Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
12. jún 2011

@angelheart no prišiel mi domov ten nový časopis nivea, vzorky a tam boli letné darčeky za body...tá osuška a ešte čosi, som bola taaak sklamanááááá 😀 a osočovanie nie tu 😲 tu je to kľudné, len v iných témach a mňa to nakoniec odradilo od koníka.Ale skúsim sa ozvať častejšie, ak niečo zahliadnem, aby som nevyšla z cvikuuuuuu 😎 😎 😎 😎

slavka11
12. jún 2011

@angelheart tiez som pisala do nadoma ze kde mam darceky tri mesiace su uz davno fuc a oni mi odpisali ze posta sa oneskorila a ze o darceky nepridem tak som zvedava ak nepridu zajtra pozajtra tak budem im opat pisat

fezoj
12. jún 2011

Angetheart Neboj výhra Ti určite príde.Mne prišla po troch mesiacoch.Vyhrala som tam už dvakrát.Balea kozmetika a Jasica výborna manikúra a pedikúra.

slavka11
12. jún 2011

pre bratislavcanky alebo pre kocky z blizkeho okolia http://www.mycanon.sk/

angelheart
12. jún 2011

@fezoj dík, som zvedavá, uvidíme 😉

@martinka17 tak to verím, že odradí, ale blbých ľudí je bohužiaľ veľa ☹ Z tej letnej edície Nivea som bola aj ja sklamaná, ale čo už. Ešte stále som sa nerozhodla, čo objednám...niečo už musím, lebo mi tie body pomaly prepadajú..čo bolo predtým 3body, teraz mi dalo 2 a niektoré už nenašlo vôbec 😠 tak som nútená čosi objednať, lebo nakoniec budem mať len polovicu bodov, čo mám teraz.

@slavka11 ja myslím, že z nadoma už nič nepríde, len sľuby 😠 😠 😠

martinka17
12. jún 2011

@angelheart no ináč ak nemáš ešte trčiko, a uvažeš, ja odporúúúúčam. Našla som si na nete aj výrobcu, tie tričká sa predávajú po cca 15-20 EUR, ja ho mám a je suuuuuper, sa oplatilo. Mám aj jednu staršiu osušku, tak ja si asi objednám tú, ale ešte mrknem walmakr....že by som pomenila niveu za walmark 😀

angelheart
12. jún 2011

@martinka17 to tričko ešte nemám, stále rozmýšľam, neviem, či by mi nebolo malé 😒 Asi im napíšem kvôli rozmerom. To tričko funguje, nepotíš sa v ňom, alebo odvádza pot alebo také niečo?
Osuška sa mi páči tá pruhovaná, ale chodím na jednu českú diskusiu a tam na ňu nadávali, vraj nie je taká pekná, ako tie predošlé staršie, tak neviem ...

angelheart
12. jún 2011

http://zena.sme.sk/c/5930782/ako-travia-vase-de...

minule som na sme vyhrala knihu, prišla asi za dva týždne, tak skúste - teraz je to anketa o kozmetický balíček 😉

martinka17
12. jún 2011

@angelheart tričká su 3 veškosti, ja mám doma S, sedí to ako S (označené je ako 10),ale ináč akurát S---potom je ešte M a L...ale asi aj rozmery by ti poslali,a k nie, mrkni tu
http://www.aroshop.eu/?p=productsMore&iProduct=...
tam je aspoň šírka cez prsia🙂

angelheart
12. jún 2011

@martinka17 Dík, popozerám tú stránku a asi im aj pre istotu napíšem 😉

martinka17
12. jún 2011

@angelheart skús, ja mám dobré skúsenosti, sú zlatééééé 😀 ja som si skôr vyhliadla vo walmarku, tak idem skúsiť nahodiť inzerát, že pomeníííím🙂

labus
12. jún 2011

@angelheart blahoželám ku knižke 🙂

angelheart
12. jún 2011

@martinka17 walmark nezbieram vôbec, som tam len kvôli súťažiam 😀 Toľko vitamínov by som nepojedla ani za 5 rokov 😝

angelheart
12. jún 2011

@labus Ďakujem, už som ju aj prečítala, bola drsná, ale zaujímavá - o bývalej narkomanke-prostitútke

martinka17
12. jún 2011

@angelheart jaj, ja som kupovala hlavne multivitamíny a minerály...teraz pomenej, tak preto skôr pomeníííím.
Fakt baby, ak niekto má walmark a chcel by niveu, tak vymeníííín 😵 😵 😵 😵

labus
12. jún 2011

🙂 @angelheart asi viem ktorá knižka to je 🙂 no mohlo to byt aspon zaujímave aj ked ja radšej romantiku čítam... 🙂 ja som vyhrala tu VILIAM / KATE a tiež som ju zhltla hned

angelheart
12. jún 2011

@labus Kniha je "Na vlastní kůži. ja romantiku len výnimočne, skôr thrilery, krimi, alebo také nejaké napínavé 🙂 zvyknem to tak striedať 3 trilery a 1 romantika 😀 na oddych, ale všeobecne knihy zbožňujem, tak o ne aj veľa súťažím. Mám ich ešte pár neprečítaných, takže postupne sa dostane na všetky

kitkat44
13. jún 2011

dalo mi tocit rimmel ale ako je uz pravidlom, zas policko pred balickom

labus
13. jún 2011

@angelheart presne tak aj ja knižky milujem a rada o ne sutažím ale vyhrala som zatial len tu jednu 🙂
@kitkat44 ja som tak dopadla naposledy políčko pred balíčkom teraz mi točit nedalo mám rimmel štastie len 73 a dáva točil len ked je nad 100

christie
13. jún 2011

ak ste na FB - http://www.facebook.com/market24 - foto dieťatka pri jedení - tri ceny (penaženka, Avent sada na krmenie a flasa so slamkou) 🙂

d198815
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
13. jún 2011

@labus omyl, rimmel dáva točiť hocikedy. Ja som vyhrala balíček a mala som len 81!!!!
A k tým knižkám - držím palce, ja som ich vyhrala pomerne dosť, ale súťažím už pár rokov 😉

angelheart
13. jún 2011

Práve mi dalo točiť, skúste 😉