Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vera1132
13. sep 2012

@martinkatinka aj ja zbieram obaly, ale ked som bola v jednote, tak pozeram že je aj čokolada v akcii a za tie velke čokolady maš v sútaži po 5 bodov a + hrnček, chcela som v sútaži vyhrat hrnček ale ked bola tato možnost no nezober to, a teraz je taka moja méta ten vak alebo peračník.

martinkatinka
13. sep 2012

@vera1132 no super, zbehnem sa pozrieť k nám do tempa a uvidíme, č aj tam to je s tými hrnčekmi.. ak hej, kúpim si čoko a ešte budem mať aj bodíky...díky za info!

vera1132
13. sep 2012

@martinkatinka neni zač, a pri pokladni si to PITAJ, lebo mne to tiez automaticky nedala, musela som si vypýtať.
ved sme tu na to aby sme si takéto infošky podavali dalej 😀

zhalickova
13. sep 2012

@benca V nadoma.cz je to už přes rok o ničem. Dárky žádné a to minulý rok slibovali a nic z toho nebylo, ani na fb stránkách neodpovídají

hela_tn
13. sep 2012

@vera1132 ten peracnik je v bille k 5 cokoladam milka /tym malym/, maju to pri pokladni..

miriiama
13. sep 2012

@rossio ano hovorim o schwarzkopf clube, ja posielam aj tie male tak je to v pohode 🙂

danielaj
13. sep 2012

@miriiama tie kódy schwarzkopf teda posielaš aj veĺké aj malé, myslím, použiješ obidva z krabičky? 😕

miriiama
13. sep 2012

ano obidva z krabicky, zatial s tym nebol ziadny problem tak je to podla mna skoda nevyuzit 🙂

slavka11
13. sep 2012

@zhalickova Nadoma.cz skoncilo pisala som im asi tak 3/4 roku dozadu aj sem som davala odkaz. Vraj mali zahajit uplne novu stranku a povodnu zrusit ale nedeje sa nic. Nadoma mrtve ziju tam iba diskusie a inak vsetko ostatne je na nic. body si mozeme niekam strcit a nic z toho. Prosto mrtvy projekt, ktory bol super kym sa o neho starali a uz o to zaujem zo strany unileveru asi nie je

slavka11
13. sep 2012

@alexandra33 netusim na stranke stale sa nic nedeje pisu ze najneskor 19.9 by mali byt vyhercovia uverejneni ale asi si s tym davaju nacas. Ved aj tie ramiky zacali posielat zaciatkom augusta a bolo ich iba 1000 tak ja som uz ani nedufala ze nam pride. Tak sa tesim je jednoduchy ale malickost co potesi.

miriiama
13. sep 2012

@danielaj ano obidva z krabicky, zatial s tym nebol ziadny problem tak je to podla mna skoda nevyuzit 🙂

bluen
13. sep 2012

ja som doteraz ten malý vyhadzovala..🙂 jaaaj... no nevadi..🙂 tak skusim aj ja poslať oba..🙂

miriiama
13. sep 2012

@bluen skus a uvidis 🙂

angelheart
13. sep 2012

Tie, čo zbierate body Milka, čítali ste si odkazy na FB??? katastrofa je slabé slovo!!! 😠 😠 😠 V Čechách sa posteľné prádlo už minulo - dva dni po pripísaní bodov, pripisujú ich hocijako, vôbec nie podľa toho, kto ich poslal ako prvý. Mám nervy, že keby som niekoho z nich chytila pod krk, tak neprežije...
Už sa "teším" aký bordel bude u nás 😖 😖 😖 Posielala som prvé body hneď v utorok, doteraz som poslala 4 obálky. Som zvedavá, kedy budem mať body. Ak to bude potom, ako sa minú vaky, tak si tie body môžu strčiť...nič iné nechcem. A Milku nekupujeme (to, čo som nazbierala, som chcela minúť, boli to darované čokolády, obaly,takže ma nestáli nič), takže viac zabierať už ani nemám v pláne.

https://www.facebook.com/#!/Milka.cz.sk

danielaj
13. sep 2012

@miriiama
@bluen jaja, aj ja som ten malý vyhadzovala, no škoda, mohla som ma´t ďalších 10 kódov, keby to uznali 😅

leena24
13. sep 2012

Pozvánka na křest a autogramiádu knihy Jak pan Spejbl prášil.
http://dikulka.pise.cz/183082-pozvanka-na-krest...

miriiama
13. sep 2012

@danielaj tak to veru hej 🙂

alexandra33
13. sep 2012

@angelheart
fuuuuuuuuha to je otras, tak ja poslem len raz a uvidim

alexandra33
13. sep 2012

@angelheart
dufam, ze u nas to nebude taka katastrofa, dufajme teda 🙂

martinka17
13. sep 2012

@vera1132 ja mám ale len 1 😉

martinka17
13. sep 2012

@danielaj ja som tak "vyhodila" asi 35 bodov 😉 takže sme 2

martinka17
13. sep 2012

@angelheart super, zase raz renomovaná spoločnosť a des a hrúza súťaž 😖

angelheart
13. sep 2012

@martinka17 veď to ... keby aspoň dodržiavali pravidlá "rozhoduje dátum pečiatky" - podľa toho, čo tam píšu, rozhoduje tak "veľké gulové" a nie pečiatka ... nemyslím, že u nás to bude iné. Už to, že im to trvá večnosť, o niečom vypovedá 😠 😠 😠

cencula
13. sep 2012

no treba nám na milku čumieť každú hodinu, ale ešte sa darčeky nepohli

adulikka
13. sep 2012

objednať Báječnú ženu na rok ,alebo na pol roka...darček zadarmo káva plus dva hrnčeky ,sú pekné ...videla v časopise...na internete nenašla..

zuzka2010
14. sep 2012

@adulikka kde by som nasla na nete info o tom predplatnom bajecnej zeny s darcekom?