Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

buchta11
21. dec 2011

mne tiez prisiel mailik este v pondelok tusim.. tak čakam.. zajtra je stvrtok a este nic.. ak to nepride tak v piatok idem patrat s tym cislom na postu

buchta11
21. dec 2011

ozaj ten ariel sa vam podarilo? mne ano .. ale anin eviem aku vzoru vlastne mame cakat?

martinka17
21. dec 2011

babenky, dostali ste vzorku farby Swarzkopf na skúšku? A zapojili ste sa do ankety? Lebo mne dnes prišiel mail, že som vyhrala zmenu vyzáže za 100€, tak neviem, či veriť alebo to posielali plošne, ja som v živote nič také nevyhrala 😲 Aj keď sa obávam, že pri mojom šťastí to bude v Blave a to je pre mňa pasé 😖 😀 😀 😀

slavka11
21. dec 2011

@martinka17 no to je super gratulujem. Ja na tvojom mieste by som sla aj keby to bolo v BA. Ja som pred viac ako rok a pol vyhrala tiez zmenu image s tym, ze sa dohodneme na terminoch a bla bla bla. Bola to zmenaren na nejakom baby web alebo nieco podobne. Tak som si najprv dopisovala s jednou redaktorkou, potom mi dala kontakt na inu osobu ktora to mala cele zabezpecit. Uz bol termin urceny, dieta zabezpecene a ja som mala ist na zmenu v pondelok. V sobotu mi milostiva napisala ze sa to rusi lebo vizazistka nema volno. Vraj o tom nevedela. Tak ok sme sa dohodli ze urcime iny termin. Mesiac sa nic nedialo tak pisem dotycnej aby mi dala vediet nejake info. Na mail ziadna odpoved. Tak som opat par tyzdnov pockala. Nasla som kontakt na redaktorku a popisala som jej o co ine. Ona sa mi ospravedlnila ze si myslela ze zmenaren uz bola a ze je vsetko vybavene a ze dotycna uz u nich nepracuje. Ubezpecila ma ze sa o vsetko postara a zabezpeci team ktory zmenu zrealizuje. Zasa par tyzdnov nic. Hrame sa na mrtveho chrobaka tak som sa opat ozvala ja, ze co je nove. Ubezpecila ma ze pracuje na zhanani ludi ktori to budu robit a ze urcila cloveka ktory je v BA, lebo oni malu sidlo tusim v ZA a ze ten to isto dotiahne dokonca. Opat som cakala na nejake spray a nic. Zasa som sa musela ozvat ja a uz som si dovolila byt aj kriticka ze ked ich ja nekontaktujem oni zaujem nemaju a ze ci vobec sa mam spoliehat na nejaku zmenu. Bola som slusna a dorazna zaroven. A redaktorka mi odpisala ze oni na mna nezabudli a bla bla bla a vysla som z toho ja ako spina, ktora vlastne ich otravuje. A pritom ja som si veci zariadila tak aby sa zmena uskutocnila a z ich strany to stale padalo. No a dnes je situacia taka ze zmena nebola a uz som ani ja nepisala lebo po tom poslednom maily od danej redaktorky som si fakt pripadala ako posledna chudera ktora je odkazana na nejaku vyhru/cenu. Tak som nezmenena a nastvana a odporucam ti ak je to ok chod na to urobis si den pre seba a zmenu isto uvitas.

slavka11
21. dec 2011

@buchta11 mali by to byt gelove kapsule. Su dost drahe a kupit cele balenie len pre to aby si doma zistila ze to je na draka a zvysok pouzila len preto ze si za to zaplatila je blnost, takze toto je super vec. Snad to pride

martinka17
21. dec 2011

@slavka11 takže super 😲 , som zvedavá ako ja dopadnem. A nie nebola si chudera, ja na Tvojom mieste postupujem rovnako a nakoniec by som o tom na ich stránke založila diskusiu, ako že výhra sa sľubuje a blázon sa raduje 😠

vera1132
22. dec 2011

@buchta11
aj mne prisiel mail z arielu, tak som vyplnila a čakam. len škoda ze na jednu domacnost jeden baliček , ale aj to poteší 🙂

buchta11
22. dec 2011

dnes konečne prišlo bueno 🙂 trochu neskorí Mikuláš.. a prisla mi aj knižka Tana Frenchová - Dokonalá podoba... na obálke bol odosielkate ecco press ale netušim kde som to vyhrala :D

angelheart
22. dec 2011

@martinka17 GRATULUJEM!!!!! A nie že ma naserieš a nepôjdeš!!!! 😉 Verím tomu, že Schwarzkopf nebude šáliť, ako písala @slavka11 a všetko sa v pohode zorganizuje. 😅

angelheart
22. dec 2011

Tyčinky Bueno mi prišli včera 😀 Potešilo 😀

angelheart
22. dec 2011

@buchta11 objednať sa mi ariel nepodarilo zatiaľ, ale podľa mňa ide o odstraňovač škvŕn a nie gelové kapsuly. Ariel Professional je na škvrny ...

martinka17
22. dec 2011

@angelheart dík, snáď to bude možné v KE 😀
čokoládky prišli aj mne 😉

angelheart
22. dec 2011

V Čechách vraj Nivea už funguje priebežným zasielaním kódov a body sa im zobrazujú po prihlásení na stránke klubu. Prečo to tak nie je aj u nás??? 😠 😠 😠

vera1132
23. dec 2011

@angelheart mohlo by aj u nas, a po cse mozno aj u nas 😀

piskotik
23. dec 2011

Mne z buena čoko ani špirála neprišli, informovala som sa aj na Slovenskej pošte a tam mi povedali, žo to bolo odoslané ešte 17. a mám sa spýtať ešte na dodacej pošte, tam mi jedna "milá" pani povedala že tam nič nemám a bola som vybavená, kde je balíček vie len Ježiško 😀 😀 😀

lothy
24. dec 2011

tak zase raz mi stastie prialo a podarilo sa mi vyhrat hodinky a 50eurovu poukazku 🙂 takto na vianoce to potesi 🙂

angelheart
24. dec 2011

@piskotik tá pošta, to je katastrofa!!!! 😠 😠 Aj nám sa raz takto "stratil" parfem. Odosielateľ tvrdil, že to poslal, nám do schránky nič neprišlo, otec sa bol osobne pýtať na pošte, vraj tam nič nie je... no a to nič, čo bolo na našej pošte, sa vrátilo odosielateľovi!!!! 😠 😠 Našťastie mi to potom poslali znovu.
Nenechaj sa odbiť! Balíček bol poistený, poslaný doporučene, pri reklamácii musia zistiť, kde skončil a kto ho prevzal...

angelheart
24. dec 2011

@lothy gratulujem, super výhry 😉

piskotik
24. dec 2011

@angelheart písala som im aj do buena že mi nič neprišlo a čo mi povedali na pošte, ale že aj tak im želám krásne Vianoce 😀 samozrejme aj Vám všetkým na MK prajem krásne a pohodové ničím nerušené sviatky 😵 😵 😵 🙂

ajulienka81
24. dec 2011

Krasne Vianoce vam prajem, baby!!!

adulikka
24. dec 2011

Aj ja prajem krásne Vianoce ,aby sa nám tie výhry viac sypali 🙂

buchta11
25. dec 2011

o zajazd do svätej zeme .D(ak ste veriace) mp4-ky a knihy... treba objednat: http://www.vyveska.sk/sutaz-viera-do-vrecka.html