ked som vzala ich mena tak to nesedi s tym co tam ludia pisu ☹ Skoro kazdy tam ma 15 hviezdiciek

alexandra33
10. okt 2012
martinkatinka
10. okt 2012

@slavka11 nie, nemám, vačšinou vyplňujem dotazníky cez tie stránky, ktoré tu už boli ako Online panel, market agent alebo TNS, odtial som si už vyberala aj odmeny.
Ale vyplnila som ho...

martinkatinka
10. okt 2012

@cencula ja len dva 😒

samulsonka
10. okt 2012

@alexandra33 no vidis ja som zle precitala napovedu ☹ ja som myslela ze sa hlada kreslena postavicka ktora ma na tom chodniku hviezdu ☹ tak to by mohlo byt idem este googlit

markot1
10. okt 2012

mohlo by to byt pretty woman, ved oni sa tam stretli

samulsonka
10. okt 2012

@markot1 Hmmm, vidis to mi nenapadlo, to znie dost pravdepodobne ze to budu oni dvaja

markot1
10. okt 2012

@samulsonka je to znamy romanticky film tak by to mohlo byt ono

samulsonka
10. okt 2012

@martinkatinka
@cencula
Na ciapke, dole vlavo je taka gulka (hneda a hore zlta), na lavej strane na rukave chyba kus listocka a vlasy na pravom rukave su inak dalsie neviem najst

samulsonka
10. okt 2012

@markot1 To hej lebo o tom Sunset Boulevard som ani nepocula

markot1
10. okt 2012

@samulsonka este v lavom dolnom rohu. je jeden list na kazdom obrazku inej farby

markot1
10. okt 2012

@samulsonka mna to napadlo hned, ale som si nebola ista tak som si pustila dvd a ,,slapu" tam po hviezdach 😀

danielaj
10. okt 2012

@alexandra33 ja netuším tú dvojicu, ešte počkám na ďalšiu indíciu 😉

danielaj
10. okt 2012

@slavka11 ja mám dobré skúsenosti z TNS - tam si vyberám hlavne poukážku na nákup kníh do Martinusu, už som tak vyberala asi 5 poukážok , každá v hodnote 10 Euro, tak to je super, potom robím casi, tam posielajú peniaze každý mesiac priamo na účet, takže aj tam sa dá super privyrobiť, ďalej mám doma skener od GFK, tam skenujem nákupy, ešte len zberám body, ale každé tri mesiace posielajú aj drobný darček do domácnosti a super je my-map, tam som si minulý mesiac vybrala poukážku v hodnote 50 Euro a kúpila som si sušičku ovocia v Hej.sk, tiež robím market agent, ešte tam len zbieram body, ďalej sanep - tam som sa nedávno registrovala, a potom otváram reklamné maily eRmail a moneymail - tak dúfam, že sumu po dosiahnutí vyplatia, ešte robím aj infomail, tiež len zberám body, takže ja mám s týmto dobré skúsenosti 😉

martinkatinka
10. okt 2012

@danielaj ahoj, ten my-map ma zaujíma... možeš poslať bližšie info?

alexandra33
10. okt 2012

@martinkatinka
aj ja robim s tym my map, ale dost bolo problemov s tym ked som niekoho registrovala, lebo oni posielaju fyzicky na adresu prihl. udaje, a dvom kamoskam nic nedoslo ☹

alexandra33
10. okt 2012

v tom buene chcu krstne mena filmovych milencov vo filme, ci original krstne mena hercov 😖

markot1
10. okt 2012

@alexandra33 asi to budu mena vo filme ked aj v prvej dvojici to tak bolo

stina
10. okt 2012

@cencula ja 5

zuzin78
10. okt 2012

dnesne bueno mi nic nehovori,.... ☹ a vam?