Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

labus
20. jan 2013

kočky ja som tu pár dní nebola a to sem chodím už nejaký rok.. netuším čo sa udialo... aká nová skupina .. je uzamknutá téma,prečo,?

piskotik
20. jan 2013

@labus vytvorila sa súkromná skupina a niektoré ostali tu ako ja 😀

piskotik
20. jan 2013

baby a nehádajte sa - svetový mier 😀 😀 😀 ja nevyhrávam, ale fandím všetkým 😀 😀 😀 raz príde aj na mňa rad 😝 😎 😀

labus
20. jan 2013

@piskotik aha ,ale prečo... sakra mala som pár dní vážnejšie problemi s tou mojou chrbticou a tak som tu nebola netuším čo sa odohralo a veru hladat sa mi to nechce... a žiadne upozornenie o novej teme mi nedošlo aj ked som sen roky pridávala linky a aj sa niektorým kočkám podarilo na základe toho vyhrat...
proste ak tu človek nieje denne má smolu, alebo čo, vôbec fakt netuším o čo išlo

piskotik
20. jan 2013

musíš prečítať, že tu boli čumili ako ja 😀 😀 😀 a nepridávali tak sa to vytvorilo, musíš asi dakomu napísať z tých starých aby ťa tam pustili

zlubena
20. jan 2013

Ak nieto váhal s mBank - tak akcia sa v piatok ukončila. Ja som sa nevedela rozhodnúť a už rozhodli za mňa. Akcia bonus 25 + 25 e mala trvať 3 mesiace a trvala len tri dni so znížením bónusu na 15e + 15e

alexandra33
20. jan 2013

podla mna to neberte tak vazne, nic vazne sa nestalo, vsetkym nech sa dari prajem

alexandra33
20. jan 2013

@zlubena
s tou mbank je to pravda, ja som to akurat v pondelok chcela vyuzit, to su teda idioti ? 😠 😠 😠 😠

zlubena
20. jan 2013

@alexandra33 ano, je to pravda, že už majú dosť nových klientov. Ja som chcla využiť keď bolo tých 25e a keď to znížili, tak som váhala až som dováhala 🙂. Veci sa niekedy rozhodnú "samé" 🙂

zlubena
20. jan 2013

Podobnú stratégiu získavania nových klientov už viackrát skúšala Zuno Bank. V súčasnosti ponúka klientom, ktorí získajú nového zákazníka, bonus vo výške 10 eur. Potom, ako nový klient prvýkrát zaplatí kartou, získa aj on 10 eur a ak počas prvého mesiaca požiada o úver či kreditku, dostanú obaja 20 eur.

Klienti, ktorí chcú získať v Zuno bonus za odporučenie nového klienta, mu musia poslať odkaz prostredníctvom internetovej stránky banky. Na základe toho bude banka vedieť, kto nového zákazníka získal.

zlubena
20. jan 2013

2013-01-18 15:49:00
Ukončenie akcie mKLUB

tím mBank , Aktuálne

mklub
Akciu mKLUB 2013 ukončíme dnes o polnoci. Ďakujeme všetkým existujúcim aj novým zákazníkom, ktorí sa do akcie zapojili a ešte do polnoci zapoja.

Aj vďaka vám - mBank vo svojich radoch počas posledných štyroch dní privítala až
5 830 nových zákazníkov s mKONTOM -najpopulárnejším bezpoplatkovým účtom.

Pri plánovaní akcie banka vychádzala zo skúseností z obdobnej úspešnej kampane v Českej republike. Ukázalo sa však, že záujem Slovákov o mKONTO je ďaleko vyšší, než sme prognózovali.
Posledné odmeny dostanú zákazníci na účty, o ktoré požiadajú do dnešnej polnoci.

Tí z Vás, ktorí si počas trvania akcie mKLUB 2013 nestihnú mKONTO založiť, však nemusia zúfať. mKONTO sa oplatí aj bez nej, pretože je bez zbytočných poplatkov, dostupné vždy a všade a maximálne prehľadné.

zlubena
20. jan 2013

ešte k bonusu Zuno bank
Az na to ze zuno neda peniaze zdaleka hocikomu - zalozila si ucet moja mama, 10eur som nedostal lebo mame rovnaku adresu. Tuto podmienku som nasledne nasiel, ale pekne zasitu v 10-tom PDFku medzi dokumentami. Kedze tato absurdita bola vraj zrusena, otvoril si ucet aj moj otec a kedze splnal vsetky podmienky, poziadal aj o kreditku lebo za nu davaju dalsich 10eur. Kreditku mu neschvalili, tym padom ani 10eur nedostal, no kedze naozaj vsetko splnal tak som sa zaujimal preco. Odpoved? "Nase interne predpisy ktore su tajne."
Tolko k "ferovosti" tejto institucie.

alexandra33
20. jan 2013

@zlubena
hej to som vedela o tej zasifrovanej podmienke co sa tyka zuna, ale zuno som vyuzila asi so 7 ludmi, takze celkom fajn to vyslo, ta mbank znamena ze ked to stihnem este do polnoci dostaneme po 15 eur ?

zlubena
20. jan 2013

@alexandra33 Nie, nie to bolo 18.1,2013 - piatok do pol noci. Ukončenie ohlásili o 19,00 na ich fb stránke, ale vraj už po 22,00 sa nedalo uzatvoriť zmluvu. Tak možno za pol roka bude nejaká akcia, keď budú mať len mŕtve účty 🙂 Na ich oficialnej www.stánke bolo ukončenie (o polnoci) ohlásené 18.1.2013 o 15.49 hod.

zlubena
20. jan 2013

@alexandra33
Tuším píšem jak tatár 😀 . Proste už je konieeeeec s bonusom mBank. Netreba už nič riešiť kôli bonusu 😀. Už nedávajú žiadny bonus.

ela2710
20. jan 2013

@piskotik a prečo sa vytvorila súkromka? rada som sem chodila, najma ked sa hralo bueno, vzdy sme si tu navzajom radili, kto aku odpoved napisal a teraz sem uz nikto nechodi 😒

zlubena
20. jan 2013

@ela2710 no to už je otázka na uzavreté 🙂)

zlubena
20. jan 2013

ak máte niekto náhodou v pláne kupovať spotrebič zn.Simens
http://www.siemens-home.com/sk/sutazny.html

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen xxx. sme bleskom pridali obe tú hodinkovú fb súťaž 🙂. ale inak krásne hodinky. tie by som hádam aj nosila 🙂