Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lubinka26
21. dec 2012

@angelheart ani ja som nenasla 😒

janulka54
21. dec 2012

Pripájam sa gratulujem všetkým čo povyhrávali a želám krásne a ničím nerušené Vianoce 🙂

ajulienka81
22. dec 2012

Baby, aj ja vam prajem krasne Vianoce a v novom roku nech sa nam dari (nielen v sutazeni) 😉

labus
22. dec 2012

@angelheart ja som ho ešte nikdy nenašla 😀 😀 😀 😀

labus
22. dec 2012

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz.
Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Nádherne vianočne sviatky Vám všetkým prajem 🙂
a nech máme všetky spoločne vydarený cenami ovenčený Nový rok 😉

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stina
22. dec 2012

Baby prekrasne sviatky Vam zelaaaaam 🙂

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markot1
22. dec 2012

mohla by som poprosit o hlasok? Este som to nikdy neskusala v hlasovacich sutaziach, tak uvidime. Su to ruzove lyze zatial na prvej strane so zltymi koncami. Moje meno je M K D. Dakujem a prajem prekrasne sviatky. https://www.facebook.com/MasterCardSK/app_38864...

zuzaneckaa
22. dec 2012

@markot1 jj máš to tam ;)

vera1132
22. dec 2012

Babule "maniacky do súťaží" aj ja som niekedy, želám vam krásne sviatky, a nech nám nový rok prinesie vela sutazi a hlavne výhry do ktorych sa zapojíme. 🙂
Krasne a nerušene sviatky.

martinkatinka
22. dec 2012

Baby, krásne vianočné sviatky, veľa radosti a v súťažení veľa šťastia!
My sme dnes nečakane dostali darček, muž vyhral na nivea for men power ball... sa tomu potešil, ani nevedela odkiaľ to má 😀 tak sa ma pýtal a ja že JEŽIŠKO 😀

putney
22. dec 2012

Mne prislo z Nivei, ze som bola medzi prvymi 200, ktori si objednali darcek online a tak mi k zasielke pribalia darcek, tak som zvedava a tesim sa ze co to bude. Taktiez prajem vsetkym pekne Vianoce 😉

janulka54
22. dec 2012

@markot1 hotovo 🙂

danielaj
22. dec 2012

kočky, všetkým gratulujem k super výhram, ja nič, ale je pravda, že v poslednom čase nejak nestíham súťažiť 😒 a prajem Vám krásne prežitie Vianočnžch sviatkov a všetko len to najlepšie a najkrajšie v Novom roku a nech sa Vám aj naďalej darí vyhrávať 😉

alexandra33
22. dec 2012

babenky moje tak vsetkym vam prajem krasne, pokojne vianoce celej vasej rodinke, a do noveho roka vsetko dobre, samozrejme este viac vyhier ako v tomto starom roku, ale hlavne nech nam zdravie sluzi, cmuuuuuky vsetkym vam 🙂

cencula
22. dec 2012

aj ja sa pripájam a všetkým prajem veselo vianoce, vela šťastia, zdravia, lásky oddychu a rodinnej pohody a@ela vela súťaží a výhier v roku 2013

martinkatinka
22. dec 2012

https://www.facebook.com/bonboniera.tatiana/app... ide vám to?? Mne nejde to "odoslať"

martinkatinka
22. dec 2012

Kočky, inak tá pay pass nálepka sa odteraz dá využit v každej jednote.... aspoň v našom meste v každej a dokonca aj na dedinách! Tak keby sa vám poštastilo v tom Pay man... držím palce

majina1974
22. dec 2012

Všetkým Modrým konikáčkam -sútažo maniačkam vela zdravíčka a štastíčka.ahojte.

lenocka23
22. dec 2012

Babenky, ktora z vas sem nedavno davala link na registraciu, kde posielali vzorky Phytomer? dnes mi prisliel telovy peeling a telove mlieko, oboje tusim po 200ml.. tymto dakujem a teda aj odporucam.. 😉 inak sa zapajam asi do miliona suztazi a stale nic... 😉 🙂

labus
23. dec 2012

@stina na to femme otázku o kofile neviem nájst odpoved ,ktorý rok si dala?

stina
23. dec 2012

@labus myslim A- pod logom kofily je to napisane, je tam aj ten obrazok 🙂

moname
23. dec 2012

Neviete kedy vypredávajú v tescu kozmetické balíčky?-že by sme vycestovali 😀

martinkatinka
23. dec 2012
labus
23. dec 2012

@stina si zlatá dakujem idem poslat 😉