Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
28. nov 2012

@petrav78
prepac co posielas ? tento tyzden to nie je cas podvecer ?

janulka54
28. nov 2012

@danielaj snad to do konca tyzdna pride... ved sutaž koncila ešte v auguste, nie? ved to by mohli stihnut rozposlat do konca novembra 😠

alexandra33
28. nov 2012

@martinkatinka
ty mas stastie na tie sladkosti ze ?

danielaj
28. nov 2012

@janulka54 dúfam aj ja, že príde, a z tohto jesenného kola prídu asi v marci počítam 😒

janulka54
28. nov 2012

@danielaj ja som objednala cokoladky tak to ich budem mat tak akurat k velkej noci 😀

alexandra33
28. nov 2012

uz neviem najst podmienky na tu lego sutaz ?

alexandra33
28. nov 2012

@putney
dakujem uz som nasla, az na konci tej sutaze 🙂

martinka17
28. nov 2012

@alexandra33 dík, škoda, že duplo, to chrústa nebaví ☹ Ale všetkým držím pršteky 😵 😵 😵

martinkatinka
28. nov 2012

@alexandra33 no čo ja viem 😀 zatial sme vyhrali sušienky oreo, 12 balíčkov tyčiniek, bonboniéru a teraz čokoládku

moname
28. nov 2012
moname
28. nov 2012

@putney však ja som dnes vypĺňala na pc a ešte 1 po telefóne-samozrejme súčasne a samozreme jej hovorím že nič také nerobím 😀 .Takže už aj ja mám toho až až 😉

martinka17
28. nov 2012

ináč mi dnes prišla špirála z ostrovov...som sa dočkala 😲 😀 😀 😀
a bola som v DM, už mám doma ten adventný kalendár, podľa mňa je super, tie kupony nic moc, ale toto (ak malý ešte dnes nedotrhá) využijem rada🙂

alexandra33
28. nov 2012

@martinkatinka
ved prave,presne to si pamatam ze si vyhrala tie sladkosti 🙂
tak dobru chut k maskrteniu 🙂

martinkatinka
28. nov 2012

Facebook pressicko.sk
Tak a máme tu novú súťaž!

Dnes budeme porovnávať 125g balenie kávy Coffee Veronia Jamaica Blue Mountain voči druhu Mexiko Maragogype tej istej značky. Ručný mlynček a prekvapkávač v jednom - Grindripper získa pod stromček ten z Vás, kto bude zdieľať túto súťaž a ako prvý najsprávnejšie odpovie na nasledujúce otázky:

1. Ktorá káva z porovnávaných bude mať väčšie zrná?
2. Koľko zrniek kávy druhu Jamaica Blue Mountain bude obsahovať jedno 125g balenie? Tipujte 🙂
3. Koľko zlomených alebo chybných zrniek budú obsahovať nami otvorené obe balenia dohromady?

petrav78
28. nov 2012

@alexandra33 ano 18.30

mumunak02
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samulsonka
28. nov 2012

Dnes som bola po balik z letneho buena a objednane som mala topanocky - cierne 37-micky a dosli mi biele 36-tky 😀 snad sa roztiahnu, ale pekne su 🙂

markot1
28. nov 2012

kocky, ked vyplnate dotazniky, tak pisete, ze ste na materskej, alebo mate nejaky prijem. Ked som dala matersku, tak nemali zaujem. A este jedna otazocka. Prisiel mi mail z TNS, ze sa cez vikend robi nejaky vyskum telefonicky aj formou diskusie a pripisuju aj mince a je aj financna odmena. Mate s takym niecim skusenost?