Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
3. dec 2012

@alexandra33 no .. to, koľko výhier je na ten deň sa dozvieš až po spustení súťaže, čiže o polnoci 😀 Keď pozerám do noci telku, tak to zvyknem poslať, príp. v piatok, sobotu, ale inak nie. Toto kolo som zatiaľ nevyhrala, ale v minulých áno, preto skúšam 😉

moname
3. dec 2012

bella poslala vzorôčku 2ks tampóny

beatrixe
3. dec 2012

@stanushqa dakujem...ano uz som to zistila. Tesim sa, dufam ze to dôjde do Vianoc. Manzel sa autochladnicke potesi 🙂

putney
3. dec 2012

mne dnes kurier dorucil vyhru z Lorealu, myslela som si ze to bude balicek kde bude sampon, kondicioner a maska, ale poslali toho naozaj dost - 3 velke sampony, 3 kondicionery, 2 osetrujuce kury a este jeden sprej na vlasy, tak som sa naozaj potesila, zrovna dnes som dominala posledny kondicioner 🙂

stanushqa
3. dec 2012

@beatrixe a ti napisali zee mas aj narok na bonusovu cenu? ja neviem ci mam na nu narok ale nevadi 🙂

putney
3. dec 2012

@martinkatinka ahoj a nasla si niekde k tomu Bupi aj tu tajnicku? Lebo mne sa akosi nedari 😒 Slovicko uz mam, ale nemam ho kam doplnit

putney
3. dec 2012

@martinkatinka Aha uz som to pochopila, to potom z tych slov treba zlozit basnicku 🙂

beatrixe
3. dec 2012

@stanushqa Ano, napisali ze aj bonus ziskavam. V podmienkach je napisane, ze bonus ziskavas vtedy, ak mas min. 10 ludi na fb co maju medzi oblubenymi Hyperzlavu. Nastastie ja ich mam. Skus sa na to pozriet ked pôjdes na ich fb 🙂

martinkatinka
3. dec 2012

@putney nie, ani ja som tajničku nenašla... tak asi treba potom do mailu napísať to znenie

stina
3. dec 2012

noooooooo, takze poviete mi niekto ako je to s tou danou z vyhry?

petrav78
3. dec 2012

@stina Výhry do hodnoty 165,97 eur sú od dane oslobodené

stina
3. dec 2012

@petrav78 no, ale podarilo sa nieco v hodnote 349, takže?

petrav78
3. dec 2012

@stina takze ti s vyhrou pride aj oznamenie o cene... a podla toho si das bud. rok danove priznanie

beatrixe
3. dec 2012

Neviete nahodou kedy budu zverejnene vysledky "Jesenna sutaz s Milacikom" ? Na www.agrotami.sk som nic nenasla ☹

alexandra33
3. dec 2012

@stina
jeeeeeeeej a co take sa podarilo, som zvedava, pochval sa 🙂

stanushqa
3. dec 2012

@beatrixe aj ja mam 10ludi a nikde to nepise ale vsak uvidime🙂 kex mi daju,bonus budem mat,pekaren,na chlieb🙂 lenzw ja nemam,zverejnenych priatelov ale napisala som im mena tak uvidime

alexandra33
3. dec 2012

mnam duo sutaz ziadna vyhra, do kelu, skoda tie peniazky by bodli 🙂

stina
3. dec 2012

Epilator na datarte

markot1
3. dec 2012

@stina a nezabudni na odvody do zdrav. poistovne - 14%

misulee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra33
3. dec 2012

@stina
Ten datart sa este oplati aj teraz zacat ci nie ?