Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
18. jún 2012

tá stránka femme sú ale rýchly 11.6. vyhrala ten výživový doplnok a dnes ho už mám doma ...a foťák stále nie i keď som im mail už písala ☹

petka1982
18. jún 2012

Novinky od Miláčika - Dobrý deň,vyhercov sme vyžrebovali,ale z technických príčin sa nám to nedá zverejniť na web.už sa na tom pracuje.ospravedlňujeme sa za zdržanie.

alexandra33
18. jún 2012

@petka1982
no som zvedava, keby bola nejaka vyhra 🙂

adulikka
18. jún 2012

@alexandra33 veru aj ja som zvedavá

a ďakujem ti za pomoc...si písala ,že keď nechodí výhra foťák mám napísať e-mail...dnes prišla odpoveď,že mám napísať telefónné číslo a sa mi na to pozrie ,už aj takáto správa ma potešila ,že sa to pohlo 🙂

martinkatinka
19. jún 2012

Pochválim sa, včera som vyhrala Tassimo na datarte... tak som zvedavá, že kedy zavolajú a kedy ho budem mať doma 😀

alexandra33
19. jún 2012

@martinkatinka
fiiiiiiiiiha to je super, a to sa ti ako podarilo, ja nie a nie dobehnut toho prveho v mojej cene, asi smola ze som nezacala uplne od zaciatku, blahozelam 🙂

martinkatinka
19. jún 2012

@alexandra33 to je tá denná cena.... a vyčkávali sme, do polnoci a muž potom v posledných minútach nahodil body....tak sa mu zadarilo

slavka11
19. jún 2012

dievcatka davam do pozornosti buduci mesiac APETIT casopisu bude mat pribaleny darcek silikonovu maslovacku a este v nom budem mat uverejneny aj receptik akurat este neviem aku cenu ziskam. Ale ta maslovacka sa isto nestrati

petka1982
19. jún 2012

baby,akurát mi doniesol kuriér výhru od podravky,bez toho aby mi ktokolvek vopred zavolal,tak ak niekto čaká,len upozornujem,že už rozposielajú dhl-kom 😉

bluen
19. jún 2012

baby musím sa aj ja pochváliť..🙂 konečne sa mi zadarilo a to hned riadne..🙂
vyhrala som 300€ poukážku do Baťu..🙂
inak sa vytešujem 🙂

kocurik16
19. jún 2012

@tikivikiniki mám tiež známu,ktorá pracuje v jednom nákupnom centre a u ních tiež nájdete toľko vecí,ktoré mali isť zákazníkovi žiaľ že je to tak,veď skoro všetci máme malé platy a neberieme domov čo zachytíme

janulabj
19. jún 2012

@bluen gratulujem, že waaw, to aj take super ceny sa dnes daju vyhrat? neverila by som 🙂 aka to bola sutaž.

moname
19. jún 2012

Podravka je super-obrovská plnučičká krabica 😀

bluen
19. jún 2012

@janulabj hej ja som bola tiež prekvapena..🙂 to bolo len hlasovanie o topanky na top diva produkte..🙂 mile prekvapenie..🙂 tak pojdem nakupovať topanočky..🙂

alexandra33
19. jún 2012

baby co hraju delimano o tu panvicu, prisiel vam uz informacny mail ?
a co vam pisali, odo mna uz 3 ludia prijali pozvanie a oni mi napisali ze ziaden clovek, to nechapem preco, sice to ludom doslo v spame, ale zaregistrovali sa tak ako to bolo treba ?
neviem ako to riesit, uz som im napisala, len neviem ci to bude mat nejaku odozvu
🙂

alexandra33
19. jún 2012

@adulikka
tak drzim prsty nech pride fotacik co najskor, a ked sa dozvies o tych vyhercoch z milacika, tak mi daj vediet prosim ta 🙂

rossio
19. jún 2012

mne prisiel dnes domov baliček, vyhrala som 2 plysove hračky od vychodoslovenskej energetiky 🙂 ...potešilo,, akurat že tam nebol žiaden list nič, pol dňa som musela premyslat aka to bola sutaz :D ....a este som vyhrala detsku supravu misticiek 🙂 ...dneska sa nam celkom darilo 🙂 ...sestra vyhrala 15 eurovu poukazku do tesca :D...pekny den...dufam ze aj Vam sa tak bude darit 🙂

angelheart
19. jún 2012

@petka1982 ahoj, tú podravku si nevyhrala tu ? - http://varecha.pravda.sk/magazin/paradajkove-va...

markot1
19. jún 2012

@alexandra33 aj mne prisiel mail, ze 0 ludi, pritom na 100 % ich mam 12 co mi kliklo. Bude to riadny podvod