Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

silvika077
14. nov 2011

dievčatá niečo sa chcem spýtať : ak vyhráte niečo ešte v korunách počítam nad 5.000 aj to zdaňujete ???

ajulienka81
14. nov 2011

@silvika077 vyhry su oslobodené do výšky 165,97 eura...

miskasiska
14. nov 2011

Ahojte!Zbiera niekto ešte nálepky z Billy?Mám ich pár na výmenu za kody Nivea. Konkretne čísla : 201, 70, 54, 195, 170, 181, 191, 167, 176, 112.

angelheart
14. nov 2011

@silvika077 závisí od toho, kde vyhráš ... ak máš platiť daň, musia Ti dať potvrdenie, koľko presne cena stála, mjsia si od Teba pýtať údaje: meno, priezvisko, rodné číslo alebo č. OP - už si nepamätám - ja som tie údaje dávala osobne, nie cez net!!! A keď platí za Teba daň tá firma, u ktorej si vyhrala, tak Ti musia poslať potvrdenie o zaplatení dane - taktiež potrebujú od Teba údaje a potom pri najbližšom daňovom priznaní, treba priznať výhru, aj to, že daň bola zaplatená. Ak daňové nepodáš, bude pokuta napriek tomu, že je daň zaplatená ...
Sama od seba neviš, koľko treba zaplatiť, iné sumy uvádzajú pri výhrach a iné sumy sú ich nákupné ... takže ak máš platiť daň, musia Ti vydať to potvrdenie

martinka17
14. nov 2011

@piskotik odkiaľ vieš, koľko km si už prepádlovala?

tosijo
14. nov 2011

ahojte. mám takú otázku. zúčastnila som sa jednej súťaže, kde som skončila na druhom mieste. súťaž má viac kol. v predošlých kolách vyradovali za podvody. teraz som skončila na druhom mieste. asi 2týždne po skončení, mi prišiel mejl, že mi gratulujú, nech pošlem údaje kam zaslat výhru, že som skončila na prvom mieste. (cena na prvom a druhom mieste je odlišná). Bola som v tom, že súťažiacu na prvom mieste vyradili za podvod. Poslala som údaje - to bolo v piatok. Dnes mi prišiel mejl, že sa mi ospravedlnujú, ale že pri vyhodnotení bodov došlo bohužial k technickej chybe, ktorá rozhodla poradím súťažiacich. vami dosiahnuté body zodpovedajú druhému poradiu. Ospravedlnujeme sa za dezinformáciu a veríme, že si svoju výhru užijete.
Myslíte, že sa s tým dá niečo robit, že ma označia za vítaza a potom mi napíšu, že sa pomýlili? nemáte skúsenosti, dá sa niekam odvolat, alebo, už z toho asi nič nebude?
dakujem

dada1212
14. nov 2011

@tosijo neviem o akú hru išlo, ale pri väčšine súťaží je v pravidlách napísané niečo v zmysle, že na výhru si nie je možné právne nárokovať, takže pochybujem...

vera1132
15. nov 2011

jej, baby, mam už nové ostrovy na buene 🙂 aj vy?

vera1132
15. nov 2011

Maminky, čo zbierate nalepky z BILLA , mam 15 ks, vymenim za niake kody z NIVEA, ak sa dá 🙂